Nekropole

Patnáctiletá Scarlett Adamsová se stane po svém podivném zmizení – jež odmítá vysvětlit – středem pozornosti médií. Ale Matt Freeman v dalekém Peru tuší pravdu. Konečně objevil pátého Strážce brány, posledního z Pětice, která se musí společně postavit temným silám Starých. Matt však není jediný, kdo Scarlett hledá. Síly zla jsou o krok napřed, vylákají dívku do Hongkongu a uvězní ji v umírajícím městě, kde je jedovatý i samotný vzduch a z něhož nelze uniknout. Staří byli už jednou oklamáni a poraženi. Ale tentokrát mají plán. Tentokrát mají situaci pevně v rukou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29338/nekropole-29338.jpg 4.3124

Síla Pětice (4.)

Necropolis (2008)

Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, BB art

1T0S_
29.10.2018

"A hele, ona to je série! A já si koupil zrovna předposlední díl, sakra."
- Já v momentě, kdy jsem přečetl prvních pár stran.

Knihu jsem začal číst bez nějakých bližších podrobností o světě a ději. To ovšem nebylo nijak problematické - rychle jsem pochopil, o co v knize ( sérii ) vlastně jde a zorientoval se.

Líbilo se mi celkové provedení knihy - ta byla čtivá, záživná a měla zajímavou zápletku. Postavy byly napsány celkem slušně, občas se ale chovaly tak trošku naivně.

Celkově knize nemám moc co vytknout. Rozhodně se nejedná o jednu z mých nejoblíbenějších, přesto bych řekl, že si 5/5 zaslouží.

Shinju
05.07.2016

Pěkně napínavý díl. Podle mého názoru nejlepší kniha ze série.

alwa
17.04.2016

Kniha byla docela dobra, prislo mi zajimave pomysleni na Hongkong jako na mesto mrtvych. Opet hezke zapojeni do skutecneho sveta.

Ellstra
30.01.2015

Nekropole se dostává zpět k tajuplnnosti prvního dílu, i když není tak chladná. Naproti některé části vyvolávají zvláštní pocity. Závěr knihy s tajfunem je velmi dramatický.

opfoan
25.06.2014

mám jí rozečtenou teď odkládám

anibeni
30.01.2014

Hezky to graduje, jen co je pravda...

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Pan Horowitz si i v této knize udržel laťku velice vysoko a je dokonale čtivá a maximalně poutavá.
Celou Sílu pětice označuji jako jednu z nejlepších knih :)

Jíťa B
05.09.2012

Síla Pětice je fakt síla já a moje dcera nutně potřebujeme pátou knihu.

Kaka.cs
27.02.2012

Opět skvělá knížka. Vždy, když už jsem si myslela, že bude všechno v pořádku, se zase něco zvrtlo.

Už se moc těším na závěrečný díl.

Andrys
21.08.2011

Byla jsem docela ráda, že Matt zůstal ústřední postavou, Kapitoly s nám mi nějak rychleji utíkaly, než ty, které se týkaly pouze Scar. Také se mi zdálo, že ztráta rodiny u ostatních členů je pro ně v konečném důsledku zvýhodňující. I když ...

Nezbývá nic jiného, než čekat na závěrečný díl.

Jen se mi tam trochu nezdály počty členů Nexusu. Mělo by jich být 11 ne jen 10.