Magie: Koruna králů

Na konci své dlouhé výpravy čelíš nepoznaným nástrahám Mampangské pevnosti. Uvnitř této bašty se skrývá Koruna králů – prapůvodní důvod tvé cesty. Ale pozor! Pokud se ti nepodařilo eliminovat sedm mystických Hadů, tvůj příchod je již očekáván… Dvě kostky, tužka a guma je vše, co k tomuto dobrodružství potřebuješ. Ty sám budeš rozhodovat, kterou cestu si vybrat, jaké nebezpečí riskovat a s kterými příšerami se dát do boje. Společně se všemi kouzly, která budeš potřebovat, je Korunu králů možné hrát jako samostatné dobrodružství plné kouzel ze závěrečné Knihy kouzel, nebo jako završení celé série Magie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41146/magie-koruna-kralu-vsQ-41146.jpg 4.538

Fighting fantasy. Magie 4.

Dobrodružné, Fantasy, Gamebook
Vydáno, Perseus

The Crown of Kings, 1985

Kniha Magie: Koruna králů

Shinju
25.07.2016

Prvně jsem se setkala s tímto žánrem a jsem úplně unášená. O této sérii jsem se dozvěděla od přítele, který mi jí půjčil, a rozhodně chci si přečíst další knížky od tohoto autora. Hrozně mě to baví. Připomnělo mi to hru Dračák, kterou jsme v dětství rádi hráli, když jsme byli na táboře.

alfredczcz
27.06.2016

Nejlepší

Luvák
02.06.2016

Místy slabší ale gothic punk http://gothicpunk.tumblr.com/ jak Mampangská pevnost (rozuměj Brno)

gamebooky

Steve Jackson