Sameva Sameva komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Nuceny humor

18.04.2018 1 z 5

Neoslni, neurazi. Knizka idealni na cteni pred spanim, u nekolika stranek se od srdce zasmejete, zajimave jsou hlavne historicke souvislosti

29.05.2018 3 z 5

Jako fanousek Harryho Pottera jsem se tesila na dalsi knihu. Pribeh byl poutavy, ale uz nepatri k teto saze.

16.04.2018 4 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Da Vinciho kod je druha kniha v rade. Dej je taky napinavy a plny zvratu jako v prvni knize, Andele a Demoni, ale na rozdil od ni je tady mene historickych a kulturnich popisu, coz se mi u prvni knihy tak libilo.

25.04.2018 4 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Zacatek je velmi narocny, objevuje se zde spousta jmen a cizich nazvu a je obtizne se v nich zorientovat, druha polovina knihy uz je ctivejsi a udrzuje ctenare aktivniho. Jsem zvedava, jak se bude pribeh vyvijet dal.

11.08.2018 4 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Humorne popsana cesta pres Turecko do Izraele

12.07.2018 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Kniha se cetla dobre, ale nijak me neoslnila

30.05.2018 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Napinava knizka, ktera me bavila od zacatku do konce. Nejvice se mi libilo, jakozto vystudovaneho "vytvarkare", zasveceni do architektury a umeleckeho sveta renezancniho Rima.

23.04.2018 5 z 5

Poutave cteni, ktere vtahne do deje, ale s neuzavrenym koncem

04.08.2018 4 z 5

Urban Games Urban Games A. T. Jurasek (p)

Zacatek knihy se mi zdal slaby a nevedela jsem, co si myslet, ale vydrzela jsem a nelituju. Pribeh velmi napinavy az do konce.

20.04.2018 4 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Dojemny pribeh chlapce, ktery se narodil s deformovanym oblicejem. Kniha popisuje udalosti jednoho skolniho roku z pohledu ruznych osob.

16.04.2018 4 z 5