Samaret Samaret komentáře u knih

Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Vince Cross

oddechové čtení pro lehké přiblížení života ve starém egyptě. Neohromí, ale nezklame.

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

nic moc, ale číst se to dalo. Nicméně ten styl je hrozný.

17.11.2014

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

i přes otřesnou formu napsání jsem se dokopala to přečíst. Zůstávám ale téhož názoru jako u prvního dílu: Námět dobrý, zpracování strašné.

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Mám z toho trochu smíčené pocity. Na začátku jsem se docela nudila a rozjezd byl hodně pomalý. Navíc se mi moc nelíbil styl psaní a celkově pojetí toho příběhu. Vždyť by se to dalo napsat daleko lépe.

Dávná kletba Dávná kletba Marianne Curley

kniha velmi poutavá i když ze začátku trochu utahaná. Nakonec ale překvapila a hodněkrát pobavila. Rozhodně to nebyla ztráta času.

Modrá krev: o upírech a lidech Modrá krev: o upírech a lidech Daniela Mičanová

moje první upířina a rovnou česká. Oproti světovému zpracování je tohle docela plné klišé a hodně se držící lidových pověr, ale velmi dobře napsané a poutavě uvedené. Začínám být toho názoru, že pokud to autor umí dobře napsat, na příběhu záleží pramálo.

16.11.2014 4 z 5

Lhář 2 Lhář 2 Jakub Ćwiek

Překvapení z nalezení Lokiho další lásky po Sygin bylo celkem rozčarované. Nakonec mi ale Jenny ani moc nevadila.
Druhý díl neztrácí na kvalitě.

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Z počátku mě docela překvapilo povídkové zpracování, ale po xchvíli jsem se do příběhu dokázala vžít a hltala jsem Lokiho jedním dechem.

16.11.2014

Železný král Železný král Julie Kagawa

Pohádka. Jediné slovo by tohle dílo dokázal vystihnout tak dokonale, jak by se to nemohlo povést ani stům dalších slov. Bylo to překvapující, dokonalé a velmi poutavé. Při čtení jsem se cítila, jako bych byla Meghaniným stínem.
Prostě POHÁDKA.

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

kniha měla nádherný poutávýa hlavně originální příběh. Odhaluje sobeckost člověka, zákeřnost a mystiku, která je všude kolem.
Doporučuju.

10.10.2014 5 z 5

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Kniha mě od začátku nijak neuchvátila. Četla jsem ji líně a bez zájmu, i když byla napsaná poměrně svižně a bez zbytečně dlouhých vytáček. Pak mě ještě zklamal vyděračský otevřený konec, jehož jediným cílem zřejmě bylo jen donutit čtenáře ke koupi dalšího dílu, aby věděl, co se stalo po Dustinově útěku. Navíc pozbýval jakékoliv zajímavé akce, dramatu a napětí, prostě všeho, co by finále knihy mělo mít.

09.10.2014 2 z 5

Bavila jsem se... knihu jsem četla na počítači a musím říct, že jsem jí zvládla na jeden zátah... překvapilo...

06.10.2014 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

podle mě z celé série nejslabší díl

06.10.2014 2 z 5

Temné časy Temné časy Martin Fajkus

Musím říct, že se mi kniha líbila, až na poslední povídku, kterou jsem už jen kvůli jejímu začátku nečetla. Všechny mě nečím zaujaly a četly se téměř sami, ale poslední mě spíš znechutila už v prvním dialogu.

05.10.2014 3 z 5

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Kniha mě moc bavila a chtěla bych si přečíst i další díly, ale podle toho, co mi odepsala redaktorka nakladatelství prý další díly v edičním plánu nemají :(((

03.10.2014 5 z 5