sadlo sadlo komentáře u knih

Vetešník Vetešník Jess Kidd

Nečetlo se špatně. Mám ráda takový humor, který se tam objevuje. Zápletka je čtivá a nenáročná.

10.10.2019

Pohyby ledu Pohyby ledu A. Gravensteen

Za dva dny přečteno. Zaujala mne, nepopírám, v české literatuře zazáří, podobně jako kdysi Paměť mojí babičce od P. Hůlové, podobně jako K. Tučková, podobně jako Mornštajnová A., podobně jako R. Denemarková ...Ti všichni přinášejí české literatuře punc kvality.

10.10.2019

Ostrov na konci všeho Ostrov na konci všeho Kiran Millwood Hargrave

Skvělá kniha. Skvělý knižní vánoční dárek pro dceru, vnučku, s chutí si ji přečte maminka i babička, ale proč by ne i brácha.?!

05.10.2019

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Fantasy, kterou si s chutí přečte mladý i starší čtenář. Zaujme, nenudí, už jsem si připravila další knihu této autorky.

03.10.2019

Clayův most Clayův most Markus Zusak

Moc jsem se těšila až si ji přečtu, nezklamala jsem se. Pane Zusaku, máte dar psát úžasné příběhy úžasným vyprávěním.

02.10.2019

Zimní voják Zimní voják Daniel Mason

Skvělý román. Výborně se čte.Také doporučuji studentům středních škol, rozšíří jim obzor o 1.světové válce. K maturitě se jim to bude hodit. Nebudou se nudit, kniha má děj.

29.09.2019

V botách rybářových V botách rybářových Morris Langlo West

Mně se líbí. Je to kniha pro přemýšlení i zamyšlení. Kniha, ke které se za pár let vrátíte, stále bude aktuální.

24.09.2019

Chlapec, pták a truhlář Chlapec, pták a truhlář Matilda Woods

Připojuji se k názoru, že tato knížečka je milá, i když je tam lidské zlo, naplní vás obsah nadějí, láskou. Skvělý dárek na Vánoce.

24.09.2019

Tíha Tíha Liz Moore

Moc a moc pěkný příběh, výborně se čte, proto jsem vyhledala další knihu této autorky, nezklamala jsem se.

30.08.2019

Neviditelný svět Neviditelný svět Liz Moore

Skvělé počteníčko. Od začátku až do konce. Komu doporučit? Kdo má rád např. Poslední kabriolet, tak zkuste se začíst do Neviditelného světa.

30.08.2019

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Rozhodně věkově nejsem dospívající mládež, ale s chutí jsem si knihu přečetla od začátku do konce. Nenudila jsem se, to je u knihy hlavní.

19.08.2019

Tíha Tíha Liz Moore

SOUHLASÍM. ČTE SE VÝBORNĚ, TĚŠILA JSEM SE NA NI A LITOVALA, ŽE KONČÍ NA 340TÉ STRANĚ.

12.08.2019

Radost z obyčejnosti Radost z obyčejnosti Roland Merullo

Udělala mi radost. Doporučuji ji vzít na dovolenou.

23.07.2019 5 z 5

Na Hradčanech Na Hradčanech Jiří Anderle

Milý pane Anderle,
kniha je určena jako skvělý dárek, potěší, pohladí, nelituji vydaných peněz. Čtenář se k ní bude rád vracet. Láska není jen slovo.

05.07.2019

Vždycky jsem ráda četla scénáře, tak mně nevadí se začíst do Fantastických zvířat a Grindelwaldových zločinů. Díky filmu, jsou knihy poutavé, nejsou holt klasická beletrie. Už se těším na další.

05.07.2019

1918 aneb Jak jsem dal gól přes celé Československo 1918 aneb Jak jsem dal gól přes celé Československo Vendula Borůvková

Připojuji se v hodnocení . Skvěle napsaná i ilustrovaná kniha a příběh. Podobně jako Perlorodky pana J. Stránského.
Rodiče , prarodiče a pedagogové, doporučte svým dětem, vnoučatům a žákům.

01.07.2019

Obchodník s hudbou Obchodník s hudbou Rachel Joyce

Příběh mne zaujal hned od začátku. Je neotřelý, zajímavý a při čtení si díky YouTube pouštim skladby , které hlavni hrdina doporučuje svým klientům.Víc neprozradim.

24.06.2019

Zázraky se opravdu dějí Zázraky se opravdu dějí Briege McKenna

Jojo, je dobré mít tuto knížečku doma. Psychoterapeuta nepotřebujete.

20.05.2019

Farář arský Farář arský Wilhelm Hünermann

Skvělé čtení, tento autor patří k mým oblíbeným.Peníze na nákup jeho knih jsou dobře využité.Jeho díla patří do každé domácí i veřejné knihovny.

28.04.2019

Vybledlá krajina s kopci Vybledlá krajina s kopci Kazuo Ishiguro

Zaujala mne od začátku az do konce.Těšila jsem se na ni,az si udělám chvilku a budu pokračovat v četbě.
Co bylo po atomovém výbuchu!? Co byl život po výbuchu v Nagasaki, v Hirošimě?

08.04.2019