Sablu Sablu komentáře u knih

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Kniha se mi moc líbila, jako bych viděla sama sebe, jak bych vypadla kdybych se přestěhovala na kopec. Protože pochází ze Slovácka tak mi mnohé situace byly blízké a pobavila jsem se při čtení.

12.09.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Těžko se mi dostávalo do děje, kvůli množství postav. Jelikož jsem knihu musela občas odložit na pár dní, kvůli dětem, tak jsem se občas ztrácela, ale příběh se mi líbil a ke konci jsem se nemohla odtrhnout.

01.07.2019 4 z 5

Daň ze štěstí Daň ze štěstí Blanka Chlupová

Dan ze štěstí jsem četla, když vyšla jako novinka a knížka mě uchvátila a moc bavila. Robina nešlo nemilovat.

22.01.2019 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Siréna se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem.

23.12.2018 5 z 5

Chřiby: studánky vyprávějí příběhy I. Chřiby: studánky vyprávějí příběhy I. Bořek Žižlavský

Mám moc ráda celou trilogii o studánkách v Chřibech. Člověk zjistí kolik příběhů a studánek je mu v okolí skryto a které díky knize může navštívit, neb obsahuje GPS souřadnice.

Minervistka Minervistka Hermína Franková

Knihu jsem si dlouho chtěla přečíst, neb se mi líbilo seriálové zpracování a byla jsem zvědavá na knížku. Je to milé vyprávění o těžkém životu dívky, která touží po vzdělání a cesta k němu je trnitá. Kniha se mi moc líbila.

Modlitby od srdce Modlitby od srdce Lorna Byrne

Trošku jiná, kniha než jsme zvyklí. Je plná modliteb na všechny problémy, které člověka trápí. K tomu vždy nějaké povídání, k čemu je modlitba dobrá, nebo nějaký příběh ze života Lorny apod.

Malá máma Malá máma Lenka Sadvarová

Opravdu jsem se pobavila, prostě jako u nás doma:D

26.12.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Bála jsem se, jaké Kateřiny budou, ale musím říct, že mě mile překvapily. Líbili se mi poznámky pod čarou, líbila se mi matematika v lásce. Bylo to nezvyklé a pro mě prostě osvěžující, mílé a mělo to příjemný konec.

14.12.2017 4 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Nemocnice a problémy v ní jsou stejné, to se nemění, ať je to 20 nebo 21 století (pořád chybí prádlo:) Fandila jsem všem hrdinkám, aby se statečně popraly se svým osudem i praxí. Kniha se mi líbila, četla se lehce.

27.06.2017 5 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Kniha mě pobavila, četla se svižně. Jako dárek mě skutečně potěšila a ráda se k ní budu vracet.

12.03.2017 5 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Knihu jsem dostala jako dárek. Podle názvu jsem čekala asi něco víc. Celkem mě kniha zklamala. Od počátku bylo jasné, jak dopadne. Celé mi to přišlo, jak román pro nactileté.

07.01.2017 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tuhle knihu by mě asi nenapadlo číst, kdyby na ni nebylo tolik kladných recenzí. Řekla jsem si, zkusím to. Přečetla jsem ji za večer a byla jsem toho plná. A byla jsem moc ráda, že jsem po ní sáhla.Kniha mě pohltila a moc se mi líbila. Dala mi jiný rozměr a jiný pohled na nemocné lidi a na jejich rodiny. Nemyslím si, že je to kniha jen pro mladé, ale každá věková kategorie si tam nalezne svoje.

18.08.2013 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Mně se tato kniha velmi líbí, stejně jako divadelní hra.

09.09.2011 5 z 5

O pejskovi a kočičce - Jak slavili Velikonoce O pejskovi a kočičce - Jak slavili Velikonoce Jana Uhlířová

Krásné ilustrace i příběh. Kniha se nám líbila, i když nebyla od pana Čapka. Jako malá jsem si sama přála, další podívání o kočičce a pejskovi a jsem za to ráda, že tato kniha vznikla.

10.10.2023 5 z 5

ALEX Setkání světů ALEX Setkání světů Daniel Hrňa

Teď, stejně jako poprvé, jsem knihu přečetla s velkou radostí a očekáváním, že najdu to, co potřebuji, slyšet. Tak se i stalo.
Alex a Dan nám dávají cenné informace, které nám mohou pomoci tady a teď. Ale i jinde a později.

28.09.2023 5 z 5

Osvětimský slabikář Osvětimský slabikář Truda Bartková

Některé lidské příběhy by neměly být rozhodně zapomenuty.
"Jsou lidé, kteří zapomínají, co se dělo minulého dne a jsou dny na které žádný člověk nezapomene....."

19.08.2023 5 z 5

Pernštejnské pohádky: O ztracené perle Pernštejnské pohádky: O ztracené perle Dalibor Stach

Obě děti byly z pohádkové knížky o Ztracené perle nadšené. Těšily se na večerní čtení, tak jako jsem doposud nezažila. Dcerka si namalovala vlastní kapesní knížku s hlavními postavami z pohádky.
Přejeme si a doufáme, že vyjde další pohádková kniha z pera Dalibora Stacha.

18.08.2023 5 z 5

Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky kolektiv autorů

Dětem se kniha moc líbila. Příběhy dlouhé tak akorát, krásné ilustrace. Čtení jsme si před spaním užili.

07.08.2023 5 z 5

Super Mario Bros. - Oficiální kniha k filmu Super Mario Bros. - Oficiální kniha k filmu Michael Moccio

Dětem se kniha celkem líbila ale za mě zklamání. Čekala jsem více obsahu.

02.06.2023 3 z 5