Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky

Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479850/bmid_tlapkova-patrola-pohadky-pro-vsechn-Ywq-479850.jpg 4 16 6

Chtěli byste zažít spoustu dobrodružství plných zábavy a týmové spolupráce? Stačí štěknout o pomoc a odvážné tlapky už se ženou! Tentokrát vás oblíbení hrdinové vezmou do jurského světa za dinosaury, čeká je dobrodružství s mimozemšťánkem, záchrana školního autobusu a příprava oslavy narozenin. Ponořte se do napínavých příběhů a prožijte báječné chvíle s Tlapkovou patrolou.... celý text

Argony
04.04.2024 3 z 5

Docela hezké ilustrace. Akorát kniha se vůbec nehodí pro začínající čtenáře - spousta krkolomných slov a cizích jmen. Na předčítání to jde, s tím, že předčítající zkracuje nebo vynechává jména např. jen starostka místo starostka Goodwayová. Je to populární, děti to chtějí číst, což je dobře. Na druhou stranu existuje spousta lepších knih.

Marketplace
26.12.2023 5 z 5

Spousta pěkných obrázků, hezké příběhy a hlavně tlapky :-)

deedulka
11.08.2023 5 z 5

Koupila jsem pro čtyřletou dceru, která má teď období Tlapek a byla nadšená. Hezké příběhy, krásné ilustrace a textu tak akorát. Čteme přes den i před spaním. :-) Určitě doporučuji všem milovníkům Tlapkové patroly.

Sablu
07.08.2023 5 z 5

Dětem se kniha moc líbila. Příběhy dlouhé tak akorát, krásné ilustrace. Čtení jsme si před spaním užili.

Cassidy.L
21.06.2022 5 z 5

Naše princezna Tlapkovou patrolu miluje od malinka. Žijeme s ní každý den a pohádkovou knihu musíme nosit všude s sebou. Příběhy jsou milé, nenásilné a pro děti zajímavé.

zimolka
03.02.2022 5 z 5

Teď u nás tlapková patrola frčí ve velkém, takže dcerka je z knihy nadšená.