ALEX Setkání světů

ALEX Setkání světů https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439179/bmid_alex-setkani-svetu-Ecv-439179.png 4 5 4

Sablu
28.09.2023 5 z 5

Teď, stejně jako poprvé, jsem knihu přečetla s velkou radostí a očekáváním, že najdu to, co potřebuji, slyšet. Tak se i stalo.
Alex a Dan nám dávají cenné informace, které nám mohou pomoci tady a teď. Ale i jinde a později.

Mirek62
15.09.2022 5 z 5

Skvělá kniha, dech beroucí příběh který mě zasáhl přímo do srdce. Jednotlivé kapitoly mě neustále držely u knihy a nedokázal jsem se od ní odtrhnout. Ještě štěstí, že tato kniha nemá 700 stran, seděl bych u ní asi ještě teď. Na druhou stranu příběh je tak dojemný a příjemný, že je škoda, že spisovatel nemohl nebo již nechtěl pokračovat.

ditul
24.07.2020 5 z 5

Úžasný příběh Daniela. Málokdo je na takové úrovni, že dokáže myslet srdcem - láskou. Jako lidstvo se máme ještě hodně co učit..
*„Danieli, neříkej mi už vůbec nic, odpovím ti. Žádné "Já" nemá dopředu dané, kam má dojít. Neexistuje určená cesta. Cestu si vždy volíš sám, podle své volby. Osud tedy není. Popíralo by to princip poznání, nemyslíš? Danieli, své poznání, a to, jak s ním naložit, si voliš pouze sám. A taky si sám za sebe zodpovědný. Ten, kdo ještě nepochopil, a neumí přijmout svou zodpovědnost, se jenom vymlouvá na druhé nebo na osud. K čemu by ti bylo jit po cestě, kterou ti někdo určil? Tvé "Já" se musí poučit, jinak se nikam nepohne."

Sablu
07.06.2020 5 z 5

Velmi zajímavý příběh Daniela a jeho setkání s duší z druhého břehu. Některé myšlenky mi byly hodně blízké, některé zas vzdálené a plně jsem jim teď nerozumněla. Určitě po knize sáhnu znovu a znovu. Budu ji číst pomaleji, soustředěněji a budu v ní objevovat nové věci k přemýšlení...

Autorovy knížky

Daniel Hrňa