Sabka123 Sabka123 komentáře u knih

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Kniha byla dobrá, ale nepřečetla bych si ji ještě jednou. Na začátku jsem byla trochu zmatená a moc jsem se v tom nevyznala, ale pak to bylo dobré. Prostě taková oddechovka.

06.09.2015 4 z 5

Dívka, 16 - Čokoládové SOS Dívka, 16 - Čokoládové SOS Sue Limb

Mně se kniha líbila, byla to taková oddechovka a jde vidět, že má spisovatelka dobrý smysl pro humor. Vlastně knize nemám co vytknout, takže proto dávám 5 hvězdiček.

30.08.2015 5 z 5

Pěkná a zajímavá kniha. Dozvěděla jsem se plno věcí, které jsem nevěděla. Určitě stojí za to si ji přečíst.

21.08.2015 5 z 5

Krátky druhý život Bree Tannerovej Krátky druhý život Bree Tannerovej Stephenie Meyer

Kniha nějak zvlášť neoslnila, ale ani neurazila. Přečetla jsem si ji rychle, ale příběh mě moc nezaujal. Taková průměrná kniha.

18.08.2015 3 z 5

Nikdy neříkej navždy Nikdy neříkej navždy Ali Cronin

Mně se kniha nezdála zas tak špatná. Byla taková jednoduchá, ale čtivá. Opravdu jsem se do knihy začetla a měla jsem ji za chvíli přečtenou. Joe se mi už od začátku nezdál a pak mě i štvalo, jak byla Sára naivní. Spíše se mi více zamlouval Ollie a jeho postavu jsem si zamilovala.Docela jsem zvědavá, jak to dopadne, takže možná se pustím i do dalších dílů :-)

15.08.2015 4 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Mně se kniha líbila, je pravda, že má lepší knihy, ale i tato se četla rychle. Opět jsem ji ohodnotila 5 hvězdičkami a opět nemám co vytknout.

14.08.2015 5 z 5

Dívky, 15: Absolutní šílenkyně Dívky, 15: Absolutní šílenkyně Sue Limb

Super! Úžasná! No, prostě skvělá! Už jsem četla pár knih od Sue Limb, ale tahle se mi zdála úplně nejlepší! Po přečtení sérii knih o Georgie Nicolsonové jsem myslela, že už si tak vtipnou knihu nikdy nepřečtu. Omyl! Tahle kniha mě už od začátku dokázala rozesmát a moje nadšení pokračovalo až do konce knihy. Vůbec jsem se u knihy nenudila, naopak jsem ráda, že jsem si přečetla zase tak skvělou a vtipnou knihu.

12.08.2015 5 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Kniha přečtená za dva dny a jedním dechem. Příběhy od Lanczové mě vždycky tak zaujmou, že se od knihy nikdy nemůžu odtrhnout a netěším se na nic jiného. Ještě se nestalo, že by se mi nějaká její kniha nelíbila. Každá je jiná a každá je úžasná. I tahle mě přesvědčila, že u knih od Lanczové se nemusím bát, že by mě kniha nudila. Na její knížky budu vzpomínat s láskou a vždy s úsměvem :-)

30.07.2015 5 z 5

Tanec v srdci Tanec v srdci Petra Martišková

Skvělá! Myslím si, ze uz k tomu není co dodat. Četla se opravdu lehce a s koncem jsem byla nadšená. Velmi me překvapila a uz dlouho jsem se nesetkala s tak dokonale napsanou knihou. Nemůžu si ji vynachválit a vrele ji doporučuji.

28.07.2015 5 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Myslím si, že tato kniha byla velmi dobrá. Trochu už jsem věděla, jak to skončí, protože jsem předtím četla Třináctou komnatu, kde se Nela jednou objevila. Ale i tak pěkný příběh, jako vždycky :-)

20.07.2015 5 z 5

Třináctá komnata Třináctá komnata Lenka Lanczová

Kniha přečtená za dva dny :-) Už od začátku mě příběh upoutal a četla se velmi rychle. Je pravda, že má i lepší knihy, ale ta byla taky dobrá. Dávám 5 hvězdiček proto, že jsem u ní nenašla žádnou chybu. Možná mi trochu vadil zase ten otevřený konce, ale to už tak u knih od Lanczové bývá :-) I přesto se mi kniha velmi líbila.

03.07.2015 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší zakončení této série. Tak jako ostatní díly mě i tato kniha velmi uchvátila a četla jsem ji jedním dechem. Tato série Twilight sága mi bude opravdu chybět, nikdy na ni nezapomenu a určitě si ji ještě přečtu. Zůstane mi navždycky v srdci.

29.06.2015 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Kniha byla úžasná, neměla chybu. Jacob se stal moji oblíbenou postavou a bylo mi ho i trochu líto. Těším se na poslední díl

11.06.2015 5 z 5

On je fakt boží On je fakt boží Louise Rennison

Tato kniha se dá charakterizovat jedním slovem: Skvělá! Byla také velmi vtipná a hodně jsem se u ní zasmála. Opravdu doporučuji.

31.05.2015 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Byla skvělá. Líbila se mi a nelituji, že jsem ji přečetla. Byla tak úžasná jako první díl. No, první díl byl o trochu lepší, ale to je snad jasné, to je tak vždycky. Moc se těším na další díl, a vřele ji doporučuji :-)

16.05.2015 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Skvělá! Mě se opravdu líbila. Viděla jsem nejprve film, ale i tak jsem ji četla jedním dechem. Doporučuji ji všem, kteří mají rádi milostné knížky o upírech :-D Jsem z ní nadšená a těším se na další díl :-)

05.05.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Nerada to říkám, ale tahle kniha mě velmi zklamala. Bohužel jsem ji ani nedočetla, protože mě nudila a četla jsem ji s donucením. Divergence byla naprosto super, Rezistence taky, ale tenhle díl mě nenatchl. Možná si ji přečtu někdy v budoucnu, ale teď rozhodně ne. Dávám pouze 2 hvězdičky, a to jenom proto, že mě velmi překvapilo co je za městem. Jinak zklamání :-(

02.05.2015 2 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Skvělá! Četla se jedním dechem od začátku až dokonce. Vážně jsem nečekala, že bude až tak dokonalá! Nemám k ní ani žádné výhrady, snad jen to, že by mohla být delší, velmi mě bavila a vůbec jsem se u ní nenudila. Je to jedna z nejlepších :-) Lenka Lanczová mě nikdy nezklame!

29.04.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dobrá kniha, akorát jsem od toho čekala více. Četla jsem ji docela dlouho a myslím, že Divergence byla lepší. Ale i tak se těším na třetí díl.

07.04.2015 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Sice už jsem před přečtením knihy viděla film, ale to na tom nic nezměnilo. Kniha byla velmi dobrá, četla se jedním dechem a ani jednou jsem se u ní nenudila. Film je sice taky skvělý, ale myslím si, že kniha je i tak lepší. V knize jsem navíc pochopila věci, které jsem třeba ve filmu vůbec nepochopila. Byla skvělá. Velmi doporučuji.

07.03.2015 5 z 5