Sabča817 Sabča817 komentáře u knih

Úkryt před světlem Úkryt před světlem Barbara Erskine

Začátek byl nudný, prostředek mě celkem bavil a konec byl zdlouhavý...

27.02.2021 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Čtivé a napínavé! Hodně mi to připomíná " Manželé odvedle " od Shari Lapeny, ale předpokládám, že Joy s nápadem přišla první. Rozhodně to stojí za přečtení a Michelle bych někdy kopla do zádele.... :-D Taky je to rozhodně lepší než " manželé", páč je to napsáno fieldingovsky = SKVĚLE!!! :-)

02.02.2021 5 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Dobrodružný román, kde se prolíná současnost s minulostí. Zatím nejlepší díl ze série. Obě dějové linky byly moc zajímavé a Star mi je mooc sympatická.

21.01.2021 5 z 5

Hříchy panství Cavendon Hříchy panství Cavendon Barbara Taylor Bradford

Za mě asi nejslabší ze všech dílů, ale i tak se to pěkně četlo. Do Milese Inghama jsem byla od 2. dílu zamilovaná, takže i možná proto se mi tahle cavendonská série tak líbila. :-D

01.01.2021 3 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Film jsem viděla asi 2krát, ale moc si ho nepamatuji, proto mě tak šokoval ten konec. Jinak kniha zase není takový zázrak. Začátek mi dělal problém rozečíst a Annie mi byla silně nesympatická.

20.12.2020 3 z 5

Dar osudu Dar osudu Barbara Taylor Bradford

Opět super čtení jako předchozí díly. Určitě více smůtné, páč se děj odehrává za 2. sv. války. Do Milese Inghama jsem zamilovaná od 2. dílu!

01.12.2020 4 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Za mě děsné, nikoliv děsivé! Vicova a Donnina linka mě absolutně nebavila! Při odstavcích o skoro neúspěšné reklamce jsem vyloženě trpěla! Absolutně nevím, co s dějem knihy měl společného policejní zabiják - vždyt to bylo o vzteklém bernandýnovi! Cujova linka mě chvilkami, asi tak do poloviny knihy bavila, pak už taky né. Navíc mě Cujo zklamal, co se týče počtu zakousnutých osob. Příběh byl zbytečně zdlouhavý a málem jsem ho ani nedočetla! Jako povídka, by to bylo úplně dostačující. Na konci na mě kniha působila depresivně, vzhledem k tomu, že mám doma psa, kterého MILUJU! Jediné, co si z téhle knihy asi odnesu, je, že když potkám vrčícího štěkajícího psa, vybaví se mi věta: " NEDĚLEJ CUJA! "

17.11.2020 2 z 5

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Pěkně se to četlo, dokonce i slzu jsem uronila! Možná zbytečně dlouhé a Maiin příběh se mi líbil o trošku více, proto dávám 4 hvězdy, né 5. I tak ale DOPORUČUJU! :-)

01.11.2020 4 z 5

Účet za lásku Účet za lásku Barbara Taylor Bradford

Kniha se dobře četla stejně jako 1. díl.

11.10.2020 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Jen 3 slova : Luxusní oddychovka... DOPORUČUJU!!!

29.09.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Pro mě velké zklamání! Vůbec jsem se nebála a nelíbila se mi. Do čtení jsem se nutila násilím. Tuto autorku už vyhledávat nebudu!!! :-(

15.09.2020 2 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Kniha se četla skvěle a jedním dechem. Sice tam byly chvilky, kdy mi bylo lehce špatně z popisu operace atd., ale dalo se to přežít.

11.09.2020 5 z 5

Dokonalá harmonie Dokonalá harmonie Barbara Wood

Jedna z nejlepších knih této autorky! Doporučuji! :-)

11.09.2020 5 z 5

Nebezpečné tajemství Nebezpečné tajemství Barbara Taylor Bradford

Pěkný čtivý příběh se zajímavou zápletkou zasazený na začátek 20. století. Sice trochu smutný konec, ale další díly si určitě pořídím, páč mě prostě zajímá, jak to bude dál... :-) Opravdu DOPORUČUJI!!! Vhodné jako odlehčené čtení po detektivkách a thrillerech.

01.09.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Přečteno ani né do půlky, opravdu jsem se snažila. PROSTĚ TO NEŠLO DOČÍST!!

14.08.2020 1 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Skvělý dobrodružný román obzvlášť pro ty, co si rádi odpočinou od vražd a intrik. V příběhu nechybí ani láska a tajemno. Můžu jen a jen DOPORUČIT! :-)

02.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zajímavý a napínavý příběh s koncem, který mě opravdu " ROZSEKAL "!

12.07.2020 4 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

(SPOILER) Zajímavý příběh z australské buše. Pro někoho, kdo to čte poprvé určitě napínavé, jak to dopadne. Řekla bych, že ze začátku to mělo takový nádech pedofílie, když vezmu v úvahu, že skoro 30tiletý kněz už začínal milovat 10tiletou holčičku! Co se týčče Ralpha, byl podle mě rozpolcený a myslým, že se minul povoláním! Podle mě, neměl na to být knězem! V tomto příběhu je dobře vidět, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Meggie mi někdy připadala sobecká vzhledem k Ralphovi a trochu i k Justýně, a najivní vzhledem k Lukeovi! Musím také říct, že jsem vůbec netypovala, že se Fee dožije úctyhodného věku! Na to, kolik měla dětí a málem se udřela prací... Klobouk dolů! Z toho, jak skončil Paddy mi nebylo zrovna dvakrát dobře i kvůli detajlnosti popisu. Jinak si myslím, že kniha byla zbytečně dlouhá a chvílemi nezajímavá a za to 4 hvězdy.

27.06.2020 4 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Pěkný, ale moc smutný příběh. Armand mi někdy přišel na chlapa moc ukňouraný...

24.05.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Chvílemi strašidelnější než kdejaká kingovka, ale přesto to nestačilo, abych se bála. ( Za to jedna hvězda dolů ) Začátek mě bavil, konec taky. Prostředek však né.

21.05.2020 3 z 5