Dar osudu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nad panstvím Cavendon se stahují válečná mračna. Zatímco podnikavá Cecily využije války k prosperitě svého podniku, Diedre zasvětí další roky práci pro britskou tajnou službu. Ačkoliv dostat židovskou rodinu z nacistického Berlína se jí podaří, své srdce neuhlídá, a svádí tak bitvu mnohem těžší. Navíc na povrch vyplave bolestivé tajemství, které léta střežila lady Gwendolyn....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376061/big_dar-osudu-yxR-376061.jpg 3.112
Série:

Panství Cavendon 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

The Cavendon Luck, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Dar osudu

Sabča817
01.12.2020

Opět super čtení jako předchozí díly. Určitě více smůtné, páč se děj odehrává za 2. sv. války. Do Milese Inghama jsem zamilovaná od 2. dílu!

brectanka
12.08.2020

Mám pocit, že Bradfordová už není, co bývala. Tato rodinná sága je zbytečně zdlouhavá, má spoustu postav a chvilkama jsem se totálně ztrácela. K této sérii se snad někdy vrátím, ale bude to za hodně dlouhou dobu...


sabca
09.10.2019

Až když jsem měla knihu rozečtenou jsem zjistila, že je to 3. díl. První díl jsem četla před třemi lety a již jsem si děj moc nepamatovala a tak jsem na tom byla stejně jako Pudpuda. Bylo tam na mně příliš mnoho osob, tak jsem se v ději špatně orientovala. K druhému dílu se už nevrátím.

putpuda
31.08.2018

Nějak mi uniklo, že se jedná o třetí díl. Dlouho jsem od autorky nic nečetla a docela jsem měla náladu proložit všechny ty krváky nějakou romanťárnou. Četlo se to pěkně, ale kdybych četla ty předchozí dvě knihy, asi by to bylo lepší.