Hříchy panství Cavendon

Hříchy panství Cavendon https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411527/mid_hrichy-panstvi-cavendon-Hcx-411527.jpg 3 10 3

Panství Cavendon série

< 4. díl

Válka si vyžádala na Anglii vysokou daň. Panství Cavendon čelí bankrotu a rody Swannových a Inghamových se dostávají do pře. Když na povrch prosákne hluboko pohřbené tajemství, stane se právě rodinné sídlo hrozbou pro všechny. Dokážou se oba rody spojit, aby zachránily jméno rodiny a svou budoucnost?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Secrets of Cavendon , 2017

NikiVai
07.07.2022 2 z 5

Dostala jsem jako dárek, ale protože jsem nečetla předchozí díly, tak to bylo takové moc překotné čtení. I když je vždy historie jednotlivých postav popsána, stejně jsem se ztrácela, protože jich tam bylo moc.

Sabča817
01.01.2021 3 z 5

Za mě asi nejslabší ze všech dílů, ale i tak se to pěkně četlo. Do Milese Inghama jsem byla od 2. dílu zamilovaná, takže i možná proto se mi tahle cavendonská série tak líbila. :-D

babiočka
28.12.2020

Dostala jsem se až na 12. kapitolu, ale něco tak nudného jsem už dlouho nečetla. Děj veškerý žádný, jen nekonečné nezáživné popisy dámských "sedánků"...
Knihu odkládám nedočtenou, protože o historickém románu mám úplně jiné představy.