RuzovaPanterka RuzovaPanterka komentáře u knih

Dům u kanálu Dům u kanálu Agatha Christie

Agatha Christie - pro mě je to opravdu královna detektivek. Mordy v dobách Agathy byly prostě jiné, skoro by člověk řekl poetické :) dramatické, plné emocí, logiky a nečekaných rozuzlení. Takovéhle příběhy si ráda přečtu kdykoliv znovu.

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Musela jsem si dát na nějaký čas od brownovek oraz, ale tohle mě po té pauze opravdu potěšilo. Napínavé plné tajenek a rebusů, jo tohle se mi fakt líbilo. Teď si dám zase na čas pauzu a pak se vrhnu na další :)

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Tohle mě hodně vzalo, čtu, skoro nespím, protože se musí člověk dozvědět, jak to skončí! A pak? Další díl...nonstop já chci číst nonstop :)

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

Bavilo mě to, četlo se to samo a obsahovalo to i dost historických detailů, což za mě vůbec nebylo na závadu. Honba za pokladem jak má být.

03.01.2019 4 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Parádní dokonalá klasika, víc snad ani nemusím dodávat, tady jsou slova zbytečná...

03.01.2019 5 z 5

Záhada tří čtvrtin Záhada tří čtvrtin Sophie Hannah

Agatha jak ji znám a mám ráda to úplně nebyla, ale nebylo to teda vůbec špatné, parádně zamotané až do posledních stran.

02.01.2019 5 z 5

Syrové, dobře zpracované. Četla jsem to jedním dechem, přestože to pro mě nebyla neznámá událost. Líbilo se mi rozepsání možných teorii o tom, co se vlastně stalo, přestože pravdu už asi nikdy nezjistíme.

02.01.2019 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Nejlepší díl! Přečteno rychle, nabité akci, skvělé, ale jako ten konec?? Proč mi to dělá? Chci pokračování :)

02.01.2019 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Bavilo mě to! Hodně! Uz se těším na další díl.

02.01.2019 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Líbil se mi ten popisný styl, který mám od J.K. Rowling tak ráda. Zajímavá zápletka a s hlavními hrdiny jsem se rychle ztotožnila, četla jsem jak ďas.

01.01.2019 5 z 5