Romčuška Romčuška komentáře u knih

Stážista Stážista Robin Cook

Jsem toho názoru že lepší vystižení nemocničního prostředí není jak od Cooka!! a jsem ze zdravky takže můžem porovnat jak to je a chápu jaké to je!!! takže spíše doporučují čtenářum co se zabívají takovým protože je tam dost věci co se vyloženě uči jen na zdravce!! :)) pro mě super!!!

02.07.2012 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Musím říct že sem četla prvních dvacet stránek a je to úžasné!! ještě k otmu chyběla ta hudba na harmoničku!!! Prach, poletující tráva, sucho a krákající havran pěkně vylíčeno!!

27.05.2012 5 z 5

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

Tak ten konec mě vzal :(( ale dalo se to čekat... :´(( JO NEJHORŠÍ JE KDYŽ SE ZAMILUJEŠ DO ZADANÉHO... zakázané ovoce chutná nejvíce :(((

28.04.2012 5 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

říkáte že je to depresivní ale to je ŽIVOT MILÉ DÁMY vše nemůže končit happyendem a najdou se i nesympatické hrdinky....

30.03.2012

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

alkoholik se ještě dá vyléčit ale děvkaře už nezměníte....... :)))

18.03.2012 5 z 5

Království za botu Království za botu Lenka Lanczová

To je pravda hodně se mi znesympatila fakt to přehání a to vím o čem mluvím jsem taky jedináček a taky z neuplné rodiny ale dělat takový vyrvál, takže už je to druhá knížka ve které se mi hlavní hrdinka nelíbí :)) snad dostane rozum uvidím jak to dopadne...

15.01.2012 2 z 5

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

Mě se to mooooooc líbilo třetí knížka co jsem četla tahle byla NEJ !! :)

15.01.2012 5 z 5

30 dní dlouhá noc 30 dní dlouhá noc Steve Niles

na tenhle horor se musíš podívat v ne ho číst kdežto Kingnovky je nejlepší přečíst protože ve filmu nic moc takže tak :)

30.12.2011

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

zatím jsem přečetla prvních dvacet stránek (není to moje knížka ale mého přítele který má všechny jeho knížky, já zase sbírám LL :D takže je škoda že si ji ted nemůžu přečíst ale i těch dvacet stránek mě strašně moc navnadilo a prostě to je NEUVĚŘITELNÉ, taky bych chtěla tak psát tak jako KING!! :)

29.12.2011 5 z 5

podle kámošky je to super knížka a když četla par uryvku tak se mi to zdálo fakt super :)

07.08.2011

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

ten závěr byl fakt skvělý všechno měl Ben dobře vymyšlené :)

07.08.2011 5 z 5

Slon a jeho strýček Slon a jeho strýček Pavel Šrut

Tuhle můžu číst milionkrat jako děcko jsem si ju oblibila :)

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Tahle mi přišla jako docela fakt humorná :D hlavně na začátku :D a pak fakt uplná miss šoking :D

Sběratelka polibků Sběratelka polibků Lenka Lanczová

Muj prvni roman od Lanczové a fakt super nádhera :) a ted sme se do toho uplně zažrala :D

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

a to sem si myslela že Romana je takové jmeno že se radši ani nikde nevyskytne ale vyskytlo :D:D sem teda zvědava jaka bude :)

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Nejoblíbenější knížka :) fakt krásná i smutná ale stopovat se nevyplácí...

Štěstí chodí po špičkách Štěstí chodí po špičkách Šárka Junková

Můj první román a četla jsem ho v nemocnici a uplně se mi zalíbila!! :) Nádherná i trochu smutná!! škoda že nevím jak vypadá autorka hned bych si letěla pro autogram :) tak na sychrov je to kousek do naší zdravky :)

20.07.2011 5 z 5

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

jak právě vychází vždyt to už mám dávno přečtené :) je to ta nejkratší knížka od Lanczové a je pěkná sice neptaří mezi mé oblíbené ale probudit se s takovým oknem nechtěla bych :D

20.07.2011 2 z 5