romanticrocker romanticrocker komentáře u knih

Dotek touhy Dotek touhy Emily D. Beňová (p)

Mně kniha příjemně překvapila. Jsem ráda, že nebyla celá jen o sexu a bez děje jako většina "romantických" knih současnosti, které mi přijdou skoro všechny stejné. Za mě spokojenost

08.03.2024 5 z 5

Ztracená Ztracená Lisa Jackson

Do téhle knihy jsem měla problém se začíst, vůbec mě nebavila. Nechápu těch 500 stran a ještě ten konec??

11.10.2021 1 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Za mě krásná romantická knížka. Mrzí mě,že takových knih nevychází v současnosti více. Oba hrdinové pro mě byli moc sympaticcti. Hlavní hrdina nebyl nijak arogantní nadrazeny jak to ve většině knih teď je moderní.Také se mi líbilo,že v knize nebyly nechutné sexuální scény, což je teď taky hodně moderní a podle mě vše stejné.. Doporučuji

12.07.2021 5 z 5

Paranoia Paranoia Lisa Jackson

Pro mě hrozná nuda.. Achjo a ještě tolik stránek... Hrůza to dočíst a to jsem její knížky měla tak ráda

03.10.2020 1 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Pro mě bohužel zklamání a velice zdlouhavé a nudné. Čekala jsem kdy se kniha trochu rozjede, ale bohužel. ????Ani závěr mě moc nepotěšil.

09.08.2020 2 z 5

Žena bez minulosti Žena bez minulosti Dominic Nolan

Bohužel jsem nějak nemohla dočíst.????

07.01.2020

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Kniha mi přišla celkem nudná,až teprve konec mě zaujal.:)

24.12.2013 3 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Judith McNaught

Do knížky jsem se nemohla vůbec začíst a přišla mi až zbytečně zdlouhavá,že jsem měla celkem problémy ji vůbec dočíst.

27.11.2013 3 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Pro mě další super knížka. :) Moc se mi líbí knížky od této autorky, celkově její styl psaní se mi moc líbí a hlavně romantika, což docela postrádám v "romantických knížkách" v současné době u jiných autorů.:)Kniha se mi moc dobře četla.:)

24.10.2013 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Pro mě naprosto skvělá kniha...Všem můžu jen doporučit :)Supeeeeeer

03.07.2012 5 z 5

Miláček žen Miláček žen Jackie Collins

Celá knížka mi přišla zbytečně dost zdlouhavá a o ničem.Celkem dost jsem se u ní nudila a byla jsem ráda,že jsem ji zvládla vůbec dočíst...

08.01.2012

Cizí myšlenky Cizí myšlenky Linda S. Howington

Celá knížka mi připadala celkem dost nudná.Čekala jsem,že aspoň ke konci se to víc rozjede,ale bohužel ne...Pro mě byla tahle knížka bohužel velkým zklamáním...

16.08.2011 2 z 5

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Moc krásná romantická knížka.Doporučuji!:-)

09.08.2011 5 z 5

Na lásku nevěří Na lásku nevěří Katie Price

Pro mě moc krásná knížka :-)Doporučuji

19.07.2011 5 z 5

Zkouška důvěry Zkouška důvěry Nora Roberts

Knížka se celkem ještě dala,ale film je opravdu hrozný.:-)

30.11.-0001 3 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Super kniha! Výborně se četla..Doporučuji:-)

30.11.-0001 5 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Takhle kniha se mi moc líbila.:-)

30.11.-0001 5 z 5

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

První 2 díly se mi moc líbily, ale tenhle díl mi přišel zbytečný.

30.11.-0001 1 z 5