Ztracená

Ztracená https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474416/bmid_ztracena-zx2-474416.jpg 3 40 10

San Francisco série

< 3. díl

James Cahill se probouzí v nemocnici se ztrátou paměti. Skoro nepozná krásnou blondýnu, která ho přijde navštívit. Pak si i přes bolest a léky, kterými je nadopovaný, vzpomene, že je to Sophia. Žena, se kterou podváděl svou přítelkyni Megan. Megan jeho nevěru odhalila a teď se pohřešuje. Policie a reportéři Jamese bombardují otázkami. Aféra takového rozměru vždycky zaujme – zvlášť, když James je dědic velkého bohatství a nejvíc sexy chlap v okolí. James dál tvrdí, že si nic nepamatuje, ale začíná se v něm probouzet pocit děsu. Možná celou tu záhadu vyřeší Meganina sestra, která přijíždí rozmotat uzel milenek, starých účtů, ale i vášnivých vzpomínek. Na Jamese.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Domino

You Betrayed Me , 2020

čef
13.09.2022 3 z 5

Užvaněné, zdlouhavé, plno banálních sond do hlavy i vedlejších postav, nekonečné popisy nezajímavého děje - toť tato kniha. Příběh by možná šel zkousnout, kdyby byl pokrácen tak o třetinu, ale i potom by mně vadilo duchaření a jiné nesmysly zde bombasticky uvedené. Tak jsem se opětovně u této autorky spálil, resp. unudil.

WaN635
19.04.2022 3 z 5

No tak jako nebyla to žádná hitparáda, ale přečíst se to dalo, sice jen jednou, ale zvládla jsem to. Příběh je opravdu dlouhý, zredukovala bych ho min. o 150 stran, celkem je to složité, zamotané. Zápletka byla každopádně zajímavá, škoda nevyužitého potenciálu. Jak už bylo napsáno níže, Lisa umí mnohem lepší a čtivější příběhy.

simona5372
18.03.2022 2 z 5

Stačilo si přečíst začátek a pak konec, zbytečně okecané. Knížka by se dala zredukovat na půlku možná dokonce míň.

JajaPaja
07.12.2021 1 z 5

odložila jsem po prvních asi 100 stranách

Katulinka69
05.11.2021 1 z 5

Tak se také přidávám spíše k negativnimu hodnocení. Zbytečně dlouhé, nezazivne, bez napětí

ctenarkaEva
04.11.2021 2 z 5

Tak bohužel ani mě tato kniha nezaujala. Měla jsem problém se začíst, děj byl rozvleklý a některé zápletky nereálné a překombinované. U čtení jsem usínala a to se mi u detektivek a thrillerů nestává :-) Konec se dle mého názoru také nepovedl.

romanticrocker
11.10.2021 1 z 5

Do téhle knihy jsem měla problém se začíst, vůbec mě nebavila. Nechápu těch 500 stran a ještě ten konec??

Didi15
29.09.2021 2 z 5

Já mám nejradši od této spisovatelky sérii Alvarezová a Pescoliová . Tohle mě tak příliš neoslovilo a to jsem se tak těšila . Mezi nejhorší ale nepatří .

hana1039
22.09.2021 2 z 5

Ach jo, celkem zklamání :-(, místo 500 stránek by úplně postačilo 300! Několik opakujících úvah, jak, proč, kdyby... Tak jsem se těšila, že si přečtu pořádnou dávku krimi a bohužel... Rčení, že mnohdy míň je lepší, se v této knížce opravdu jeví jako opodstatněné.
..a ještě k tomu ten konec, takový otevřený,ale neviděla jsem, že by to byla nějaká série...

Heli20
20.09.2021 1 z 5

Tak to bylo velké zklamání :(Spisovatelku mám velmi ráda,ale tahle kniha jako by nebyla od té samé.Rozvleklé popisy,zbytečně natažený děj,styl psaní skoro až naivní a nereálný.