Zkouška důvěry

Zkouška důvěry

Reece se po těžkém traumatu rozhodne přistěhovat do malého městečka u jezera uprostřed Skalistých hor. Seznamuje se s přátelskými obyvateli i se sympatickým spisovatelem Brodym. Největší útěchou jsou pro ni toulky přírodou, kde se jí daří zapomenout na minulost. Ale i tady panuje klid pouze zdánlivý.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1080/zkouska-duvery-1080.jpg 4.5132

Angels Fall (2006)

Vydáno:, Alpress

Aurorita

Klasická Nora, nic převratného. Trocha romantiky, trocha napětí, celkem povedená zápletka. Kdo má rád Robertsovou, určitě by tuto knihu neměl vynechat

angelbooks
11.09.2016

Je to další skvělý výtvor, který se může zdát odpočinkový, ale když otočíte stránku, zjistite, že neotáčíte první stránku, ale poslední :D :).
Dokonce jsem ji i četla v autobuse, což většinou nedělám, protože za těch 15 minut toho moc nenačtu, ale tato kniha mě od sebe opravdu nepustila :D.
Doporučuju :).

evin84
18.08.2016

Fajn knizka,zajimavy dej... urcite stoji za precteni. Doporucuji :-)

Laf
05.03.2016

Tak tahle kniha byla dost dobrá. Její děj mě strhl natolik, že jsem ji jen tak nedala z ruky a četla a četla, abych věděla, jak to dopadne. Brilantně povedená romance s detektivní zápletkou. Můžu jen doporučit.

malen
10.02.2016

Napínavý román - romantika s detektivní zápletkou. Nebylo to vůbec přeslazené, to jsem ráda, nechybělo napětí. Takže spokojenost.

handulli
22.01.2016

Příjemné čtení, zajímavé prostředí i postavy. Zpočátku mě kniha moc nebavila, ale s tím, jak se stupňovaly všechny ty incidenty kolem Reece, kniha začala být napínavá a ke konci se nešlo odtrhnout. Bohužel ale musím hodnotit knihu jako celek, proto průměrné hodnocení.
Jelikož si ráda čtu knížky a poté zhlédnu film, neudělala jsem výjimku ani tady. Kniha je stopro lepší než film. Přestože film hrubou dějovou linku věrně kopíruje (ovšem jisté nesrovnalosti oproti knize jsou, některé pasáže ve filmu úplně chybí), obávám se, že kdybych nečetla knihu, tak bych se ve filmu asi dost ztrácela.

avad
08.03.2015

Výborné čtení, napínavý děj. Kniha nemá chybu.

mariva
24.05.2013

Opět výborná knížka, u této autorky to ani jinak nejde. Napínavý děj už od první stránky nedá člověku klid a v závěru už jsem ji nedokázala odložit vůbec. Také se mi v průběhu čtení vybavilo, že jsem viděla zfilmovanou verzi, ale už jsem si nepamatovala, kdo byl pachatelem, takže jsem si knížku mohla vychutnat.

inule
20.04.2013

Moc mě děj bavil, napínavé čtení. Opět vyhrává knížka nad filmem.

kika 13
03.03.2013

Pěkně psaná čtivý román pro ženy.

Danafantom
12.02.2013

Báječná knížka na odreagování, napínavá, čtivá, tak jak jsme u Nory Roberts zvyklé.

Monika Pau
11.06.2012

Moc dobrá kniha:-)...Mohu jen doporučit.

romanticrocker

Knížka se celkem ještě dala,ale film je opravdu hrozný.:-)

zuzil

tuhle knižku už jsem si přečetla dávno, tak mě překvapilo, že je zfilmovaná, nedávno to dávali v televizy, jmenuje se to: městečo Angels Fall, ahoj buzik