Zkouška důvěry

Reece se po těžkém traumatu rozhodne přistěhovat do malého městečka u jezera uprostřed Skalistých hor. Seznamuje se s přátelskými obyvateli i se sympatickým spisovatelem Brodym. Největší útěchou jsou pro ni toulky přírodou, kde se jí daří zapomenout na minulost. Ale i tady panuje klid pouze zdánlivý.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1080/zkouska-duvery-FSV-1080.jpg 4.5157

Angels Fall (2006)

Vydáno:, Alpress

Kniha Zkouška důvěry

Teresita
03.12.2018

Jedná se o romantický příběh s detektivní zápletkou a trochu s prvky thrilleru. Hlavní hrdinka je kuchařka a pořád vaří, takže nedoporučuju číst nalačno :D Odehrává se v Americe v malém městečku u jezera uprostřed Skalistých hor. V knížce je moc hezky popsaná příroda, člověk má potom chuť se tam podívat. Čtivé, napínavé, oddechové, doporučuji. Kdybych měla něco vytknout, tak na mě je tam až moc přeslazená romantická linka, ale to k takovému typu knihy nejspíš patří.

Skalara
15.11.2018

Prvně jsem bohužel viděla film, ale i když jsem věděla, kdo je vrah, kniha se mi velmi líbila.

bekule
28.04.2018

Příběh se rozjíždí velmi pomalu a i kdyby se nic dramatického nestalo, čte se moc příjemně. Hlavní hrdince se porouchá auto při projíždění městečka Angels Fall a protože nemá moc peněz přijme na krátko práci kuchařky v místní restauraci. Nejen že musí bojovat se svými psychickými problémy z předešlého života, ale zde se stane jedinou svědkyní pravděpodobné vraždy a zdá se že jí téměř nikdo nevěří. Skvělá moc simpatická dvojice, Reece a Brody nejsou dokonalí hrdinové ale o to víc jsou uvěřitelní . Výborná, doporučuji!

hannah2000
28.11.2017

Napínavý krimipříběh doplněný romantikou, který se moc dobře čte. Hlavní hrdince se trochu zašmodrchal život a tak se rozhodla odejít jinam a začít znova. Takto se dostala až do zapadlého městečka, kde začala pracovat jako kuchařka. Jenže život není peříčko a zašmodrchá se často a rád.... Kromě krimizápletky hlavní hrdinka celou knihu vaří - jako kuchařka v restauraci, doma, ... Vaření je pro ni lék na pošramocenou duši. No a já nikdy neměla tak chuť jít vařit jako když jsem četla tento příběh.

Malá ukázka:
Když skončila ranní honička kolem snídaní, Reece začala připravovat hlavní polévku. Podusila fazolky, nakrájela cibuli a šunku. Joanie neobjednala čerstvé bylinky, a tak se musela spokojit se sušenými. Bylo by to lepší s čerstvou bazalkou a majoránkou. Mletý pepř se nemůže rovnat drcenému. A proboha dobrého, jak má vařit s česnekovým práškem? Kdyby tak měla aspoň trošku mořské soli. Nebo kdyby tady byla k dostání aspoň o něco chutnější rajčata…

Takže za mě doporučuji.

Aurorita
01.06.2017

Klasická Nora, nic převratného. Trocha romantiky, trocha napětí, celkem povedená zápletka. Kdo má rád Robertsovou, určitě by tuto knihu neměl vynechat

angelbooks
11.09.2016

Je to další skvělý výtvor, který se může zdát odpočinkový, ale když otočíte stránku, zjistite, že neotáčíte první stránku, ale poslední :D :).
Dokonce jsem ji i četla v autobuse, což většinou nedělám, protože za těch 15 minut toho moc nenačtu, ale tato kniha mě od sebe opravdu nepustila :D.
Doporučuju :).

evin84
18.08.2016

Fajn knizka,zajimavy dej... urcite stoji za precteni. Doporucuji :-)

Laf
05.03.2016

Tak tahle kniha byla dost dobrá. Její děj mě strhl natolik, že jsem ji jen tak nedala z ruky a četla a četla, abych věděla, jak to dopadne. Brilantně povedená romance s detektivní zápletkou. Můžu jen doporučit.