rokofak rokofak komentáře u knih

Dravec Dravec Wilbur Smith

Nemůžu víc napsat,než že táto kniha je jedna z nejnejlepších Smithovích knih.

01.09.2012 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Táhle kniha je něco jiného než jsem do tedka čet,ale musím napsat že mě zaujala a už se těším na druhý díl.

05.01.2013 5 z 5

Oko tygra Oko tygra Wilbur Smith

Táto kniha mě velice zaujala,a nemůžu souhlasit že je táto kniha nejhorší bouhže četl jsem jeho daleko horší knihy a né jednu.

08.09.2012 5 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Další vynikající Rollinův romám,který si časem zase s chuti přečtu!

24.04.2012 5 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Serie Temná věž jsou moje první čtené knihy od Kinga a musím se přiznat že s první knihou (Pistolník) jsem ze začátku měl trochu problem,ale pak mě příběh uchvátil a každá další kniha je lepší a lepší!!

27.03.2013 5 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Musím souhlasit že začátek knihy je takový všelijaký,ale asy tak od sté stránky se příběh začínal rozvíjet,a vtahoval mě do děje čím dál víc.A vyvrcholý to koncem ,kdy jsem ho četl jedním dechem.

01.02.2013 5 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Toto je moje první knížka od Stephena Kinga a musím napsat že je to vinikající příběh s výborným koncem.Podle této knihy byl natočený aj film,který s touto knihou nemá vůbec nic společného snad jen název.

31.12.2012 5 z 5

Relikviář Relikviář Lincoln Child

Kniha je zajimavá s dobřým příběhem bez hluchých míst.Taky se mi dobře četla, jako Relikvie na ,kterou navazuje..

26.12.2012 5 z 5

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Tato mě zaujala už od prvních stránek je čtivá a napínavá.Navedl mě na tůto knihu film podle níž byl natočený.Ale jak býva zvykem film je jenom jeji odvar.

09.12.2012 5 z 5

Evangelium podle Satana Evangelium podle Satana Patrick Graham

Táto kniha nemá žádnou chybu,je to BOMBA!!!! Všem vřele doporučuji.

18.11.2012 5 z 5

Píseň slonů Píseň slonů Wilbur Smith

Je to krásná kniha,která chytne za srdce.

02.09.2012 4 z 5

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

Táto kniha je podle mě népropadák,ale jedna z nejslabších knih.První tři díly jsou vinikající ale tento kazí celou serii.

02.09.2012 3 z 5

Monzun Monzun Wilbur Smith

Monzun navazuje na romám Dravec a je to další vinikajíci román z pěra mistra Smitha.

01.09.2012 5 z 5

Achnatonův poklad Achnatonův poklad Will Adams

Celkem dobrý příběh s notnou dávkou napětí a dobreho čtení.

Běsnící spravedlnost Běsnící spravedlnost Wilbur Smith

Je to dobrá kniha,aj se dobře čte,ale nemůžu si pomoct více mě zaujaly knihy,které autor napsal kolem Afriky.Jsou to vynikající romány,které se věnujou problematyce osídlování kontynentu bílímy a potlačování domorodích kmenů.Vždy do nich vložíl vynikající příběh a takové knihy se dají s odstupem času číst dvakrát aj třikrát.

Zlatokopové Zlatokopové Wilbur Smith

Kniha se dobře čte a má velice zajimavý děj,ale oproti jiným knihám jako Reka bohů,Dravec Monzun atd bych jí ohodnotil jako dobrou nebo průměrnou.

Zlomená pečeť Zlomená pečeť Andrew James Hartley

Táto kniha má zajimavý příběh dobře se čte,ale chydý jí to správné koření.

01.06.2012 4 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

I páta kniha ze serie Sigma Force nezklamala.Dobrý příběh plný napětí od začátku do konce.Také doporučuji!

10.05.2012 5 z 5

Luciferovo evangelium Luciferovo evangelium Tom Egeland

Dočetl jsem třetí knihu ze serie archeologa Bjorna Belta a musím napsat že předchozí dvě knihy mají dobrý příběh bez hluchých míst plné napětí a Luciferovo evangelium je dovršní taková třešinka na moc dobrém dortu.

12.06.2013 5 z 5

Strážci úmluvy Strážci úmluvy Tom Egeland

Druhý příběh archeologa Bjorna Belta jsem přečtl jedním dechem,už první stránky vás vtáhnou do zajimavého a napinavého děje bez hluchých a nudních míst.Kdo má rád příběhy toho žánru tak můžu jen vřele doporučit.

12.05.2013 5 z 5