Monzun

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mistr námořnického řemesla Hal Courtney se po čtyřleté přestávce chystá na svou poslední a nejnebezpečnější výpravu. Pod záštitou Koruny vyplouvá za posláním, která má jen dva možné výsledky - slávu, nebo smrt. Hal však musí myslet také na osud svých čtyř synů. Všichni čtyři sehrají důležitou roli v boji Courtneyovy rodiny o kořist, která daleko přesahuje sny každého z nich....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2804/monzun-2804.jpg 4.6221
Série

Sága rodu Courtneyů 10.

Žánr
Literatura světová, Dobrodružné, Romány
Vydáno, Alpress
Orig. název

Monsoon, 1999

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Monzun

Přidat komentář
Lanley
11. září

Teď již třetí díl ságy Courtneyů (Pan Smith vydal nedávno knihu Zlatý lev která dějově navazuje na první díl) mě pohltil stejně jako ten první. Celý děj má spád a vypravěčské schopnosti pana spisovatele jsou neskutečné. Příběh nečtete, ten prostě s celou rodinou Courtneyů žijete. Pro mě skvělé čtení na dovolenou...

rengers
08.10.2019

Druhý díl ságy Courtneyů je do detailu vypracovaný román se vším všudy, láska, zrada, hamižnost a krvavé souboje, jak na moři, tak na pevnině.
Povahy všech 4 bratrů Courtneyových jsou rozděleny do dvou táborů, dva chamtiví a krutí, další dva velcí dobrodruzi, odvážní a chytří.


Josh
10.09.2019

Jedna z mých osobních TOP knih. Pokračování knihy DRAVEC a opět:o) prostě skvělý Wilbur Smith. Opět:o) 95 % přečtených stran a opět:o) překvapení, co se to děje hrdinům.... Kniha je jako film, v němž jste přítomni a nikdo o vás neví. Je super být neviděný pozorovatel! Už aby bylo další pokračování této ságy ....

Kubajzz
08.04.2019

Pěkné čtení, líbila se mi.

Honzula76
08.07.2018

I když napsaný až po časově pozdějších dílech, momentálně se jedná o třetí díl celé ságy. Každopádně se dá číst kdykoliv bez jakékoliv vazby na předchozí nebo pozdější díly. Trošku se tady proplétají osudy bratrů a děj se odehrává chvíli v anglii, chvíli u pobřeží afriky, chvíli mezi araby, ale jedná se o prima čtení, zvlášť pro příznivce tohoto spisovatele.

denib
26.12.2017

Monzun mi připadá rozmanitější a ještě zajímavější než předchozí díl. Oproti Dravci se dění častěji přesouvá z moře na pevninu. Navíc byl výborný tah rozdělit děj mezi více postav a mezi odlišné kultury. Ne snad že by se člověk dozvěděl něco extra nového, ale přece jen jsou to pro mě exotická prostředí a příběh (resp. hlavně jeho konec) je tak vyprávěn z více hledisek. Kniha si zaslouží plný počet hvězdiček a rozhodně si zkusím přečíst i další díl. Jsem prostě zvědavá, co bude dál :-)

ferda16
23.11.2017

Opět skvělý díl plný napětí. Po přečtení Dravce jsem se těšila na to, jak se postavám v dalším díle bude dařit. A nezklamal. Od tohoto autora se nedá jen tak odtrhnout.

niknikita
04.10.2017

Jak jsem očekávala, dostalo se mi vyprávění plné napínavých a dobrodružných situací.

1

Doporučujeme

Řeka bohů II.
Řeka bohů II.
Hrabě de Monte-Cristo
Hrabě de Monte-Cristo
Věčně zpívají lesy
Věčně zpívají lesy
Dvacet tisíc mil pod mořem I, II
Dvacet tisíc mil pod mořem I, II