Zlomená pečeť

Záhadná smrt katolického kněze kdesi v tropech a neochota úřadů k ní podat vysvětlení vzbudila podezření u jeho bratra Thomase, středoškolského profesora, který přišel o zaměstnání. Přestože se s bratrem odcizili, rozhodne se pro vlastní pátrání, které ho postupně přivádí do nebezpečných situací ve Spojených státech, Itálii, Japonsku a na Flilipínách a vede ho v bratrových stopách přes rané křesťanské symboly – podivné prehistorické ryby v okolí Neapole až k faktickému objevu místa, na kterém přežily. Na této cestě se smiřuje s mrtvým bratrem i živou bývalou manželkou. V pátrání po důvodu a místě bratrovy smrti se mu snaží zabránit posléze ho i fyzicky zlikvidovat nemilosrdná skupina náboženských fanatiků, kteří převzali jména jezdců z apokalypsy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58762/big_zlomena-pecet-N3z-58762.jpg 3.625
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , BB art

On the Fifth Day, 2009

Kniha Zlomená pečeť

Atlantis
14.07.2020

Po přečtení popisu této knihy máte pocit, že vás čeká ta největší knižní jízda vašeho života, mystický thriller, který se prolíná celým světem. Ale ono ne. Zlomená pečeť je zvláštním způsobem prázdná a nudná kniha, které chybí jakékoliv vzrušení.

pavlinkaa
09.07.2017

Opravdu zajímavý příběh, ale jak již psal rokofak, chybí jí to správné koření.

m.cernin
04.06.2017

Tuto knihu jsem dostal jako odměnu v soutěži, nutno podotknout že mě knihy jako takové málokdy zaujmou svým obsahem - jsem vybíravý. Zlomenou pečeť jsem dočetl až do konce, je napínavá, dává smysl. Doporučuji všem, kteří se alespoń nachvílí chtějí odpoutat od všech nesmyslů pozemského života.

Danuše7
02.02.2014

Kniha byla napínavá. Přes to, že jsem tušila ze strany autora i fiktivní skutečnosti, základ tvoří pravdivá místa na zemi.doporučuji čtenářům, kteří mají rádi tajemno.

Vojslava
17.10.2013

Samo o sobě je to velmi roztomilá spiklenecká teorie, ale dobře se to čte a napětí tomu nejde upřít až do konce. Navíc například ve srovnání s takovým Danem Brownem, který je předvídatelný třicet stránek dopředu, jsem pointu odhadla skoro až úplně nakonec... :-) Jen škoda, že překladatel neumí skloňovat podstatné jméno "kněz", tolik zajímavých novotvarů už jsem dlouho neviděla. Ale ke čtení doporučuju.

mulat6
24.08.2013

No po Mykénskej maske ohromné sklamanie. Vôbec ma to nevtiahlo do deja a musela som sa dokopať k tomu, aby som to dočítala.

rokofak
01.06.2012

Táto kniha má zajimavý příběh dobře se čte,ale chydý jí to správné koření.

ina77
16.03.2012

Kniha se nádherně čte a krásně vtáhne do děje,takové knihy nemají chybu.