Roberta Roberta komentáře u knih

Když Nietzsche plakal Když Nietzsche plakal Irvin D. Yalom

Vyborne.

24.10.2018 5 z 5

Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech Alain Vircondelet

Nahodne objevena kniha, zajimave cteni.
Snad si nakonec prectu i toho Maleho prince...

04.10.2018

Nové případy inspektora Rádla: Muž za oponou Nové případy inspektora Rádla: Muž za oponou Marek Skřipský

Takove krasne naivni.

16.09.2018

Šik jako Francouzka Šik jako Francouzka Frédérique Veysset

Rozhodla jsem se, ze nebudu Francouzka.

28.08.2018

Vražda Kafkova vnuka Vražda Kafkova vnuka Jaroslav Kuťák

Kniha mi pripadala zajimava, jen jsem ji asi nepochopila. Dve dejove linky, jedna vyborna, druha trochu hloupa, ale na konci se to neseslo.
Prave jsem docetla, snad me k tomu napadne neco pozdeji. Aspon doufam.

02.08.2018

Život není takový, jak si přejeme: Životní příběh prvorepublikového pražského detektiva Život není takový, jak si přejeme: Životní příběh prvorepublikového pražského detektiva Zdeněk Jirásek

Zajimave cteni, poprve jsem cetla knihu, ktera je napsana jako...protokol :-)

30.07.2018

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Dobrá kniha.

30.07.2018 3 z 5

Případy inspektora Rádla Případy inspektora Rádla Marek Skřipský

Ac jsem nejdriv precetla posledni dil a tak trochu ho pomluvila, preci jen se me nejak dotknul a vrham se postupne na dalsi knihy o Radlovi.

28.07.2018

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Tu zalozku, kterou kniha ma, jsem nepotrebovala. Precteno jednim dechem.

19.07.2018

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Pribeh psany jako sestakova detektivka a autorovo neumele filozofovani, to proste nejde dohromady.

11.07.2018

Jepice Jepice James Hazel

Normalni blbina, prominte mi.

02.05.2018

Jan Masaryk – pravdivý příběh Jan Masaryk – pravdivý příběh Pavel Kosatík

Vyborna kniha, konec se mi velice spatne cetl. Sledovat, jak se nejen clovek, ale i cela republika blizi do zahuby, to bylo strasne.
Na zacatku knihy nestastna (sundavani z piedastalu), na konci knihy moudrejsi.

02.05.2018

TGM TGM František Emmert

Tak mi to prislo napsano trosicku horkou jehlou, styl ucebnice.

21.12.2017

Sedmá funkce jazyka Sedmá funkce jazyka Laurent Binet

Skvela kniha, pro me trochu narocnejsi. Zadne cteni do tramvaje, dost me to cteni pohlcovalo a doslova jsem citila, jak mi mozek pracuje na plne obratky.
Coz byla prijemna zmena.

21.10.2017

Do vody Do vody Paula Hawkins

Pro me nudaaaa....

30.08.2017

Zkrotit vlka Zkrotit vlka Benjamin Black (p)

Nuda bez pohybu se táhla přes dvě třetiny knihy a když už se konečně něco začalo dít, byla jsem tou nudou už naprosto uvláčená.
Jediné dva momenty, které mě vytrhly z letargie - zmínka o obrazu Růžencová slavnost od A. Dürera (byla jsem na výstavě věnované příběhu tohoto obrazu) a dvě poznámky o poloze Prahy - jednou zmíněn Balt a jednou sever Evropy.

15.08.2017

Kosmonaut z Čech Kosmonaut z Čech Jaroslav Kalfař

Zacatek pribehu me velice bavil, ke konci jsem se musela ke cteni dost nutit. A co vic, hrdina mi zacal lezt na nervy a s nim i samotny autor.
S tim me smirilo az Podekovani na konci knihy (a uleva, ze jsem to nevzdala a docetla do konce, vzdyt co je horsi, nez nedoctena kniha...)

24.07.2017

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Hodne "ukecana" kniha. 600 stran je moc, polovinu tvori amaterske filozofovani o zivote.

21.07.2017

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Byla jsem Rebekou, Miluskou, Sasou i Renatou. A s temi, kterymi jsem nebyla, jsem se v zivote potkala. Mozna proto me ta kniha tak bavila?

13.07.2017

Osm Osm Radka Třeštíková

Libilo. Precteno ve vlaku (pulka) a na chate (druha pulka), takze za dva dny. Podle me ctiva kniha, ktera zaujme.

11.07.2017