rezzba rezzba komentáře u knih

Plavčíci kapitána Bontekoea Plavčíci kapitána Bontekoea Johan Fabricius

Za komoušů neskutečná pecka pro puberťáka.

17.03.2020 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Už jsem si myslel, že mě nic ze severu nepřekvapí, ale toto je pecka. Neskutečně chytře napsaný.

20.02.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Sice delší a nemám už rád jméno Rachel kvůli jeho výskytu v knize, ale Nesbo nezklamal.

10.11.2019 5 z 5

Sharpova rota Sharpova rota Bernard Cornwell

Doslova a furt jedním dechem. Jak to dělá.

11.03.2019 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Takový pro mě špatný americký béčkový film. Snad dle konce nebude chtít napsat další díl. Nesedly mně ty neustálé kecy co se jim honily v hlavě. Ono mně to nesedlo tak nějak celkově. Kdybych nevěděl, že to psal Nesbo dal bych to asi na milost.

20.09.2018 3 z 5

Prázdný trůn Prázdný trůn Bernard Cornwell

Prostě to furt čtu a žeru jedním dechem.

03.01.2018 5 z 5

Mozaika Parsifal Mozaika Parsifal Robert Ludlum

Super. Výborný špionážní román.

31.05.2017 5 z 5

Veritas Veritas Rita Monaldi

Tady jsem už měl tendenci skončit. Z 850 stránek radši měli vydat 2 knihy kde v jedné budou popisy panovníků,jejich života,budov,bytů,cechů,lidí,jídla ....... když konečně začal děj,který by mimochodem byl v knize o 420 stranách skvělý tak ho okamžitě přerušili popisováním něčeho někoho na 20 stranách,za chvilku jsem ani nevěděl kde se nacházím a o čem ta kniha pomalu má být.

30.03.2017 3 z 5

Secretum Secretum Rita Monaldi

2 díl jsem už překousával těžceji. Opět příběh výborný,fakta dokonalé,ale už narušováno neustálým popisováním věcí,situací atd. Vytrhovalo mě to z děje.

30.03.2017 4 z 5

Imprimatur Imprimatur Rita Monaldi

1 díl naprostá spokojenost. I víc stránek kupodivu nevadilo. Autoři si dali opravdu práci se sehnáním fakt a zapojit je do knihy.

30.03.2017 5 z 5

Šibumi Šibumi Trevanian (p)

Asi jsem čekal víc od špionážní knihy. Zvláštní. Někde jedním dechem někde celkem nuda. Čekal jsem i víc akce. Ale sepsané a přeložené perfektně.

16.09.2016 4 z 5

Hořící země Hořící země Bernard Cornwell

Bohužel jsem moooc zklamaný. Nikde nejde koupit ani sehnat. Dotisk se nechystá.

31.08.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Já nevím,lidi jsou tady nadšený.Četl jsem první a poslední díl.Spokojený,napětí,ale jako kdybych to už viděl v několika filmech.Nevadí moc,ale.... Jinak mám spíš problém asi s Hunterem,když dám vedle sebe Bosche,Limu,Hola,Davenporta,Morcka tak nemá charisma,nudí mě i přes jeho IQ mimo tabulky a navíc to je asi netopýr batman,protože nespí.No při chvilkách dočtu zbytek.

18.08.2016 4 z 5

Bledý jezdec Bledý jezdec Bernard Cornwell

Lepší a lepší. Všechny jeho ságy jedním dechem.

10.08.2016 5 z 5

Trofej Trofej Christopher John Sansom

Neustále překvapuje a jsem rád,že laťka,která je opravdu vysoko u této série je furt vysoko. Jedním dechem přečteno a dokonce mě mrzí,že má "jenom" 550 stránek

22.07.2016 5 z 5

Zjevení Zjevení Christopher John Sansom

Díky této parádě už několik měsíců odmítám Nesba. Fantazie,napětí,atmosféra, prostě všechno.

27.06.2016 5 z 5

Vladař Vladař Christopher John Sansom

Prostě pecka.

26.04.2016 5 z 5

Záhada Záhada Jonathan Kellerman

Tato dvojka mě furt baví. Jsem rád,že jsem na ně narazil.

15.04.2016 4 z 5

1356 1356 Bernard Cornwell

Opět jedním dechem. Spokojenost. Brutálně popsané bitvy. Snad bude další díl.

11.03.2016 5 z 5

Temný oheň Temný oheň Christopher John Sansom

Utekl jsem od severských detektivek a udělal dobře. Jedním dechem přečteno. Spokojenost. Vřele doporučuji.

19.02.2016 5 z 5