reňa30 reňa30 komentáře u knih

Má sestra a další lháři Má sestra a další lháři Ruth Dugdall

Nelehké čtení,do poloviny spíš román pro náctileté dívky s tématem dnešní doby.

31.03.2019 2 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Psychologický román a za mne plný počet hvězdiček.Kniha se četla výborně,žádné zdlouhavé pasáže o ničem-výborný román!

27.03.2019 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

BOHUŽEL...kniha mi opravdu nesedla,nebavila mne a v žádném případě jsem neměla to správné těšení se a hltání každé další stránky.Po přečtení série si pravděpodobně už nebudu dělat zálusk na "zlámané kosti"-moje chyba,že jsem nakoupila všech 6 knížek bez uvážení a jsem ráda,že to mám za sebou.Omlouvám se všem milovníkům Kim Stoneové.

21.03.2019 2 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Pominu spoustu náhod,ale co nejde překousnout je Kim opět beze zbraně...za mne 3 hvězdičky a dávám ještě šanci

18.02.2019 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

SPOILER!!!
Pro mne zatím nejlepší ze série,bohužel ztráta hvězdičky za konec knihy,kdy Kim jede “vysvobodit” holčičky neozbrojená

30.01.2019 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

chvilkami jsem měla pocit,že autorka schválně opakuje a vysvětluje,aby naplnila stránky knihy,ale námět dobrý.

15.01.2019 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Co dodat? U knih H.Cobena jen jedno-jsem ráda,že jsem se naučila číst :-)

05.01.2019 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Joo,tak tahle kniha se mi líbila..výborně se mi četla a pro mne odpočinek od mnohdy krvavých thrillerů.

01.01.2019 4 z 5

To je Řecko To je Řecko Miroslav Šašek

Velice milá knížka...takové řecké pohlazení

30.12.2018 4 z 5

Dravec Dravec Marek Epstein

přečteno za jeden den.Kniha se četla skvěle

30.12.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

první kniha ze série...čekám, co přinesou další, zatím tak nějak tápu.
kniha se nečetla špatně,ale čekala jsem něco víc.Můj pocit - táhlý děj,tak trochu utahané.

30.12.2018 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tom Douglas -sympaťák a co hlavně,není vykreslen jako superhrdina,což je pro mne pozitivní.
Kniha se mi zhruba do poloviny četla tak nějak rozvláčně,zdlouhavě a často jsem ji odkládala.Bohužel nenastalo takové to " musím číst a číst .Hodnotím 4 hvězdičkami za nápad a postavy.

28.10.2018 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Několikrát jsem knihu odložila,ale dostala šanci-psychologický román,který zvláště ženám trochu nasadí brouka do hlavy...za mne 3 hvězdičky,čekala jsem od knihy víc,ale možná mi jen neseděl námět.

15.10.2018 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

pro mne lepší,než kniha SPI SLADCE od téže autorky...
Ale není to nic ,z čeho bych si sedla na zadek.

05.09.2018 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Knížka je psána velmi čtivě,bohužel jsem postrádala větší napětí a chuť přemýšlet nad tím, co a jak asi může být...Nebavilo mne "zpomalené vyšetřování " a časté rekapitulace.
Snad až posledních pár stránek vše trochu napravilo,ale za mne knížka,kterou si určitě za pár týdnů nebudu pamatovat-nenadchne a ani neurazí.
Přesto autorce dávám ještě šanci a uvidím,třeba u NEZVĚSTNÉ změním názor.

01.09.2018 3 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

První kniha od Cobena, do které jsem se nemohla začíst.
Postrádala jsem chuť obracet stránky a pokračovat v ději..takže skoro týden trvalo,než jsem "přelouskala" 200 stran a potom už to bylo malinko lepší. Za mne zatím nejslabší kniha pana Cobena

25.08.2018 3 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Cobena mám ráda...Coben umí a prostě mne baví.
Takže hurááá na vaší další knížku.Za mne 4 hvězdičky -do té páté chybělo opravdu málo

18.08.2018 4 z 5

Útěky Útěky Josef Škvorecký

zajímavá kniha a L.Baarová panu Škvoreckému prozradila a vlastně potvrdila mnoho událostí,které později vyvracela,nebo úmyslně vynechala např.v knize pana Kožíka -Života sladké hořkosti.Tato kniha mi přijde víc autentická

17.08.2018 4 z 5

Šifrovaný deník Karla Hynka Máchy Šifrovaný deník Karla Hynka Máchy Karel Hynek Mácha

zajímavé

17.08.2018

Deník sestry Lídy Baarové Deník sestry Lídy Baarové Adam Georgiev

smutné..smutný fakt,jak dokáže být deprese zlá a smutné,jak činy druhých ovlivní i nás.

17.08.2018 3 z 5