Readerka97 - Příspěvky

Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčůSpolek přátel krásné literatury a bramborových koláčůM. A. Shaffer

Na tuhle knížku jsem narazila díky upoutávce na film, který se podle ní točí. Tato náhoda mi představila jednu z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Díky popisu děje pomocí dopisů je čtení poutavější, intimější a neuvěřitelně vás to připoutá k ději. I když se vní popisují hrůzy války, děj nikdy nestratí jistou lehkost.

Doporučuji všem, kdo hledají knížku pro odpočinek, zasmátí nebo kvůli nějaké té romanci. Já se k této knize budu s jistotou vracet.

12.04.2018

Mezi elfy proti své vůliMezi elfy proti své vůliS. Regnier

Dobrá kniha. Hrdinka má správnou dávku ironie a nadhledu. Odpočinkové čtení při kterém se člověk nenudí.

03.06.2017

Nejchladnější dívka ve Městě chladuNejchladnější dívka ve Městě chladuH. Black

Příběh splnil vše, co sliboval. A i když občas trochu pokulhával, dokázal se z toho vzpamatovat a přijít s větší bombou než předtím.

02.01.2018

Přítelkyně smrtiPřítelkyně smrtiB. Aichner

Po přečtení anotace jsem očekávala trochu jiný příběh, takový jemnější pouze s náznaky brutality. Na začátku mě upoutala stylizace textu, kterou jsem dosud neviděla. Hodila se k příběhu, podpořila jeho spád. Nevadil mi ani podrobný popis událostí nebo představ hrdinky. Jediné co my přišlo úsměvné a lehce naivní, jak veškeré věci a náhody do sebe perfektně zapadaly. Blumová měla neuvěřitelné štestí během pátrání po vrazích svého muže.

29.04.2017

Prastarý mečPrastarý mečR. Riordan

Kniha byla úžasná. Rick opět ukázal, že propojit moderní svět s mytologií opravdu umí. Navíc se mi velmi líbila narážka na svět Percyho Jaksona. Už se těším na další díl.

23.05.2017

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Kniha je dobrá, napínavá a překvapí...pokud jste nečetli předchozí dvě. Autor sice pokaždé přijde s jiným případem a vrah není snadno odhalitelný, ale celý děj se odehrává jako podle scénáře. Bohužel je stejný i u obou předchozích knih. Jinak moc pěkná detektivka/thriller na zimní večery.

08.10.2018

Thorovo kladivoThorovo kladivoR. Riordan

Skvělá, nemůžu se dočkat až si přečtu další díl. Navíc se nám blíží setkání Magnuse a Percyho, dvou naprosto odlišných pantheonů.

18.11.2018