Radasek Radasek komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Byla jsem překvapená jak dobře se kniha četla. Za mě opravdu knihu doporučuji všem kdo máji rádi něco nového v detektivce.

09.01.2021 5 z 5

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Jako obvykle bezva čtení. Chvíli mě to připadalo jako bych to už četla, ale pak jak se začal děj pohybovat po ose Otova syna věděla jsem že ne. Byla to bezva DÁNOVKA!

09.01.2021 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Kniha byla úžasná. Clara byla velká bojovnice. Konec knihy mě překvapil. Hlavně ten hepiend.

20.03.2022

Bestie Bestie Dominik Dán

TOTALNI MASAKR.Kdo ma pevne nervy a zaludek ,doporucuji precist.Dominik Dan zase nesklamal.

Naděje má hluboké dno Naděje má hluboké dno Jaromíra Kolárová

Moc krasna kniha.Hrdinka byla pro všechny takova VRBA A ZACHRANKYNE zaroven.Videla jsem vni maminku mého tatinka moji babicku.Skoda ze v dnesni době je takových lidi malo.

24.01.2018

Rozsudek smrti Rozsudek smrti David Urban

Sohlasim že kniha zaslouží vysoké hodnocení. Při čtení jsem se zamyslela a uvědomila si, že se to může stát komukoliv z nás. Konec mě však překvapil.

17.07.2022 5 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Dobře se kniha cetla a ctenar ma moznost nahlednout do praktik slovenskych a ceskych veznic.Hodne me zaujal osud hlavního hrdiny.Libi se me ze Dan nesetril na psychologii.Kniha je ctiva a hlavne pro nektere lidi poucna.

Nežná fatamorgána Nežná fatamorgána Dominik Dán

Na knihy od Dána se nedá napsat nic jiného než SKVĚLÁ ČETBA.

11.07.2019 4 z 5

Dobrovolnice Dobrovolnice Hana Hindráková

Opět skvělá.

11.07.2019 5 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Knihy od této spisovatelky čtu jedním dechem.Čtenář se opravdu dostane až skoro do uplného děje.Někdy semnou četl i můj syn.Byl překvapený že se mužou mít děti tak moc zle.Doporučuji .

11.07.2019 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Kniha se me libila.Byl to zase jiny styl cetby,ale hned od zacatku zaujala.Muzu ji doporucit.

18.01.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Perfektni roman.Je vnem zaznamenan život nasich rodicu i nekdy nas samotnych.

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Knihu jsem precetla od zacatku az do konce uplne bez dechu.Konec knizky byl moc tvrdy a kdyz jsem nad tim premyslela tak nas pribeh na to pripravoval.Je mi lito techto matek,ale ukrast dite to neni reseni.Tu to knihu vrele doporucuji.Meli by si ji precist hlavne maminky, ktere si nevazi ze maji to stesti mit ten zazrak DITE!

02.04.2016 5 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Kniha se četla dobře jen toho napětí bylo málo.

31.10.2018 3 z 5

Postavení mimo hru Postavení mimo hru Iveta Svobodová

Byla to oddechovka.Detektivka i pro mladez.

24.01.2018 4 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

UZASNA KNIHA.JEN TAK DAL.

Přestaň se bát Přestaň se bát Iveta Svobodová

Dobra oddechova detektivka.Doporucuji.

07.11.2017 4 z 5

My, sex a podpatky My, sex a podpatky Kamila Tomsová

Bezva oddechove cteni.Po dlouhe době jsem si u knihy odpočinula.Obe knihy spisovatelek muzu vrele doporucit

Lovec zločinců Lovec zločinců C. S. Quinn

Byla jsem nadsena ze se zase nasla spisovatelka co pise knihu o starodavnem Londyne.Chtelo by to kapku reality,ale jako oddechovka se to da.

07.11.2017 4 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Iveta Svobodová

Kniha je super.Kdyz,jsem ji zacala cist, nemohla jsem ji odlozit.Bylo skvele jak detektiv i kdyz uz v duchodu se vzil do pripadu a vsichni kolem neho mu pomohli.Tesim se az vyjde spisovatelce dalsi kniha.

01.04.2016 odpad!