Naděje má hluboké dno

Příběh prosté ženy, která v nemocnici vzpomíná na své mládí a hodnotí celý svůj život. Vážné onemocnění a pobyt v nemocnici donutí hrdinku přemýšlet o životě, hodnotit jednání své i svých blízkých. Ve zkratce zachycuje i pohnuté životní osudy ostatních pacientek. Do životního příběhu promítá společenskou situaci od počátku 20. let až do součastnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127556/big_nadeje-ma-hluboke-dno-n5E-127556.jpg 4.353

Kniha Naděje má hluboké dno

georginaa
06.07.2020

Pokud se někdo dostane do takovéto situace, určitě vzpomíná na svůj život, co se mu odehrálo, co by udělal někdy jinak. Přemítá si celý život a kdyby každý dostal ještě jednu šanci, prožil by to úplně jinak. Což vede k otázce...jak?

Katka2382
29.05.2020

Tahle skvěle napsaná a čtivá kniha je jedním z pokladů mé knihovničky.Ráda se k ní vracím,protože NADĚJE ta nás všechy drží.

zdenaR
28.02.2020

Hezká kniha, která i v dnešní době má co říci.

JancaMia
25.01.2020

Příběh ženy s nádorem a její přemýšlení a vzpomínky o tom všem co si zažila a jak se ke všemu staví její rodina, hrdinčin příběh je protkáván osudy dalších pacientek na oddělení a sledování jejich boje s nemocí ...
Psáno tehdejší hovornou češtinou smíchanou s prvorepublikovými výrazy , osobně si myslím že by si tato kniha zasloužila i další zredigované vydání.
A jak jsem se ke knize dostala ? Chvála "vynálezu" knihobudek. :) (poslední dobou nemám tolik peněz abych mohla každý měsíc letět do knihkupectví anebo nakupovat přes bazar a knihobudky jsou příjemný balzám na duši, ve které se dají najít krásné poklady) . Nicméně u mě to funguje stylem vemu deset knih a dvacet které už nechci zase přinesu.

Kerberos
19.08.2019

Vážná nemoc je důvod k hodnocení celého života.Hlavní hrdinka řeší problémy celé rodiny i spolupacientek.Přiznání vnukovi,že jeho dědečkem byl úplně někdo jiný a jako odkaz předání chalupy,která patřila dědečkově rodině.

29.04.2018

Příběh o ženě, která pod tíhou vážné nemoci přemýšlí nad svým dosavadním životem.

stanza
12.02.2018

Moc pěkný příběh, rekapitulace života, který byl i pěkně zpracován v televizní hru.

Radasek
24.01.2018

Moc krasna kniha.Hrdinka byla pro všechny takova VRBA A ZACHRANKYNE zaroven.Videla jsem vni maminku mého tatinka moji babicku.Skoda ze v dnesni době je takových lidi malo.