putpuda putpuda komentáře u knih

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Nádherná, čtivá knížka.....nevím, jak to vyjádřit, šla z ní taková hřejivá atmosféra :)

15.03.2014 5 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Musím Ti dát za pravdu, dávám tři hvězdičky a to jen proto, že mám Higginsovou ráda, ale tahle kniha je fakt hrozná.....Měla jsem pocit, jako bych se dívala na Jessicu Fletcherovou a hlavně mi lezla na nervy vlezlá "Alvíra" Ta byla mimochodem i v poslední knize Za bílého dne (která byla zase skvělá), tak předpokládám, že bude i v dalších knihách :(

28.01.2014 3 z 5

Sláva Sláva Tilly Bagshawe

Tahle kniha mi přišla slabší, až moc "harlequinová", má mnohem lepší ;)

25.01.2014 4 z 5

Rivalové Rivalové Christopher Smith

Opravdu dobrá kniha, napínavá, trochu mi připomínala Bez slitování od Morrella.

31.12.2013 5 z 5

Provinilé manželky Provinilé manželky James Patterson

Musím souhlasit, Pattersona mám strašně ráda, ale u téhle knížky jsem měla co dělat, abych nepřeskakovala stránky a dokonce jsem myslela, že ji snad odložím ....a prezident Francie (to mi přišlo už moc) ....dočetla jsem, ale nelíbila se mi. Nudná, a dost politiky....Vůbec to nemělo ten švih, na jaký jsem u něj zvyklá....Už se těším na další díl "Boxerky" - ta bude určitě lepší :)

17.12.2013 3 z 5

Mistr zločinu Mistr zločinu James Patterson

Zrovna jsem dočetla, sice chyby byly, ale opět skvělé čtivo....už mám další díl, tak se do toho hned vrhnu :)
Lucifuk - chápu, že tě to nebavilo pokud to byla tvá první, doporučuji číst od začátku série :) Já tohoto spisovatele přímo miluju, knížku mám přečtenou většinou za den dva....a právě proto, že jsou ty kapitoly tak kraťoučké, tak to nutí číst dál a dál :)

01.11.2013 5 z 5

Anděl temnoty Anděl temnoty Tilly Bagshawe

Výborná, už se těším na další :)

26.10.2013 5 z 5

Jedenáctá rozhodne Jedenáctá rozhodne James Patterson

Souhlasím s Hellou :) už se těším na další díl a jsem zvědavá, jak to bude Lindsay zvládat s mimčem :)

06.10.2013 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Opravdu nádherná knížka, zrovna jsem ji dočetla. Už se těším na další od této autorky, i když musím dodat, že Dům u jezera se mi nelíbil a myslela jsem, že tahle mě asi taky bavit nebude, ale fakt nádherná. Miluju knížky, kde se střídají časové roviny, takže to bylo něco pro mě :-)

31.08.2013 5 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Také se mi moc líbila :-) Přečtena za dva večery, už se těším na další.

11.07.2013 4 z 5

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Já si celou sérii od začátku postupně půjčuju v knihovně, zrovna jsem dočetla tuto a opět super....myslím, že je lepší číst série od začátku, ikdyž se řeší jiné zločiny.....mě osobně hodně zajímá jak se vyvíjí osobní život Alexe ....už se těším na další díl, který mám zarezervovaný :)

06.04.2013 5 z 5

Pohlednice smrti Pohlednice smrti James Patterson

Na jeho knížky se vždy hrozně těším, ale tato mě zase trošku zklamala.....nevím čím to, ale má mnohem lepší :(

05.01.2013

Dcery Štěstěny Dcery Štěstěny Tara Hyland

Taky se mi moc líbila :)

13.10.2012 5 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Trochu zdlouhavé, ale pěkné.

27.09.2012 5 z 5

Soukromé hry Soukromé hry James Patterson

Výborná :) už se těším na další.

10.09.2012 5 z 5

Přiznání Přiznání John Grisham

Tak tahle knížka mě dostala, zrovna jsem ji dočetla, a musím dodat, že nemám slov. Ze začátku se mi to zdálo tak trochu zdlouhavé,myslím líčení toho,jak funguje právo v Texasu a tak, ale jak se člověk začte, tak nejde přestat. Měla jsem nutkání podívat se na konec, ale vydržela jsem. A brečela jsem jak želva :( (matky pochopí).

01.08.2012 5 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Zrovna jsem ji dočetla a za jeden den.....nemohla jsem se odtrhnout.....dětičky a manžel pryč...takže lážo plážo a nikdo mě neotravoval :D, doporučuji :)

07.07.2012 5 z 5

Výstraha Výstraha James Patterson

Mám už přečtený od Pattersona skoro vše, vše super, nevím čím to, ale touhle knížkou jsem se nemohla prokousat :(

03.07.2012 1 z 5

Čas pomsty Čas pomsty Jeffrey Archer

Začátek mi přišel trošku zdlouhavý a nějak jsem se jím pořád nemohla prokousat, ale pak to stálo za to, výborná :)

23.05.2012 5 z 5

Já se musím přiznat, že jsem četla dříve třetí díl, než druhý....ten jsem viděla v telce (nic moc), ale jednička je výborná a nejlepší....:)

05.03.2012 5 z 5