Anděl temnoty

Anděl temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177116/bmid_andel-temnoty-3A1-177116.jpg 4 77 17

V Hollywoodu je brutálně zavražděn bohatý starý obchodník s uměním, útok jen taktak přežije jeho mladá manželka Angela, znásilněná a surově zbitá. Detektiv McGuire při pohledu na její zničenou krásu přísahá, že najde toho, kdo tento odporný zločin spáchal. Jenže Angela po propuštění z nemocnice záhadně zmizí a na scéně se objeví další mladá vdova...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Alpress

Angel of the dark , 2011

pavčape
pavčape
15.11.2023 2 z 5

Pro mě ani zdaleka nebyla kniha tak skvělá. Zpočátku jsem se ztrácela v množství postav, v průběhu mě děj zaujal a četla jsem s nasazením. Závěr se ale příliš táhne, nemůžu se prokousat na konec... Ale neodsuzuju, je to možná moje chyba, že vítězí únava a během čtení druhé kapitoly usínám...

Dandy1
Dandy1
08.02.2018 3 z 5

Průměrná, předvídatelná detektivka. Začátek byl slibný a konec mohl přijít klidně o pár kapitol dřív.

moudivlacek
moudivlacek
24.11.2017 3 z 5

Skvělá detektivka, i když se musím přiznat, že mě závěr trochu děsí, možná mám moc živou představivost, ale dle mého úsudku prostě nic neskončilo, Matt se z toho rozhodně nedostal, jak jsem očekávala, skvěle to dopadlo jen pro Dannyho.
A rozhodně hlavní hrdinka mé sympatie vůbec nezískala. Dle mého byla potvora a jí také zůstala, ovládala muže i ty, kteří ji opravdu milovali.
Kniha plná napětí i překvapení.

JPBelmondo
JPBelmondo
09.04.2017 4 z 5

Výborná detektivka se vším, co k tomu patří, výborný příběh. Čtivé a napínavé.

EvikU.
EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Skvělá detektivka. Hlavní vyšetřovatel se brání zamilovat se do vdovy po zabitém manželovi, aby mu to nezkreslilo vyšetřování. Naprosto mě kniha pohltila.

ewisek22
ewisek22
20.10.2016 3 z 5

Je pro mě průměrem - možná spíše lepším průměrem.:)

Danago
Danago
15.03.2016 5 z 5

Tuto knížku jsem si koupila, protože mě lákala obálka. Je to moje první knížka od autorky a tak moc mě dostala , že jsem si od ní přečetla celou její tvorbu. Přesto tato knížka zůstává jednou z nejlepších knížek Tilly Bagshawe. Teto žánr není její běžná tvorba. Přesto se jí detektivka úžasně povedla. Je akční, napínavá, má spád a překvapení. Nemá žádná hluchá místa. Knížka je opravdu skvělá . Autorka naprosto překvapila. Rozhodně můžu jen doporučit.

Kamiliana
Kamiliana
22.10.2015 4 z 5

Skvěle vystavěný příběh sendvičovým stylem, kde se misí krimi, napětí a láska s romantikou. Velice chytrý konec, ač pro mě lehce hrůzunahánějící. Oceňuji i úvod v podobě Azraelu. Kdyby šlo, dám 4-5*.

Toňula
Toňula
25.02.2015 3 z 5

Čtivý příběh se zajímavou zápletkou, jen trochu předvídatelné vyústění s trochu nepřirozeným záverem.

Jitush
Jitush
18.01.2015 5 z 5

Knížka napínavá od začátku do konce a epilog jí ještě vylepšil. Určitě doporučuji k přečtení :-)

ina77
ina77
15.10.2014 4 z 5

Jo,dost dobrá.Zajímavá zápletka a konec!

Tripedalia
Tripedalia
29.08.2014 5 z 5

Četla se jedním dechem.. Konec mě trošku zklamal, ale doslov naopak totálně nadchnul.. =) Takže doporučuji..

malen
malen
31.03.2014 4 z 5

Taky se mi líbila..Trochu jsem si musela zvyknout na dějové skoky, ale bez toho by to asi nebylo ono..

Palita
Palita
31.01.2014 5 z 5

Skvělá, napínavá, nedá se od ní odtrhnout.

Tygrice
Tygrice
24.11.2013 5 z 5

***** ******

Luca287
Luca287
26.10.2013 5 z 5

Opravdu napínavé..skvěle napsáno..čte se jedním dechem.... dalo se předpokládat, jak to skončí...ale i tak...doporučuji...

putpuda
putpuda
26.10.2013 5 z 5

Výborná, už se těším na další :)

Tilly Bagshawe
britská, 1973