Anděl temnoty

V Hollywoodu je brutálně zavražděn bohatý starý obchodník s uměním, útok jen taktak přežije jeho mladá manželka Angela, znásilněná a surově zbitá. Detektiv McGuire při pohledu na její zničenou krásu přísahá, že najde toho, kdo tento odporný zločin spáchal. Jenže Angela po propuštění z nemocnice záhadně zmizí a na scéně se objeví další mladá vdova......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177116/andel-temnoty-3A1-177116.jpg 4.269
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Alpress

Angel of the dark, 2011

Kniha Anděl temnoty

Dandy1
08.02.2018

Průměrná, předvídatelná detektivka. Začátek byl slibný a konec mohl přijít klidně o pár kapitol dřív.

moudivlacek
24.11.2017

Skvělá detektivka, i když se musím přiznat, že mě závěr trochu děsí, možná mám moc živou představivost, ale dle mého úsudku prostě nic neskončilo, Matt se z toho rozhodně nedostal, jak jsem očekávala, skvěle to dopadlo jen pro Dannyho.
A rozhodně hlavní hrdinka mé sympatie vůbec nezískala. Dle mého byla potvora a jí také zůstala, ovládala muže i ty, kteří ji opravdu milovali.
Kniha plná napětí i překvapení.

JPBelmondo
09.04.2017

Výborná detektivka se vším, co k tomu patří, výborný příběh. Čtivé a napínavé.

EvikU.
07.04.2017

Skvělá detektivka. Hlavní vyšetřovatel se brání zamilovat se do vdovy po zabitém manželovi, aby mu to nezkreslilo vyšetřování. Naprosto mě kniha pohltila.

ewisek22
20.10.2016

Je pro mě průměrem - možná spíše lepším průměrem.:)

Danago
15.03.2016

Tuto knížku jsem si koupila, protože mě lákala obálka. Je to moje první knížka od autorky a tak moc mě dostala , že jsem si od ní přečetla celou její tvorbu. Přesto tato knížka zůstává jednou z nejlepších knížek Tilly Bagshawe. Teto žánr není její běžná tvorba. Přesto se jí detektivka úžasně povedla. Je akční, napínavá, má spád a překvapení. Nemá žádná hluchá místa. Knížka je opravdu skvělá . Autorka naprosto překvapila. Rozhodně můžu jen doporučit.

Kamiliana
22.10.2015

Skvěle vystavěný příběh sendvičovým stylem, kde se misí krimi, napětí a láska s romantikou. Velice chytrý konec, ač pro mě lehce hrůzunahánějící. Oceňuji i úvod v podobě Azraelu. Kdyby šlo, dám 4-5*.

Toňula
25.02.2015

Čtivý příběh se zajímavou zápletkou, jen trochu předvídatelné vyústění s trochu nepřirozeným záverem.

Tilly Bagshawe
britská, 1973