protokol protokol komentáře u knih

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

2 kniha bola o 100 percent horšia ako 1 kniha. veľa žvastu oničom a príbeh takmer žiadny. nuda od začiatku až do konca. no prosto odpad .

29.12.2023 odpad!

Stalker Stalker Arkadij Strugackij

potencial to malo obrovsky škoda že to bolo tak hlúpo napísané, a zaver uplne oničom. škoda času.

21.10.2023 odpad!

Ve stínu slunce Ve stínu slunce Jakub Mařík

vcelku solidne scifi, ale autir si neuvedomuje niektore fakty, explozie vo vesmire kde je vakuum neni možuná tak ako to opisuje. ale inak celkom podarena kniha,

08.10.2023 2 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

audiokniha je 100x lepši

13.06.2023 5 z 5

Není jiných cest Není jiných cest Alex Drescher

no je to prumnerné fantasi

08.03.2023 3 z 5

Šest dědiců Šest dědiců Pierre Grimbert

celkom zábavna kniha. zo začiatku trocha chaoticka a dost zmeteny dej. ako dej šiel ďalej tak sa trocha ustálil a stal sa čim ďalej putavejši, miestami to drhlo zbytočnym opisom nepodstatných detailov. nuda bola aj histerčenie mladej hrdinky občas liezlo na nervi ale inak sa to dalo. skusim pokračovanie.

09.02.2023 3 z 5

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

no čim viac sa dostavam do deja o to viac ma to baví. prekvapivé odhalenia zvraty niekedy naštvanosť na záporákov ako može byž niekto tak krutý ale hlavne dobrodružnosť celej knihy. čim dalej my to pripomina pokemonov ale to dáva rozmanitosti demonov na krase. tešim sa na pokračovanie skvela kniha.

26.12.2022 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

MôŽEM v klude povedat že je to skvela zabavna kniha, nenaročný dej, hlavný hrdina občas skypí zlosťov ale naa druhej strane je srdečný priatelský a zvedaví. téma osobneho démona my pripomína pokemonov ale je to celkom zabava. čo jediné my príde tak trochu bez fantazie sú národy, orkovia, elfovia, trpaslici ... pride my to že autor siahol po tantasi klišé , veď načo sa trapiť z niečim novím preto davam 1 hviezdu dole. tešim sa na pokračovanie.

21.12.2022 5 z 5

Tolkienův prsten Tolkienův prsten David Day

to je tak keď autor nemá talent na vlastnú knihu a tak krade od popularneho autora.

20.12.2022 odpad!

Tolkienův svět Tolkienův svět Gareth Hanrahan

príživnictvo ako na knihach tak na filme.

20.12.2022 odpad!

Učeň lovce duchů Učeň lovce duchů Joseph Delaney

no jo jako vždy za každym prúserem hledej ženu, no pokud jde o hormony logika jde nekam pod zem, a tak se hrdina žene a hasi co jde .

13.12.2022 2 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

pozeral som serial. bol to americký preafektovaný trápny odpad. ktorí nebyť toho že tam daju hole zadky do každého sielu tak to nemalo žiadny príbeh. tak za mňa 0 bodov

12.12.2022 odpad!

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

kniha pútavá, miestami humorná , no hlavne drsná či sa to jedná bojom alebo sexom, malé scény boja v celku pohoda ale ako je u žambocha obviklé tak hromadné súboje su utaté hned na začiatku boja. no a koniec , tam autorovi došla fantazia uplne , nakolko konce jeho knih je zbrklo zríchlený a nie vždy dtiahnutý . niekedy zostava dost vela nezodpovedaného. ale kdo chce boj krev sex a trochu toho duchovneho žvástu si to užije.

27.11.2022 3 z 5

Ve službách klanu Ve službách klanu Miroslav Žamboch

Nečekane dobrá kniha . dej plinulí zajímaví kladný hrdinové popísaný celkom dobre, záporný popis len tak aby se neřeklo. večina deje se odehrava na 2 místech. od části kdy se hlavný htdina vichrápe ze svou milovanov ( sex pred svadbov ) a od tud to šlo šíleným tempem preskakovali sa roky. válka mezi klany bola poisovana jen okrajovie. pak svadba , smrt, pomsta v par vetách no prote to bolo hnane až moc . spomaleni nastalo v prichodu do hlavneho mesta a to už bol len slabej odvar. mohlo to mít potencial na více knih ale nejak mne to ku koncu už nebavilo ako to bolo na začátku.

17.11.2022 3 z 5

Žrádlo pro psy Žrádlo pro psy Darek Šmíd

toto bol úlet , kdo má rád hektolitre krvi, lámané kosti, psie zápasi, šialeních nadludí, zvláštne sexualne praktyhy, a naviac detajlne popisovanie toho najhoršieho z častí mesovej potravi , ten si určite príde na svoje. ale aby to nebolo len to zlo mámme tu i obetovanie sa pre druhého , priatelstvo človeka k človeku a priatelstvo človeka k zvieratu. tak len smelo ponorte sa do " žrádla pro psi " tento siel patri mezi tie zabavnejšie zo série .

08.11.2022 5 z 5

Výjimeční Výjimeční Jakub Glofák

no nebylo to najhorší ani nejlepší.

07.11.2022 2 z 5

Síť přízraků Síť přízraků Ondřej S. Nečas (p)

táto kniha pre mňa znamenala nuda nuda nuda .

03.11.2022 odpad!

Drsné sny Drsné sny Jakub Mařík

jedna z lépe spracovaná kniha. konec trocha sklamanie ale naozaj počuvatelná kniha .

03.11.2022 5 z 5

Výtah do pekla Výtah do pekla Jiří Pavlovský

no po skončeni tejto knihy som važne uvažoval že to zabalim. na silu trapne, nudné, sexistické, úrážlivé, no jednoducho odpad.

30.10.2022 odpad!

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

ako bola 2 kniha slabá tak 4 je skvelá, no trocha hororovka hlavne pokial to počúvate v noci, ale naozaj som sa skvele zabával, dúfam že aj nasledujuce dieli budu aspon tak zabavné,

ps: počúvanie knihy tomu dava uplne iný zážitok.

28.10.2022 5 z 5