Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Znovu přečteno. A znovu nacházím zalíbení v celé sérii. Jak jsem mohla zapomenout ten hlavní dej nechápu, knihy se mi četli dobře. A tohle vydání nesmělo chybět v mě knihovně. Miluju to.

25.04.2024 5 z 5

Anna Franková: Příběh zrady Anna Franková: Příběh zrady Gerard Kremer

Jak zviditelnit knihu a prodej?! Dejte s do názvu Anna Franková příběh zrady atd.. Tento příběh není vůbec o ní, jen tji to lízlo v zatáčce... Kniha mě nebavila a s celé knihy doporučuju přečíst jen posledních pár stran tam se něco dozvíte.. Jen i Anne ani stopa... Trapné!!

13.03.2024 odpad!

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Knihu jsem poslouchala jako audio knihu a docela dlouho vždy když byl čas.. Bylo to zajímavé, někdy smutné a někdy strašně natáhle.. Určitě si pustím i další díl, jako e knihu. Moc pěkné

13.10.2023

Opět skvělé napsané a skvěle se četlo. Knihu jsem četla v nemocnici takže příjemný relax to byl. Jen kapku nevěřím tomu tajemství. Ale budis. Docela jsem ji chvíli i fandila. Zajímavé čtení.

03.09.2023 4 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Krásně napsaný příběh. Smutný konec tak laskave a hodně královny. Kdyby nezemrela mohlo být vše jinak. Smutné a zároveň pěkně napsané.

22.08.2023 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Zajímá kniha. Velice čtivé. A nutí vás to číst dál. Jen jsem byla ze začátku dost zmatená, ale pak se to srovnalo.

18.08.2023

Já jsem vždy měla za to, že Anna byla mrcha v nějakých ohledech ano byla. Ale to co se pak dělo velice chápu. Krásný roman, vysvětlí mnohé. A jediná mrcha je tady Jindřich a to veliká. Bohužel v té dobe tohle bylo scela normální a žena neměla právo zadne. Díky za dnešní dobu.. Krasne ctivo doporučuji.

18.08.2023 5 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

První kniha od spisovatele a jsem mírne překvapená. Kniha mě bavila a nebyt knižní výzvy tak se k ní asi ani nedostanu. Za mě zajimave a rozhodně si přečtu něco dalšího.

11.08.2023 4 z 5

Medovník s pepřem Medovník s pepřem Alena Adrianet Heinrichová

Na mě až moc sladké od začátku. Knihu jsem málem nedocetla. Mladším čtenářům se bude líbit. Mě zaujala nejvíce obálka kniha ale uvnitř se mi nelíbila.

11.08.2023 2 z 5

Melissa Melissa Alex Gino

No nevím co jsem od knihy čekala... Když ji všude chválí. Mě se moc nelíbila, asi nejsem cílová skupina. Ale určitě se bude líbit mladším čtenářům. Což moje hodnocení ani nemusíte považovat za špatné. Prostě sto lidí sto chutí. Kniha je napsaná formou pro děti a je to v ní i znat. Asi bych měla pořídit nějakou jinou co je s touhle tématikou pro dospelejsi čtenáře.

11.08.2023 2 z 5

Knihu nelze ani komentovat, přesto něco napíšu. S knihy nemám dobrý pocit a je v ní něco depresivního. Pardon ale nelíbila se mi..

11.08.2023 3 z 5

Společenství Společenství Bentley Little

Kniha byla skvělá až moc skvělá.. Byla úžasná.. Nápad super, anotace, obálka vše krásne... Ale pak.. Přišlo něco co jsem nečekala a myslela jsem že knihu nedoctu no škoda... Konec to pak úplně zabil... Přitom to mohlo být tak skvěle jako na začátku.. Možná, že moc stránek?? Kdo ví...

09.08.2023 1 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Co to sakra bylo??? Pořád jsem čekala na to bum s nakonec se žádné bum nekonalo... Je to divná knížka a přidávám se též ke komentářů, které nedoporučuji. Nečtěte to je to kravina a nestojí to za to... Já ji pošlu dál a nebo odnesu do budky..

07.08.2023 odpad!

Ian Ian Lauren Layne

Kniha se mi četla moc hezky. Bylo to svižné a krásné napsané. Taková trošku knížky jednohubka pro prima odpoledne s chlapem jménem Ian. Přesně tohle jsem teď potřebovala odreagování. Skvělé.

03.08.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Krásný svět, krásně propracovaný. Vlk je kouzelný a dokonalý. Jednu postavu jsem v knize nenáviděla. Co dodat, dost mi to připomínalo Dvory. Jen tohle je trošku jiné a má svoje kouzlo. Rozhodně doporučuji a chci další díl honem rychle..

01.08.2023 5 z 5

Děti krve a kostí Děti krve a kostí Tomi Adeyemi

Zajímavá kniha. Moc se mi líbila a rozhodně si přečtu další díl.

31.07.2023 5 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Zřejmě tohle není kniha pro mě, ale i tak se mi trošku líbila. A doporučím ji ráda. Nejsem holt její věková hranice.

30.07.2023 3 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Velmi čtivé. A napínavé. Doporučuju

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Je to úchvatný a silný příběh, nejenom o křehkosti lidské duše, ale i o neobyčejné
přírodě Aljašky. Při čtení se mi nejednou draly slzy do očí, síla okamžiku mě přemohla Jen stěží hledám slova, Velká samota není pro slabochy.
Krásné, dojemné, neuvěřitelně působivé - to je tato silná a neobyčejná kniha !!

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

Tahle kniha skvěle ukazuje, jak snaha o zachování bezpečí pro sebe a své blízké může dohnat člověka s pevnými zásadami k páchání toho nejhoršího zla a jak je obtížné si tento přerod ve zrůdu přiznat. Pokud vás zajímá, jak druhou světovou válku mohli prožívat ti, kteří nakonec stanuli na straně poraženého, pak směle do toho!