preny preny komentáře u knih

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Miluji autorky styl psaní,to jak dokáže vše popsat a čtenáře rozesmát. Při čtení jsem chytla záchvat smíchu,až si můj přítel klepal na čelo, zda mi nepřeskočilo. Caleb byl borec,škoda, že takových chlapů v reálném životě není víc. Bavila mě i Morgan,radoby slušňačka s ďáblem v těle. Tento příběh byl skvělý,knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Těším se na další knihy,že se ještě setkám s Calem i Morgan.

29.11.2019 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Nádhera, tuto knihu prostě miluju. Výborná chemie mezi hlavními postavami zasazená do pěkného příběhu, kterému nechybí vůbec nic,všeho tam je dostatek. A navíc znovu potkáváme Jestřába a jeho ženu.

06.11.2019 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Jedna z nejlepších knížek od autorky. Libila se mi chemie mezi hlavními postavami,celkově byl příběh skvělý, v knize nebyla žádná část, která by mě nudila. Když jsem dočetla, bylo mi líto, že už to skončilo.

21.10.2019 5 z 5

Květ odvahy Květ odvahy Shannon Drake (p)

Kniha se mi líbila, ač by si hlavní hrdinka občas zasloužila proplesknout. Závěr knihy mi připomenul jinou knihu od autorky,to jak musí svést bitvu s indiánem o svou milou. Ale jinak moc dobrý příběh.

09.10.2019 4 z 5

Nepřítel Nepřítel Shannon Drake (p)

Úžasný příběh, knihu jsem nemohla jen tak odložit, napínavé,romantické,prostě vše, co kniha má mít.

08.10.2019 5 z 5

Zrádce Zrádce Shannon Drake (p)

Knihu jsem vzala opět do ruky po dlouhé době a musím říct, že se mi líbila,nevím, proč jsem se jí vyhýbala. Je pravda,že od autorky se k různým knihám často vracím a tahle mezi ně nepatřila. Příběh je nádherný, především postavu Jesse jsem si oblíbila. Ale mohlo tam pro mě být méně historie,občas jsem se nudila.

02.10.2019 4 z 5

Oddělené ložnice Oddělené ložnice La Vyrle Spencer

Kniha nebyla špatná,ale čekala jsem od příběhu víc, prostě slušný začátek, ale pak mě to moc nebavilo,čekala jsem,že to bude mít lepší grády.

22.02.2019 3 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Kniha nebyla špatná, musela jsem u ní hodně přemýšlet, už jen to,jak byla napsána, mi dávalo zabrat,nečetla se tak rychle,ale příběh byl zajímavý.

19.02.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Naprostá bomba. Opravdu čím dál lepší,bylo to napínavé od začátku a konec mi vyrazil dech. Těším se na další příběh.

30.12.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Na první díl to nemá,ale špatné to rozhodně není,bavili mě Louisini rodiče,ti mě fakt rozesmáli k slzám. Sam byl chlap,kterého by si přála potkat snad každá žena. Kniha stojí za přečtení.

06.11.2018 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Opravdu super,napínavé a vtipné. Lepší než film. I když i ten nebyl špatný.

14.09.2018 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Super pokračování,autorka píše skvěle,je to poutavé ,čte se to jedním dechem. Hurá na třetí díl.

29.08.2018 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Musím říct,že jako první jsem viděla film,poté jsem zjistila,že je podle knihy. Kniha je opravdu skvělá,předčí film a je čtivá,přečetla jsem jí jedním dechem. Prostě super. Ale i film nebyl špatný,proto jsem byla nadšená,že je podle knihy. Alespoň člověk porovná rozdíly.

24.08.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Super kniha,ale tentokrát mě tak nepohltila jako ty předchozí. Ale určitě se těším na další.

04.07.2018 4 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Nemohu se dočkat třetího dílu,poutavé,napínavé,smutné i vtipné,prostě bomba. Od této autorky se nedá čekat nic jiného.

29.05.2018 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Abych pravdu řekla,čekala jsem od této knihy víc. Nebylo to špatné,ale předchozí díl byl o mnoho lepší. Musela jsem se chvílemi do knihy nutit.

20.05.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha jednim slovem SUPER,napinavé od začátku do konce. Líbí se mi,že konečně poznáváme Eriku i z té lidské stránky,už nepůsobí jako robot. Musim říct,že kniha je nejlepší z této série. Jen tak dál.

07.01.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super čtivo,knihu jsem přečetla jedním dechem. Napínavé,skvěle napsané,poutavé.

09.10.2017 5 z 5