Oddělené ložnice

Oddělené ložnice

Svatba Claye Forrestera a Catheriny Andersonové byla jako pohádka. Jenže všechno, co s ní souviselo, byl podvod...
Milostný román líčí příběh dívky Catheriny a mladého právníka Claye, jejich zpočátku formální sňatek a postupné sbližování.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33715/oddelene-loznice.jpg 4.375

Separate Beds (1985)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Evaho73

Od La Vyrle Spencer sa mi viacej páčia historické romány, hoci aj toto spracovanie o novodobej popoluške malo svoje kúzlo.
Nesedel mi však preklad knihy, ktorý trochu ubral na celkovej kvalite.
Inak v osemdesiatych rokoch toto musel byť trhák medzi podobnými žánrami a celkom s pobavením som si čítala o nedávnej dobe bez mobilov, internetu, sociálnych sieti...kedy mali ľudia k sebe predsa o čosi bližšie ako je tomu dnes.

helenkan

Už jsem to kdysi četla,ale vůbec nelituju,že jsem si to zopakovala. Bezva romantika.

Adissek
29.11.2017

Knihu si přečtu 100 % znovu

bezzink
12.08.2017

Toto me uplne minulo...Vubec mi nedavalo smysl jednani postav...Bohuzel

DUNIKO
27.04.2017

Bylo to krásné citlivé romantické.Moc se mi líbilo jak ta jeho nová přítelkyně řekla že můžu soupeřit s Catherinou ale s maličkou dcerkou ne.

aduska1991
21.02.2017

super kniha, přečtená již 3x :))

24.10.2016

Krásný, něžný a láskyplný příběh. ♡

alzbeta4340
17.09.2016

Velmi dobře napsaný romantický příběh - čtení bylo potěšení.

Theia83
23.08.2016

Jedna z najlepších kníh aké som kedy čítala. Príbeh je pekný, miestami dojímavý..nevedela som sa od nej odtrhnúť a stále sa k nej rada vraciam aj keď ju už poznám celú.

jluky
24.05.2016

Krásna romantika.....Dojímavý príbeh....

edith79
11.05.2016

I když nejsem zrovna na tenhle druh literatury, tato knížka se mi líbila. Už je to nějaký pátek co jsem ji četla, ale pořád si docela dobře pamatuju děj a vím, že mě moc bavila a i trochu dojímala.

helenkan
22.04.2016

Pěkný příbeh,který vám nedovolí odložit knížku,dokud nejste na konci.

Maria11
31.08.2015

Velmi kvalitně napsané! Nádherný příběh,který mě inspiroval k vlastní k knize,kterou jsem napsala.

jaja10
19.03.2013

Pěkná knížka, ale myslím, že SPENCERová to umí líp. :-)

kika 13
19.01.2013

Červená knihovna,ale moc hezká knížka.

Andulienka
21.12.2012

LaVyrle to proste vie !!! Mám rada všetky jej knihy, táto sa mi dostala tiež pod kožu...učrite ju radím k jej naj...

modranka
18.10.2012

Jeden z najkrajších príbehov, ktoré som v poslednom čase čítala. Aj keď je to starší román, absolútne nič mu nechýba. Realita života, krutosť osudu, medziľudské vzťahy, nevera, víťazstvo lásky a tak. "Evaevelina" síce napísala, že ju štvalo, keď Cat vohnala manžela do náručia inej, ale bola to stará láska a toto bol jediný spôsob, ako sa od nej odpútať a pochopiť kde je jeho skutočné miesto, kde je očakávaný, kde má domov a kto ho má skutočne rád. Ak máte radi silné príbehy, toto je jeden z nich.

Evaevelína
07.09.2012

kniha mě také vtáhla do děje,je moc dobře přeložená.Jen jsem byla naštvaná na Cat, jak svým chováním,vehnala manžela do jiné náruče.

hortenzie
03.10.2011

Dobře napsaná kniha, vyprávění má spád. Pro romantiky velmi příjemné počteníčko. Zjednodušeně napsáno "jak chudá dívka ke štěstí přišla", ale rozhodně to není slaboduché. Opravdu se to moc dobře čte a autorka vás vtáhne do děje už od první strany.

Alix

Není to můj styl, ale dostala jsem to jako dárek, tak jsem to přečetla. Typický sentimentální příběh s happy endem. Nejvíc mne snad zaujaly přesné popisy oblečení jednotlivých osob. Ty byly fakt detailní.