prajzulka prajzulka komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Úžasné, skvělé, nabité akcí - někdy možná až moc rychlé...
konečně mě začala bavit Manon :)

Ale tolik pravopisných chyb ?? bylo to vážně nutné ??
skoro to vypadalo, jako autokorekce
- chybějící uvozovky se ještě dají, ale místo Chaol - Chaos ??? to už fakt ne !! (s.296)

21.12.2016 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knihu jsem si koupila před půlrokem a od té doby jsem se jí dvakrát snažila přečíst. Nepovedlo se. Vždycky jsem skončila u té stejné kapitoly - str. 99. Ale potřetí jsem se přinutila to dočíst. No přinutila - to dost přeháním, vlastně jsem si hrozně užívala. Je to výborná knížka a má skvělé recenze a jak to u takových knih bývá jsou přechválené a vy jste pak zklamaní. Ale u Anny ne. Tady zklamaní být nemůžete.
Skvělá knížka. Jasně všichni víme, jak to skončí, ale i tak jsem byla často překvapená.
DOPORUČUJI :)

13.03.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Úžasné a krásné ukončení série
samozřejmě očekávaný konec přišel, ale bylo tam pár nečekaných zvratů :)
rozhodně nejlepší díl

26.09.2015 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Skvělá kniha
Moc mě zaujal ten nápad, protože hodně současných knížek se odehrává v budoucnosti
Hodně se mi líbilo prostředí - renesance a Itálie

04.06.2015 2 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Je to úžasná knížka. Strašně nevyzpytatelná. A mrzí mě, že už celá série skončila...

SPOILER
Strašně mě naštvalo, že Clara nakonec zůstala s Tuckerem. Vždyť byli v nebi měli se rozloučit a ona mohla jít zpátky za Christianem. Byli by spolu šťastní - sejde z očí, sejde z mysli... Oni si tak úžasně rozuměli - strašně se mi líbila jejich konverzace pomocí myšlenek... :) Ale ne z Tuckera musí být prorok. Nejraději bych poslední strany vytrhla. I když mě potěšilo, že se autorka obtěžovala napsat epilog

29.05.2015 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Skvělé pokračování
Opět nepředvídatelné
A jak už ostatní psali - více zaměřená na vztahy
Pokračování rozhodně nezklamalo, možná dokonce lepší, než první díl. Jsem zvědavá, co přinese Nespoutaná :D

24.05.2015 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Úžasná kniha.
Trochu jsem čekala nudu, že v první třetině si Clara bude připadat zvláštní, dozví se to a bude se s tím snažit vyrovnat...
Ale je to skvělá kniha, vůbec jsem se nenudila a podle mě hodně nepředvídatelná :)
Všem doporučuji :D

17.05.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Úžasná kniha. Ze začátku se mi do ní moc nechtělo, hlavně kvůli negativním komentářům. Ale moc doporučuji. Vůbec není nudná, právě naopak stane se tam toho opravdu hodně.
Zamilovala jsem si první díl a myslela jsem, že neexistuje lepší kniha. Ale Elita je ještě lepší. Je to skvělá knížka. Hned si ji přečtu znovu. DOPORUČUJI

26.04.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Moje první knížka od Johna Greena mě celkem zklamala. Všichni mi knihu doporučovali, takže jsem se na ní těšila. Upřímně moc mě nebavila, neuměla jsem se vcítit do toho příběhu. A ten děj no nic moc.
Ale jinak to byla zajímavá kniha. Nejvíce mě zaujal začátek a konec. Prostředek - no nic moc. Čekala jsem víc, protože John Green - to čtou všichni. Něco jako, když všichni četli Harryho Pottera, ale tam jsem pochopila, proč to všichni čtou... Ale John Green - jako vážně ??
Ale stejně se nechám zlákat a přečtu si Hledání Aljašky.

11.04.2015 3 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Čekala jsem nudu. Ale je to úplně úžasná knížka, všem moc doporučuji :D

21.03.2015 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Úžasná kniha, skvělý nápad

25.01.2015

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Super oddechová kniha, hodně jsem se bavila :)

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Skvělá kniha, četla jsem ji několikrát, rozhodně nejlepší kniha Thomase Breziny

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Asi nejlepší díl, skvělé zakončení série :)

25.01.2015

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Skvělá kniha, úžasný začátek série :)
Celou sérii jsem přečetla jedním dechem

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Kniha se mi strašně líbila, ale film jsem ani nedodívala. Nejlepší díl, ostatní nic moc.

25.01.2015 4 z 5

Kdo jiný než ty Kdo jiný než ty Cecily von Ziegesar

Já jsem knihu četla hned jako první :) myslím, že je to jeden z nejlepších dílů

Miluji tě napořád Miluji tě napořád Cecily von Ziegesar

Nejlepší díl, dobré zpracování, úžasné zakončení série :)

25.01.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasná knížka, krásný pohádkový příběh i obálka je geniální, čtu ji pořád dokola :)
Ze začátku takové romantické Hunger games, ale to jen v první kapitole.
Nemůžu se dočkat dalšího dílu :D