poník654 poník654 komentáře u knih

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Kniha mě napoprvé zmátla. Pak jsem se ale už časem srovnala. Krásně propracované povídky s trochu humoru. Doporučila bych knihu především pro milovníky fantasy. Nevzdávám to a doufám, že další díly budou o trošičku lepší:)

08.03.2022 4 z 5

Deník Anne Frankové Deník Anne Frankové Anne Frank

Říkala jsem si, že kniha bude strašná nuda. Později, když jsem se pořádně do toho začetla, začala mě bavit. Velice mě překvapil styl, kterým Anne svůj deník psala. Ocenila jsem také napětí a vtipné scény. Knihy se vůbec bát nemusíte:)

03.03.2022 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Další úžasná kniha! Nečekala jsem, že to takhle dopadne(beru to z té pozitivní stránky:)) Musím říct, že Meagan a Rob se strašně k sobe hodí a nemohla bych si představit, že by byl někdo z nich s někým jiným.

22.02.2022 5 z 5

Zákon mnoha Zákon mnoha Ashley Saunders

Knihu jsem samou nedočkavostí přečetla za 2 dny. Druhý díl o trošku lepší než první, ale je stejně napínavá a čtivá, možná malililnko vtipnější:) Škoda jen, že nevyšel třetí díl v češtině, ale i tak obě knihy nebyly špatné, jak jsem si myslela.

22.02.2022 4 z 5

Zákon jednoho Zákon jednoho Ashley Saunders

Fantasy já moc nemusím. Knihu mi doporučila kamarádka a když jsem oba dva díly uviděla v knihovně, nemohla jsem je tam nechat:) Kniha mi přišla hodně napínavá a čtivá. Těším se, až si přečtu další díl.

22.02.2022 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Nejdřív jsem si myslela, že kniha bude nudná. Jakmile jsem se začetla, už nešlo přestat. Hrozně se mi líbí námět knihy a začerněné věty v dopisech. Povedla se. Kniha vhodná do čtenářského deníku:)

22.02.2022 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Po dlouhé době jsem konečně dostala knížku do ruky a hned jsem začala číst nedočkavostí, jak to celé dopadne. Upřímně nečekala jsem, že to takhle dobře dopadne. Obě knihy moc potěšili:)

07.02.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Kniha se mi fakt hodně líbila, je krásně napsaná a dobře se čte. Téma fakt dobrý. Těším se, až si přečtu poslední díl.

07.02.2022 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

(SPOILER) Nejdřív jsem si myslela, že kniha bude hrozná blbost. Pak jsem se odhodlala to přečíst a myslím, že fakt krásně napsaný. Ze začátku mě trochu zmátla situace mezi Hailee a její sestrou Katie. Nejdřív jsem si myslela, že je mrtvá, pak ale začala o ni mluvit, jako by byla naživu až na konci knihy jsem se dozvěděla, že mám pravdu. (omlouvám se těm, kteří si chtějí knihu přečíst a teď čtou můj komentář:))

07.02.2022 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Trochu změna od toho, co jsem četla doposud. Napínavé, tajemné, prostě super. Škoda, že nic o Evie nevíme, ale na druhou stranu je to o něco napínavější. Moc se těším na druhý díl.

30.01.2022 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Čekala jsem, že se kniha moc nepovede jako díl předtím. Tenhle díl se opět povedl a mám obrovskou radost.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tahle kniha je fakt hrozně hezká. Na konci jsem hodně brečela, jako želva. Tuto knihu mám fakt hodně ráda.

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Poslední díl knihy byl fakt super. Napínavý, vtipný ani obrázky nechyběly! Velice mě překvapilo, že byli jenom 3 pojídači světla. Na konci knihy jsem se málem rozbrečela, jelikož se zase vrátili na svůj ostrůvek.

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Další skvělá kniha! Konec knihy jsem rychle přelítla, jak jsem byla napjatá, jak to všechno dopadne. Těším se, až si přečtu 16!

24.01.2022 5 z 5

Knihu jsem měla jako povinnou četbu. Přišla mi zdlouhavá, některé povídky trochu nudné. Na druhou stranu mi přišly zajímavé myšlenky a pohled na svět autorovýma očima. Krásné sepsání myšlenek. Knihu bych si dobrovolně nepřečetla.

12.01.2022 4 z 5

Souboj na Araluenu Souboj na Araluenu John Flanagan

Kniha skvělá jako vždy, napínavá a vtipná! Nemohla jsem odtrhnout oči, jak jsem byla zvědavá, jak to celé dopadne.

28.12.2021 5 z 5

Klan Rudé lišky Klan Rudé lišky John Flanagan

Kniha je stejně dobrá jako ty díly před tím(napětí a vtipnost). Akorát škoda, že už tam nejsou Halt s Willem, ale s Maddie to není vůbec špatný.

20.12.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Kniha byla vážně skvělá! Nechtělo se mi odtrhnou oči. Jsem ráda, že Ridge a Sydney skončili spolu. Další skvělá kniha od Colleen.

16.11.2021 5 z 5