Pletynka Pletynka komentáře u knih

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Knihu jsem nemohla dát z ruky. Parádně se četla. Propletení postav mi nevadilo, naopak! Za mě se v knize dalo hezky vyznat a děj měl hlavu i patu. Jednu hvězdičku odebírám za pachatele, který pro mě nebyl překvapením. Za to jsem velmi intenzivně hltala každou další větu o Eve a byla jsem moc zvědavá, jak to s ní dopadne. Knihu rozhodně doporučuji.

29.04.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Za mě dost velká bída. Měla jsem pocit, jako kdyby to nepsal ani Robert. S psychothrillerem to nemělo vůbec nic společného. Ke konci se kniha celkem dala, ale do té doby jsem se ke čtení nutila. Už se těším, až se vrátím k nové Erice a doufám, že tam se Robert nezapomněl.

23.04.2024 2 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tohle byla pěkná nálož emocí. Dávám 11/10! Skvělá kniha. Moc doporučuji.

14.04.2024 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Pocity z knihy mám smíšené. Nemůžu říct, že by to byl totální propadák, ale na druhou stranu to nebyla ani jedna z těch knih, která by mě bavila a kterou bych hltala. Konec zajímavý, ale nikomu ze svého okolí bych ji asi jinak nedoporučila.

07.04.2024 2 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Za mě super čtivá kniha. Doporučuji!

08.03.2024 4 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Za mě teda 5 hvězd! Kniha se mi četla moc dobře a celou dobu mě bavila. Určitě doporučuji.

18.02.2024 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Kniha za mě byla velmi čtivá. Pachatel byl pro mě překvapením a z toho mám vždy radost. Doporučuji.

06.02.2024 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Kdybych dokázala rozečtenou knihu přestat číst, tak u téhle bych vůbec neváhala. Bohužel to neumím a tak jsem se pokaždé ke čtení musela nutit, ať ji mám za sebou. Sice ke konci to dávalo smysl, ale do té doby za mě kniha jeden velký chaos a ještě dost nezáživná. Dvě hvězdy za postavu Laury, která si získala mé sympatie. Jinak za mě kniha určitě ne.

31.01.2024 2 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Další díl - další pecka. Josie jsem si jako hlavní postavu moc oblíbila. Kniha se četla dobře. Doporučuji.

07.01.2024 4 z 5

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Od knihy jsem po všech recenzích vůbec nevěděla, co čekat... Ale mě samotnou kniha moc překvapila a předčila mé očekávání. Za mě rozhodně 4*.

04.01.2024 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Roberta jako spisovatele mám ráda a i přesto, že pachatel byl pro mě opět velkým překvapením, musím dát knize méně hvězd, než jsem zvyklá Bryndzovi dávat. Od knihy jsem čekala asi trošku více.

29.12.2023 3 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Začátek knihy byl trošku nudnější a táhl se .. pak se to pomaličku začalo rozjíždět a i přes to, že některé pasáže byly častokrát zbytečně natažené a dokolečka zmiňované, celkový pocit z knihy je pozitivní a konec rozhodně překvapující.

16.12.2023 3 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Tak strašně mě mrzí, že s třetím dílem jsem tak dlouho otálela. Kniha se naprosto skvěle četla, neměla ani jedinou pasáž, která by mě nudila. Velmi skvělá záležitost. Doporučuji. Za mě 10/10.

28.11.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Doporučuji! Kniha se moc hezky četla.

13.11.2023 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se četla celkem dobře. Možná jsem od ní čekala trošku více, některé pasáže se mi zdály příliš natažené, ale závěr byl nakonec překvapivý.

01.11.2023 3 z 5

Pro vyšší dobro Pro vyšší dobro Tim Ayliffe

Ze začátku jsem se do knihy musela nutit, ale pak se to tak rozjelo, že mě ta kniha pohltila. Až do posledních stránek se pořád něco dělo a moc se mi kniha líbila.

28.10.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Za mě opět skvělá kniha od Roberta. Eriku mám od prvního dílu neskutečně v oblibě a už teď se těším na další knižní díl s ní.

21.06.2023 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Jedna z knih, u které jsem se modlila, ať už ji mám dočtenou. Pasáže za mě byly nezáživné a jak jsem se na tu knihu těšila, tak moc mě zklamala.

19.06.2023 1 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Kniha se četla dobře, jen jsem od Shari čekala asi něco víc, rozhodně už jsem četla lepší knihy této spisovatelky. Konec byl za mě hodně rychlý, na to, že se některé pasáže v knize táhly pořád dokolečka až moc dlouho. Znova bych si ji asi nepřečetla, ale jako odreagování dobrý.

18.06.2023 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena