pitak pitak komentáře u knih

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Za celou dobu jsem se pořádně nedokázal s postavami sžít, přesto mě závěr knihy ve finále dokázal uspokojit :)

17.06.2014 3 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Nejdriv sem byl zpracován seriálem, ale nakonec sem knihu dvakrat přečetl jak lusk a v prvním díle nejde jinak než za plnej počet :))

13.06.2014 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Moje prvni od Nesba a hned jsem si Harryho Hola oblibil. Zkusim si sehnat kompletni serii a utvrdit se v tom, ze jsem se v kvalite nespletl.. :)

12.07.2013 4 z 5

Memento Memento Radek John

Ceske My deti ze stanice ZOO (hooodne volne receno). Doporucil bych to tak 14 letym deckam (ikdyz v dnesni dobe mozna uz 11) k precteni.

11.07.2013 4 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Prvni setkani s Robertem Langdonem a hned laska na prvni pohled. Osobne nemam rad nabozenskou tematiku, celkove se stavim proti cirkvi, ale tohle me vazne dostalo. Vsemozni iluminati, krizaci a jim vsemozni oni... presne muj salek caje

11.07.2013 4 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Mam rad tenhle zanr, libi se mi badani, konspirace a nejlepsi na vsem je, ze to muze byt pravda (no, ehm). Libil se mi i film, ale ta knizka bylo uplne jiny kafe :) Touhle knihou si me Brown ziskal a rad od nej prectu snad cokoliv :)

11.07.2013 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Hm mraziva bomba, zezobl jsem to jak jednohubku. Vyborna zalezitost a mrazive uveritelna...

11.07.2013 5 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Cetl jsem to na dovolene v Egypte a od zacatku do konce me to nepustilo. Dukaz, ze i me muze tohle tema zajimat a bavit :))

08.07.2013 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Moje treti knizka od Browna a prvni bez symbologa Roberta Langdona - prijemna zmena. Spisovateluv styl se mi libi. Do poslednich chvil premyslite, kdo nakonec bude ten hlavni zaporak. Pribeh v tomto dile vcelku odsejpal, ale "neco" mi tam proste nehralo. Nerad bych spoileroval, takze jen za sebe napisu, ze se jednalo o zajimavej politickej thriller. Za me 3,5 hvezdy :)

04.07.2013 3 z 5