Pípasek Pípasek komentáře u knih

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Jako všechny autorovy knihy s vynikajícím šéfinspektorem Jackem Loganem i tato nemá chybu

03.03.2024 5 z 5

Holubí krev Holubí krev Dennis Jürgensen

nemá chybu

29.02.2024 5 z 5

Holubí krev Holubí krev Dennis Jürgensen

Velmi poutavý kriminální příběh, resp. hledání vraha, který mučí a zabíjí. Na rozloučenou nechá mrtvolám na klíně mrtvého holuba . Rozplétání příběhu je velmi napínavé, vztahuje do minulosti. Kniha se čte parádně, zažijete dost akcí životy ohrožujících hlavních postav. Vtaženi do děje knihu nedokážete odložit,

29.02.2024 5 z 5

Patříme k sobě Patříme k sobě Beth Moran

Román inspirovaný skutečnou událostí, plný nenávisti, nedorozumění a lásky.

20.02.2024 5 z 5

Obhajoba Britty Steinové Obhajoba Britty Steinové Ronald H. Balson

Mrazivý román o dramatické soudní bitvě , o spravedlnosti a vyrovnání se s pohnutou minulostí

23.01.2024 5 z 5

Než zmizela Než zmizela Lisa Gardner

Každý autor má jiný styl, buď Vám sedí nebo ne. Mně osobně v žádném případě autorka nezklamala

17.01.2024 5 z 5

Ostrov panenek Ostrov panenek Jeremy Bates

Jen pro čtenáře opravdu drsných příběhů

01.01.2024 5 z 5

Srdce z ledu Srdce z ledu Jitka Ludvíková

Naprostý souhlas, velmi čtivé a překvapivé rozuzlení.

28.12.2023 5 z 5

Tichá podnájemnice Tichá podnájemnice Michallon Clémence

Všichni ho měli rádi, jeho zrůdnost zůstala před všemi skryta. Jak se žije se sériovým vrahem ? Pět let ze kterých se přeživší oběť nikdy nevzpamatuje. Napínavé drsné čtení

26.12.2023 5 z 5

Šarlatové šaty Šarlatové šaty Louise Douglas

Začátek byl pomalejší, ale postupně pěkně krůček po krůčku se rozplétají rodinné vztahy, problémy mezi jednotlivými účastníky děje až ke zdárnému dořešení. Konec překvapí.

21.12.2023 5 z 5

Prospěchářka Prospěchářka Elyse Friedman

Název knihy zcela neodpovídá obsahu. Očekáváte příběh zlatokopky. Začátek tomu i odpovídá. Ale s přibývajícími stránkami jde o vzájemnou nenávist, vraždy vypadající jako nehoda, intriky a jiné nechutnosti, z kterých se zvedá žaludek. Těch kostlivců ve skříni má rodina miliardáře prostě moc. A konec opravdu překvapí

19.12.2023 5 z 5

Podivná Sally Diamondová Podivná Sally Diamondová Liz Nugent

Super!!!! Nemá chybu, strhující, pěkně zamotaný psychothriller, který Vám nedovolí knihu odložit

29.11.2023 5 z 5

Vánoce mezi knihami Vánoce mezi knihami Rachel Burton

Krásná romantika, pohlazení na duši, vše ostatní již je napsáno

24.11.2023 5 z 5

Než tě nechám jít Než tě nechám jít Kennedy Ryan

Tato kniha má nádhernou obálku. Obsah mě naprosto zklamal . Kniha patří do ero.tických, Některé pasáže jsou na hraně oplzlosti, vulgarity a způsoby milování hlavnich akterů 'černochů vzbuzují spíše nechuť a rozpaky. Bohužel v celé kní
žce se tyto radovánky opakuji mnohokrát a jak přes kopírák.

22.11.2023 1 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Výborné čtení, jste doslova vtaženi do zajímavého příběhu. velmi napínavých situací, konec bude překvapivý

22.11.2023 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Srdceryvný příběh, u kterého dle vyjádření autorky, plakal i manžel. Opravdu není co dodat. Přečteno na jeden zátah

18.11.2023 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Pro čtenáře hororové literatury a hlavně toužící po adrenalinu.

31.10.2023 5 z 5

Elena to ví Elena to ví Claudia Piñeiro

Velmi dojemný příběh, který Vás chytí od první stránky.

22.10.2023 5 z 5

Rodinná dovolená Rodinná dovolená Shalini Boland

Měla to být vysněná dovolená, dvou rodin založená na vzájemném prohození jejich domů v Anglii a v Itálii. Z počátku se celá transakce jevila celkem v pohodě, ale později se zvrhla v tragédii

20.10.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Žádná pohádka, ani oddechové čtení. Děsivé pátrání plné nejasností, rozplétání podivných vražd, pohřešování dívek jako obvykle konec šokuje,

17.10.2023 5 z 5