pip11 pip11 komentáře u knih

Úskalí lásky Úskalí lásky Jane Austen

Neuvěřitelné co dokázala Jane v tomto věku stvořit. Jako již přede mnou, musím taky vychválit Dějiny Anglie, u těch jsem se smála nahlas :D

31.05.2018 3 z 5

Láska a vzdor Láska a vzdor Georgette Heyer

I když zde chyběl autorčin humor, bylo to pěkně dobrodružné. Kdo je padouchem v honbě za získáním majetku a podlými činy…

19.02.2020 4 z 5

Dcera čarodějky Dcera čarodějky Lene Kaaberbøl

Čtivý, dobrodružný příběh, ale příliš moc krvavé na příběh pro děti.

10.01.2020 3 z 5

Dáma a lupič Dáma a lupič Barbara Cartland

Intriky kam se podíváš, dobrodružství a romantika. Pěkný příběh se šťastným koncem.

28.12.2019 4 z 5

Most Most Karen Kingsbury

Krásný vánoční příběh o lásce, víře a druhých šancích. Příběh se váže ke knihkupectví a k lidem, kterým změnilo život. Sladkobolný příběh o zoufalství, kde už zbývá pouze naděje.

24.12.2019 4 z 5

Diablovo plemeno Diablovo plemeno Georgette Heyer

Skvělé pokračování, které navazuje na první díl. Tentokrát je hlavní postavou Dominic Alastair, markýz z Vidalu, jediný syn Léonie a Justina vévody z Avonu. Spolu s Mary Challoner, statečnou a energickou hrdinkou, vytvoří spoustu zábavných a komických scén. Je zde ale také napětí, únos, souboje. Tento díl je stejně vydařený a opět se zde nachází bláznivě zamotané trable, které se táhnou celou rodinou.

27.11.2019 5 z 5

Vetešník Vetešník Jess Kidd

Kniha mě neoslovila, musela jsem se nutit abych ji dočetla. Tím nechci říct že byla úplně špatná, své příznivce si najde.

09.11.2019 3 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Zábavná duchařská detektivka, ráda si přečtu pokračování.

05.11.2019 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Ze začátku mě kniha nebavila, ale donutila jsem se pokračovat. Jsem tomu velni ráda, je to totiž moc krásný příběh.

31.07.2019 4 z 5

Neželaná príťažlivosť Neželaná príťažlivosť Kristi Ann Hunter

Závěrečný díl, tentokrát o vévodovi z Rivertonu Griffithovi, který se rozhodne konečně oženit. Navzdory jeho puntičkářské a logické povaze má rád klid a pořádek, a takto přistupuje i k hledání manželky. Má svůj plán, ale nepočítá se skutečností, že může být vše úplně jinak. Pozná Isabellu, kolem které je spousta záhad a tím se vše začíná komplikovat. Griffith je skvělý hrdina a kniha se mi velmi líbila.

25.07.2019 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Velmi poutavá kniha, oba příběhy byly vážně zajímavé.

24.01.2019 4 z 5

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Pěkné a laskavé, takové pohlazení. Líbily se mi procházky Benátkami.

14.11.2018 4 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Pěkné a příjemné čtení.

01.10.2018 4 z 5

Kliatba Misty Wayfairovej Kliatba Misty Wayfairovej Jaime Jo Wright

Příběh je napínavý až strašidelný, plný tajemství v obou časových rovinách. Výborná kniha, plná mrazení a složitého odhalování pravdy.

29.07.2019 5 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Skvělá kniha, zapůsobila přesně jak měla. Děj byl vlastně jednoduchý, ale moc příjemně se to četlo.

09.10.2018 5 z 5

Kniha ztrát a nálezů Kniha ztrát a nálezů Lucy Foley

Pěkná kniha, zajímavý příběh. Je to poklidné a nenáročné čtení.

09.10.2018 3 z 5

Dobrodružství milovníka knih Dobrodružství milovníka knih Charlie Lovett

Pěkné ale na 5* to není.

18.09.2018 4 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Krásná kniha. Smutek, radost, hledání a touhy… naplnění.
K této knize se jednou vrátím.

10.08.2018 5 z 5

Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Elizabeth Aston

Jak již bylo zmíněno přede mnou, Austenová to není, ale ujala se tohoto nelehkého úkolu velmi dobře. Je to velmi čtivé, svižné a poutavé. Jak první, tak druhý díl předčil mé očekávání :)

26.06.2018 5 z 5

S láskou z Londýna S láskou z Londýna Jules Wake (p)

Atraktivní prostředí zákulisí Londýnské metropolitní opery bylo velmi příjemné. Tilly, maskérka pracující s velkými operními hvězdami, dokonale rozumí své práci a zbožňuje ji. Je však naprosto levá na práci s počítači a tak jednoho dne otevře soubor s virem, který se začne šířit. To je ale jen začátek naprosto nečekaných událostí, které na ni čekají. Hezký příběh, ale na plný počet * to nedotáhl.

16.05.2024 4 z 5