S láskou z Londýna přehled

S láskou z Londýna
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520307/bmid_s-laskou-z-londyna-QtX-520307.jpg 4 226 226

S láskou série

< 5. díl >

Tilly pracuje jako maskérka v londýnské opeře a v předvánočním období si užívá společné chvíle se snoubencem Felixem. Všechno ovšem změní její přešlap se zavirovaným e-mailem, který ji svede dohromady s novým ajťákem. Toho daleko více než emoce zajímají moderní technologie. Když se však Tillyin soukromý i pracovní život začne hroutit, racionálně uvažující Marcus je pro ni překvapivě tou největší oporou. Nejlepší vánoční dárek je totiž ten, o kterém nevíte, že ho chcete, ale na první pohled si ho zamilujete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Covent Garden in the Snow , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S láskou z Londýna. Přihlašte se a napište ho.

Evka27
21.06.2024 2 z 5

Přestože se děj odehrál v atraktivním prostředí divadla, kvůli množství výhrad k hlavní hrdince nemůžu dát vyšší hodnocení.

zuzi1162
12.06.2024 5 z 5

Krasný příběh, jen se teda na můj vkus rozvíjel ze začátku strašně pomalu. Autorčiny knižky mám ráda, tak jsem si to ale užila i tak. Díky

Medvědářka
04.06.2024 5 z 5

Série S láskou díl 5. nám představuje svět ze zákulisí londýnské opery v příběhu, kde to jiskří od začátku nejen mezi hlavní hrdinkou a jejím vyvoleným, ale i sněhem, který padá z nebe, aby nám dal andělský polibek.

Tohle bylo opravdu vtipné čtení. Mezi Tilly a Marcusem to žhne od samotného začátku a je to i vtipné. Jak já jí velmi dobře rozumím, že si netyká s počítači a věcmi kolem nich. Dokonce se mi v životě kdysi dávno stalo i něco podobného, co se ve finále dozvěděla o svém snoubenci, když ho jak se říká nachytala na švestkách. A že jsem byla ve stejném šoku jako ona. Marcus se tu díky tomu projevil jako opravdový muž a tím získal další plusové body.
Zkrátka a dobře, tohle bylo opravdu super čtení, které mohu jen doporučit.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pláňata, Nespoutaná Aljaška a další knižní novinky (40. týden)

01.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha S láskou z Londýna v seznamech

ve Čtenářské výzvě80x