Most

Most https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365286/mid_most-uOk-365286.jpg 4 9 3

Molly Allenová žije sama v Portlande, ale svoje srdce nechala v Tennessee pri mužovi, od ktorého odišla pred niekoľkými rokmi. Ich vzájomný vzťah bol zriedkavý a nádherný. Žiaden podobný sa jej v živote nepodarilo nájsť. Ryan Kelly býva v Nashville. Pred niekoľkými rokmi zrušil svoje zasnúbenie, potom cestoval so známou dvojicou country spevákov a sprevádzal ich hrou na gitare. Aj napriek odlúčeniu počuje hlas Molly, ako ho povzbudzuje, aby kráčal za svojím snom. Molly neustále zostáva v jeho myšlienkach. Ryan často navštevuje Most - najstaršie kníhkupectvo v historickej štvrti Franklinu - a spomína na časy, ktoré tam spolu s Molly strávili. Vlastníkmi kníhkupectva sú Charlie a Donna, korí majú pre zákazníkov vždy pripravenú kávu, ponúkajú im úprimné rozhovory a tiež police plné dobrých kníh. Takto slúžia ľuďom aj napriek tomu, že predaj kníh ohrozuje stúpajúci počet digitálnych kníh. Zrazu však kníhkupectvo zaplaví storočná voda, ktorá ohrozuje celý Franklin a zničí všetky knihy i zariadenie v obchode.... celý text

Romány Pro ženy Duchovní literatura
Vydáno: , Christian Project Support

The Bridge , 2012

Tinicek
21.11.2020 5 z 5

Kniha sa mi páčila, také milé, pozitívne vianočné...Doporučujem ako oddychovku..

pip11
24.12.2019 4 z 5

Krásný vánoční příběh o lásce, víře a druhých šancích. Příběh se váže ke knihkupectví a k lidem, kterým změnilo život. Sladkobolný příběh o zoufalství, kde už zbývá pouze naděje.

naciana
21.02.2018 2 z 5

Romanticka jednohubka, oddychovka na jedno popoludnie. Avsak musim pochybovat o rebricku autorov v New York Times, pretoze absolutne mi nie je jasne, z akeho dovodu je autorka povazovana za najpredavanejsiu, pise totiz podpriemerne a velmi jednoducho. Dej knihy je prvoplanovy, v podstate nicim originalny, okrem casteho spominania Boha, na co som si teda po par stranach zvykla.

Karen Kingsbury
americká, 1963