pip11 pip11 komentáře u knih

Vévoda pro Dianu Vévoda pro Dianu Sabrina Jeffries

Pěkný příběh s pohodovým dějem, kde se skoro vše točí kolem agentury a společenských událostí. Těším se na příběhy dalších dvou sester.

30.01.2024 4 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Dobře jsem se bavila. Příběh je dost vtipný, s mnoha zábavnými dialogy. V závěru zde nechybí dávka akce a napětí.

28.01.2024 5 z 5

Dohazovačka spřízněných duší Dohazovačka spřízněných duší Lynda Cohen Loigman

Velmi neobvyklý a velmi krásný příběh. Vůbec jsem nečekala, že se skoro nedokážu odtrhnout od stránek, něco tak milého a hřejivého jsem nečekala. Skvělý příběh!

26.01.2024 5 z 5

Po západu slunce Po západu slunce Linda Howard (p)

Kniha se mi moc líbila. Není jen akční a napínavá, pojednává hlavně o každodenním životě lidí z malé obce po solární bouři. Napětí přichází až v druhé půlce příběhu. Celé jsem si to příjemně užila, bylo to plynulé a poutavé čtení.

24.01.2024 5 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Myslela jsem, že knihu ohodnotím tak max. trojkou, ale zhruba od poloviny to už bylo lepší. Konec to však zlepšil ještě výrazněji, teta Elizabeth a Regina byly skvělé.

21.01.2024 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Příběh, ve kterém se dozvíte něco málo o Japonsku, které já moc nemusím. Bylo to hezké hlavně díky fotografování. Konec se mi líbil, ale celkově to bylo spíše průměrné čtení.

19.01.2024 3 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Dobrodružně akční příběh se spoustou sněhu a ledu, až jsem tu zimu cítila. Konec knihy mě zaskočil, otočím stranu a ono už nic není, jen useknutý konec.

16.01.2024 4 z 5

Darebákova sázka Darebákova sázka Christi Caldwell

Drsný, ale zároveň moc pěkný příběh z temných ulic Londýna, které se prolínají s nejvyššími společenskými kruhy. Nechybí zde zrada, nenávist, intriky, hrůzné zážitky, přetrvávající šrámy na duši, odhalování pravdy a nová poznání. Helena má ráda matematiku a je to taková modrá punčocha. Robert, markýz z Denningtonu už rezignoval na štěstí. Oba jsou tak odlišní a přece tak stejní. Obě postavy si mě hned získaly. Poutavý začátek série, příliš nechápu jeho vlažné hodnocení.

14.01.2024 5 z 5

Pět set mil od tebe Pět set mil od tebe Jenny Colgan

Třetí díl této série byl trochu jiný než ty předchozí, hlavně se půl na půl souběžně odehrával ve Skotsku a Londýně. Bylo zde i dost vážné linky, to díky zaměstnání obou hlavních postav. Celkově se mi to ale líbilo a obrázky mě pobavily :)

11.01.2024 5 z 5

Polibky svatojánské noci Polibky svatojánské noci Cornelia Engel

Lehký a pohodový příběh, zasazený do krásného prostředí Skotského ostrova. Líbilo se mi, jak je na ostrově důležitá ekologie, eko zahrady apod. Velmi příjemná a svěží četba.

08.01.2024 4 z 5

Frederica Frederica Georgette Heyer

Tuto knihu jsem si odkládala na klidnější období, abych si ji náležitě vychutnala. Příběh se mi dle očekávání velmi líbil, byl vtipný a mě se až nechtělo dočíst, protože mě od autorky už nic nového nečeká. Zábavný pohled na tehdejší společnost spolu s příjemným stylem vyjadřování si mě opět získal.

05.01.2024 5 z 5

Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě Beverly Barton

Tři vánoční příběhy, z nichž první byl určitě nejlepší. Vánoční atmosféra se linula celým dějem, moc se mi líbil. Druhý s vánocemi souvisel pouze okrajově. Byl hlavně napínavý, ale jinak poutavý. Třetí se mi líbil nejméně.

01.01.2024 4 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Sváteční příběh, ideální na posezení s hrnkem čaje a sněhem za okny. Je to krásný příběh o laskavých lidech a vzájemné pomoci, kde nechybí samozřejmě zvířátka, jeden věčně toulavý oslík a kocourek. Milá vánoční kniha, kterou jsem si příjemně užila.

30.12.2023 5 z 5

Ještě jsme se nepotkali Ještě jsme se nepotkali Sophie Cousens

Poklidný příběh o náhodných setkáních a hledaní sama sebe. Pěkný, milý a lehce plynoucí děj odehrávající se na ostrově Jersey.

25.12.2023 4 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Bylo to sladké a roztomilé, taková vánočně svatební pohádka.

21.12.2023 3 z 5

Vražda v opatství Vražda v opatství Irina Shapiro

Skvělé, snad ještě lepší první díl :) Vraha jsem si správně tipla už na začátku knihy a odhad mi vydržel až do odhalení. Bylo skvělé postupovat pomalu dějem a odkrývat pravdu, a byť jsem si byla hodně jistá, kdo je pachatelem, můj zážitek z knihy to nijak neumenšilo. Nemůžu se dočkat dalšího dílu :)

19.12.2023 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Svižné, dobrodružné a taky dost zábavné čtení, tedy alespoň první dvě třetiny. Příběh byl moc fajn a mé seznámení s autorkou dopadlo dobře.

19.12.2023 5 z 5

Báječné nakupování o Vánocích Báječné nakupování o Vánocích Sophie Kinsella (p)

Tak tohle jsem nedala a odkládám. Mentální stav a chování hlavní „hrdinky“ mi spíše než vtipné přišlo k politování, možná i k léčení.

16.12.2023

Dedičstvo z lásky Dedičstvo z lásky Kristi Ann Hunter

Krátký, ale krásný Vánoční příběh o vedlejší postavě ze série Haven Manor. Sarah je jedno z nechtěných dětí, které již dosáhlo dospělosti a začíná vést svůj samostatný život. Sarah, Randall a jeho babička jsou dokonalí a tento sladký sváteční příběh je o jejich vzájemném vztahu.

15.12.2023 5 z 5

Obloha na jeseň Obloha na jeseň Denise Hunter

Závěrečný díl o nejmladší Grace krásně zakončil tuto sérii. V příběhu se samozřejmě setkáme i s jejími sourozenci a jejich protějšky. Celá trilogie se mi líbila, je to pohodové čtení.

13.12.2023 5 z 5