picapica picapica komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

už dlouho jsem nečetla tak poutavě napsanou knihu.A při tom je zde vlastně jen popsaný
život!Život plyne a čtenář (já) hltám stránky,co bude dál.
Pět hvězd! A doufám,že paní Lednická má už nachystanou další mnohostránkovou knihu!

21.09.2021

Dopis Dopis Kathryn Hughes

číst se to dá, ale občas jsou pasáže dost připomínající červenou knihovnu.

03.01.2019

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

začíná to pěkně ale po polovině se příběh nějak nepravděpodobně zamotá.Ke konci je to zdlouhavé a skončila jsem před koncem.Jsou lepší knihy

28.09.2020

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

právě jsem ji dočetla,a to takřka jedním dechem.Je to moje první kniha této autorky,hned jdu hledat další.I když pořád váhám,byl to opravdu jen román....
5 hvězdiček

14.10.2018

Španělský úsvit Španělský úsvit Boo Walker

úplně souhlasím s tím,co tady je už napsáno,ukňouraný chlap,který celou knihu řeší to samé. Během čtení jsem přeskakovala nudné odstavce,a jedině tak jsem se dostala skoro až na konec!Kdybych si tuto knihu vezla na dovolenou,tak zpět bych ji nevezla.**

30.08.2023

Všechny řeky Všechny řeky Dorit Rabinjan

Moc zajímavé téma Židovka a Palestinec.Pěkně napsáno,

20.08.2023 5 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

tak jsem to dočetla ,je to řada prvoplánových náhod pospojovaných tak,aby to paní spisovatelce vyšlo.Za mě kniha na dovolenou a už ji není nutné vozit domů.

22.03.2023

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

tak jsem to vzdala dvacet stránek před koncem,fakt jsem vydržela dlouho!Ke konci jsem měla pocit,že se stále omílá to samé.Myslím,že je spousta lepších knih.

06.03.2023

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

od poloviny naivní až blbé

01.06.2022

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

fakt by mě zajímalo,zda se jedná o skutečný příběh?pokud ano,to děvče je neuvěřitelně blbé.
Pokud né,tak jsem na to autorce skočila,i když to převážení peněz??...

22.01.2021

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

krásná dlouhá kniha,která se dobře čte.Možná těch příběhů mohlo být méně.Ale už se těším na čtení další knihy od této autorky!

01.08.2019

Arabská krev Arabská krev Tanya Valko

zklamání,působí to,jako by autorce šlo o to,popsat co nevice stran

20.08.2018 odpad!

Přes zákruty řeky Přes zákruty řeky Aimie K. Runyan

kniha začíná pěkně,tak do poloviny,pak ale příjdou na řadu ty prvoplánové náhody...nedočetla jsem.Johana je sestřelena a v domě,kde se probírá ze zranění se objeví její sestra!Stařec ,žijící v Americe pátrá po své lásce,Němce, a náhodou ve vedlejším domově důchodců žije její starší sestra!To nevymyslíš!
Tak dvě *

20.08.2023

Cirkus svobody Cirkus svobody Sue Smethurst

příběh asi silný ale mě se to hrozně špatně četlo.Naprostá nuda,prostě jsem knihu prolistovala bez požitku z četby

26.06.2022

Iluze Iluze Barbara Nesvadbová

152 stran je málo,počkám,až napíše něco delšího

30.05.2022

Agnetino dědictví Agnetino dědictví Corina Bomann

už dlouho jsem nečetla nic takového,co tak silně zavání červenou knihovnou.Přečíst se to dá ale....naivní a předvídatelné.Tak na dovolenou ale ve čtečce,tahat knihu nestojí za to.

08.10.2021 1 z 5

tak nějak o ničem,dobrá do letadla ,na dovolenou ,do nemocniční postele. přečíst se dá,i když jsem někdy i očima přeskakovala řádky.

02.11.2019

Přijď, lásko, k nám Přijď, lásko, k nám Danielle Steel

chvilku to jde číst ale pak mi vše připadlo strašně prvoplánové,dočítám knihu silou vůle

10.04.2019