petuzla5591 petuzla5591 komentáře u knih

Co mě naučil Mňaukísek Co mě naučil Mňaukísek Elena Olivarez

Nádherná kniha ze života autorky o tom, co je skutečně důležité.

30.01.2019 5 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Kniha mě moc bavila. Vánoční koleda v novém kabátě. A ten konec? To prostě ano.????

22.12.2018 5 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Wow. Prostě wow. Kniha mne neskutečně bavila. Knihy s tématikou virtuální reality čtu ráda a tato si mne získala. Konec mě naprosto odrovnal.... To si prostě přečtěte!

21.10.2018 5 z 5

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Nádherná kniha. Skvělé se četla. Smála jsem se, usmívala se a plakala jako malé dítě. Ke konci mě zlomila. Nečekala jsem to. Příběh se silným tématem, opravdu krásně podáný.

09.10.2018 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Fajn oddechovka. Velmi čtivá.

15.08.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kniha mne bavila a nakonec jsem ráda, že příběh dopadnul tak, jak jsem si to přála.

21.07.2018 4 z 5

Konečně doma Konečně doma Adam Rex

Kniha je úžasná. Líbí se mi mnohem více než film.

17.07.2018 5 z 5

Soumrak mužů Soumrak mužů Christina Sweeney-Baird

Naprosto se ztotožňuji s komentářem Špekyn. Kniha mě moc bavila, byla plná emocí, ale vadily mi četné chyby v textu a někdy je těžké se zorientovat v postavách. Jinak super.

08.04.2023 4 z 5

Moje cesta do fantazie Moje cesta do fantazie Lenka Poláčková

Nejprve musím napsat, že jsem milovníkem anime a filmu studia Ghibli a nevím, zda kniha sedne i lidem, kteří to nesledují. Milounká a krátká feel-good romance. Květa je uvěřitelné hlavní hrdinka, která mi přirostla k srdci. Klárka byla úplně boží a Vil a jeho Totorovský úsměv úplně sladký. Líbil se mi i Jarda. Příběh plný filmů studia Ghibli s nádechem posečené trávy a vůní letních večerů při opékání špekáčků.

27.04.2022 4 z 5

Atlas literárních míst Atlas literárních míst Cris F. Oliver

Krásné zpracování. Jako byste se rozhodovali, kam na výlet. To se autorce opravdu povedlo. Doporučuji milovníkům literárních světů.

01.10.2020 4 z 5

Obři, bacha! Obři, bacha! Jorge Aguirre

Krásný komiks. Já se bavila.

21.09.2020 5 z 5

Kluci jsou jako žvejkačka Kluci jsou jako žvejkačka Kerstin Gier

Milá oddechovka. Bavila jsem se. Kerstin je prostě skvělá.

08.09.2020 4 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Lepší, než první díl. Překvapil mě konec. Vee a Rollinse jsem si oblíbila.

29.08.2020 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Sympatické postavy, příjemné prostředí a romantický příběh s detektivní zápletkou a trochou tajemna. Gier jako vždy nezklamala.

10.08.2020 5 z 5

Čtyři mrtvé královny Čtyři mrtvé královny Astrid Scholte

Skvělé standalone fantasy s detektivní zápletkou a nečekanými zvraty. Hlavní hrdinka Keralie mě bavila. Stejně tak královny. Chvíli mi trvalo se zorientovat v kvadrantech, ale po několika kapitolách jsem v tom měla jasno. Dávám 4,5/5.

04.05.2020 5 z 5

Zaklínačka koní Zaklínačka koní Tamora Pierce

Moc pěkná fantasy kniha pro děti. Bavila jsem se a hodnotím 4,5/5 ☆.

18.04.2020 5 z 5

Putování za světlem Putování za světlem Suzanne Francis

Pěkné doplnění pohádky od Disneho Ledové Království.

17.04.2020 4 z 5

A jestli neumřela, vyšiluje dodnes A jestli neumřela, vyšiluje dodnes Skottie Young

Malá holčička, která uvízla v pohádkovém světě. Je to skvělé, brutální, vtipné a rozhodně ne, pro malé děti! ????

19.03.2020 5 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Naprosto úžasná kniha! Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit nižším zhodnocením. Tohle byla parádní jízda.

06.12.2019 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai