Kluci jsou jako žvejkačka

Třináctiletá Sissi je pořádně drzá – a taky k zešílení zamilovaná! Jenže její vysněný princ pokukuje jen po starších holkách, které už mají „zkušenosti“. Ať už to znamená cokoliv, rozhodne se Sissi za každou cenu zjistit o téhle záhadě úplně všechno. Do průzkumné mise zapojí i svého dlouholetého kamaráda Jakoba, který je do ní vlastně celou tu dobu tak trochu zakoukaný. A ztřeštěná jízda může začít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444686/big_kluci-jsou-jako-zvejkacka-ptp-444686.jpg 3.238
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Jungs sind wie Kaugummi - Süß und leicht um den Finger zu wickeln, 2010

Kniha Kluci jsou jako žvejkačka

Bettybook
26.10.2020

Asi se budu lišit od stáda, ale to jsem jediná, která by tuto knihu nedoporučila mladším holkám? Je mi patnáct, a i tohle bylo na mě moc (myšlenka, že bych to četla ve třinácti), a to jsem obrněná z Dvorů od Maasový a od Elle Kennedy XD
Nejsem naivní abych si myslela, že dnešní děti (a ano započítávám se do toho i já) nevěděli nic o sexu. Ale kdybych měla tohle řešit ve třinácti? Dostala bych od mámy a druhou od futer, a jsem ráda, že se mě to netýká ani teď :D Na poučení dětí o sexu existují mnohem lepší knihy, change my mind.
Jinak kromě toho musím pochválit autorčin humor. Zasmála jsem se i nahlas. Za mě rozhodně 15+.

Fortuna7
25.10.2020

Chápu proč se k nám kniha dostala teprve teď. Nejslabší kniha od Geirové

LilianaFalcon
17.10.2020

Tak to se autorce nepovedlo. Hrdinka byla sice na puberťačku docela hezky vymyšlená, ale nějak mě to vůbec nebavilo.

Liduka
14.10.2020

Kniha mě docela zklamala. Čekala jsem něco jiného. Přišlo mi to dost nudné a nic se tam v podstatě nedělo. Myslela jsem, že tam bude více středoškolské romantiky. Vůbec bych netypovala, že to napsala autorka skvělých drahokamů.

Suzanne07
10.09.2020

Ale bylo to docela dobrý :) Jen zas po delší době u mě něco docela jiného. Milá krátká oddechovka. Ale hlavní postava mě hrozně štvala :D V jejím věku toho věděla tak málo?

petuzla5591
08.09.2020

Milá oddechovka. Bavila jsem se. Kerstin je prostě skvělá.

Lenísek
03.09.2020

Tvorbu Kerstin Gierové mám moc ráda. Kdo jste náhodou ještě nečetli Drahokamy nebo Stříbrné knihy snů, vřele doporučuji. Věděla jsem, že tato kniha je zaměřená na mladší čtenářky a já to jenom potvrzuji, ale tak dlouho jsem od autorky nic nečetla, že mi to bylo úplně jedno. Hlavně, že to vyšlo česky.

Kluci jsou jako žvejkačka bylo milé čtení. Takové ňuňácké. Někdy jsem se usmívala, někdy jsem se pozastavovala nad tím, jak jsem asi já byla divná. Protože já ve svých třinácti letech rozhodně svého vysněného prince neobjevila. U nás v té době letěl Williams Moseley a Ben Barnes z Letopisů Narnie. Možná to je ten problém. Žádný kluk se jim nemohl vyrovnat a narozdíl od Sissi jsem byla spokojená a neřešila jsem problémy s první láskou.

Každopádně jsem věděla, kam celá ta love story směřuje a bylo to celkem fajn, ale prostě nic extra, co by mi nějak utkvělo v hlavě a ráda na to vzpomínala.

Knihomolka97
12.08.2020

No...to se mi zas něco nepovedlo. :-D
Knihu jsem koupila, aniž bych si přečetla anotaci. Od autorky jsem totiž zatím četla vše, co se u nás vydalo a automaticky jsem brala i tuhle.
Celé to bylo takové mile naivní, párkrát jsem se fakt ze srdce zasmála, zavzpomínala. Ale rozhodně je to čtení pro mladší čtenářky❗
Je teda pro mě docela těžké hodnotit, ale myslím, že 4⭐ si zaslouží.