petuzla5591 petuzla5591 komentáře u knih

Cesta ke svobodě Cesta ke svobodě Jukito Kiširo

Jsem zvědavá, jak to s Alitou dopadne. Mám ji ráda. A to, že se zamilovala je boží. Konec je napínavý, už aby byl další díl.

06.01.2019 5 z 5

Princezna k pronajmutí Princezna k pronajmutí Lindsey Leavitt

Tak toto bylo skvělé. Parádní oddechovka. Těším se na další díly.

06.01.2019 5 z 5

Kouzlo života Kouzlo života Donna Hay

Kniha mne mile překvapila. Někdy mne trochu štvala Finnina tvrdohlavost, ale vyvolalo to ve mne spoustu emocí a nakonec to dobře dopadlo. Fajn kniha.

06.01.2019 4 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Kniha mě moc bavila. Vánoční koleda v novém kabátě. A ten konec? To prostě ano.????

22.12.2018 5 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Nečekala jsem, že mě kniha bude tak bavit. Skvělá vtipná oddechovka.

22.12.2018 5 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Nečekala jsem to, ale byla to pecka.

08.11.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Naprosto skvělá kniha. Hned si musím pořídit další díl.

27.10.2018

Warcross Warcross Marie Lu

Wow. Prostě wow. Kniha mne neskutečně bavila. Knihy s tématikou virtuální reality čtu ráda a tato si mne získala. Konec mě naprosto odrovnal.... To si prostě přečtěte!

21.10.2018 5 z 5

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Pecka! Nemohla jsem se od děje odtrhnout. Chrisropher je skvělá postava.

13.10.2018 5 z 5

Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Matt Groening

Byla to peckovní oddechovka. Miluju Simpsony a Futuramu a mít je v jednom komiksu? Prostě super. Je to vtipné a simponofuturamovsky ujeté.????????

10.10.2018 5 z 5

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Nádherná kniha. Skvělé se četla. Smála jsem se, usmívala se a plakala jako malé dítě. Ke konci mě zlomila. Nečekala jsem to. Příběh se silným tématem, opravdu krásně podáný.

09.10.2018 5 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Pěkná kniha. Místy jsem Krásce říkala, ať to nedělá a ať tam nechodí. Je to krásný příběh k mé milované Krásce a zvířeti.

07.10.2018 5 z 5

Afterdark Afterdark Haruki Murakami

Kniha mne baví. Hlavně příběh Mari. Vlastně ani nevím proč. Prostě se dobře čte a líbí se mi atmosféra nočního města.

17.09.2018 5 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Kniha mě příjemně překvapila. Skvělé čtení na léto. Martin je boží. Niky je fajn román o lásce od české autorky.

31.08.2018 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Pecka! Nové vydání má úžasné ilustrace.

28.08.2018 5 z 5

Kaziměsti Kaziměsti Martin Bečan

Tuto knihu jsem v knihkupectví poladla náhodou a musím říct, že jsem měla šťastnou ruku. Autor má bohatou fantazii a moc se mi líbí vlastní svět v našem světě a všechny ty Stínokrysy, paznechty a cedule Nekrmte kanály. Nemohu se od knihy odtrhnout. Velmi se mi líbí, že příběh se odehrává v Olomouci (tedy místy, pokud se neodehrává v Nikde, i když to tam není přímo řečeno, mé milované město jsem poznala. Oblíbila jsem si hlavní postavy. Zejména pak Lazara a Zimu. Líbí se mi neobvyklá jména hlavních postav. Je vidět, že i čeští autoři umí a budu jen doufat, že autor vydá další skvělou knihu.

21.08.2018 5 z 5

Špaček Špaček Fiona Paul

Nejlepší konec opravdu skvělé trilogie. Budu doporučovat.

18.08.2018 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Fajn oddechovka. Velmi čtivá.

15.08.2018 5 z 5

Ivan je jen jeden Ivan je jen jeden Katherine Applegate

Moc krásná kniha.

30.07.2018 5 z 5

Dlouhá cesta dolů Dlouhá cesta dolů Nick Hornby

Nevím, co ke knize říci. Film se mi líbil víc.

30.07.2018 3 z 5