Petunnka Petunnka komentáře u knih

Kronika města Kocourkova Kronika města Kocourkova Ondřej Sekora

Četla mi jí dcerka. Místy měla problémy s porozuměním, ale jinak dáváme palec nahoru!

Hadi a náušnice Hadi a náušnice Hitomi Kanehara

Jedním dechem, i když na ničem z toho neujíždím. Závěr super, můžete si myslet co chcete. Držím autorce palce! Ke knize se asi nikdy nevrátím, ale přečtení nelituji.

04.01.2013 3 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Za mě super! Vracím se k ní ...

Já Baryk Já Baryk František Nepil

Nikdy mě nebavil, proč to nevím. Podle mého napsané opravdu skvěle pro malé čtenáře.

05.04.2012 1 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Též jedna z mých oblíbených dětských. Krásně ilustrovaná.

Malý Bobeš Malý Bobeš Josef Věromír Pleva

Jedna z mých oblíbených! Poprvé jsem jí četla cca v 11 letech, nějak jsem unikla té povinné četbě, což bylo asi dobře.

05.04.2012

Pitná kúra Pitná kúra John Irving

Neví někdo, kde se vzal Couth? Nějak mi to uniklo....

20.06.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Plně souhlasím s Kirtans. Nějak pořád nechápu tu nálepku bestseller a na databázi kniha roku??? Třeba mi třetí díl otevře oči, už aby tu byl... :-D

08.02.2013 2 z 5

Mistralova dcera Mistralova dcera Judith Krantz

Dostala jsem a přečetla během dvou dnů. Tak nějak se mi ten příběh vybavoval, asi jsem četla jako dospívající (podobné romány jsem v tu dobu hltala). Momentálně jsou pro mě odreagování, pohodové čtení, při kterém zvládnu děti, domácnost a žvěř. Ale stejně se těším až se jednou vrátím třeba k Medojedkám.

07.09.2012 4 z 5

Medojedky Medojedky Robert Ruark

Dávám plný počet, i když ta Afrika mě nebavila.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nic moc. Přečetla jsem celou ságu. To se dalo, ale už jsem holt jiná věková kategorie :-)

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Sexuální chaos Sexuální chaos Tim Stafford

Koupila, přečetla a prodala...

05.04.2012 2 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Čitivé, ale víckrát bych nemusela.

05.04.2012 2 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Klasika ... příběh ... román ...

Hester aneb O čem ženy sní Hester aneb O čem ženy sní Iva Hercíková

Snít by se snad dalo ...

02.04.2012 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

Huh, že bych byla sexuálně flustrovaná??? Po pěti minutách je jasné každému, že k "něčemu" dojde, ale ty konce bych tedy neodhadla ani za mák. Souhlasím s: zábavné, nenáročné, vtipné, čtivé...

14.12.2012 5 z 5

Podivné hry Podivné hry Nora Roberts

Oddechovka. Prostě víte jak to dopadne, ale stejně si to přečtete, protože co kdyby.... :-) Asi bych tak hodnotila všechny harlequiny. Moc jich přečtených nemám, tak neumím pořádně ohodnotit takovou tu omáčku.

21.08.2012 4 z 5

Z drogové tématiky jedna z těch povedených.

05.04.2012 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer