Petule5 Petule5 komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Bohužel tato kniha mě vůbec nezaujala, asi to bylo stylem psaní. Musela jsem se nutit do čtení..

02.03.2021

Život v jeho stínu Život v jeho stínu Kristína Pavelková

Knížka se mi velmi líbila, hlavně autorčin styl psaní. Určitě si přečtu i další její knihy.
Doporučuji

06.11.2020 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Nikdo nepíše tak skvělé příběhy jak paní Vasilková!
Jako vždy parádní příběh..;)

10.09.2020 5 z 5

Modrý dom Modrý dom Táňa Keleová-Vasilková

Jako vždy má nejoblíbenější spisovatelka nezklamala....krásný příběh od začátku do konce.

18.04.2020 5 z 5

Knížka mne bavila od začátku ke konci! Styl psaní a humor v tomto příběhu byl skvělý. Určitě doporučuji k čtení pod altánkem v teplých letních dnech :)

18.04.2020 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Jediné co mně přimělo dočíst tuto knihu je, že mi zavřeli knihovnu :D příběh byl takový nemastný, neslaný....už bych po ni znovu nesáhla.

18.04.2020 2 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

Prostě můj šálek kávy. Jako vždy spokojená s příběhem a stylem psaní.

23.02.2020 5 z 5

Čriepky Čriepky Táňa Keleová-Vasilková

Jako vždy jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Od této autorky mne knihy nikdy nezklamou :)

24.11.2019 5 z 5

Cesta třešňových květů Cesta třešňových květů Miki Sakamoto

Ze začátku mě kniha moc nezaujala,bylo tam až moc té japonské historie, ale poté jsem se začetla a příběh příjemně plynul.
Moc pěkný příběh.

03.05.2019 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Knížku jsem přečetla velmi rychle. Čte se velmi dobře a příběh mě velice bavil. Určitě doporučuji k přečtení .

14.01.2019 5 z 5

Nestoudná hraběnka Nestoudná hraběnka Jo Beverley

Velmi dobře se mi četl příběh hraběnky. Hlavní hrdinka byla moc sympatická a styl vyprávění byl také vyhovující. Určitě budu v čtení pokračovat i v dalších dílech.

06.10.2018 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Každý příběh je krásný a jedinečný. Moc mě baví a na pokračování se moc těším :-)

28.07.2017 4 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Další rychle přečtená knížka. Jsem zvědavá jak to dopadne v dalších dílech.

30.05.2017 5 z 5

Rozbité šťastie Rozbité šťastie Táňa Keleová-Vasilková

Jakmile dostanou do knihovny jakoukoli knihu od Táni, jsem natěšená jak malé dítě na svou oblíbenou hračku. Táňa píše velmi dobře a tento příběh se četl od začátku do konce skvěle a velmi mě bavil. Hodnotím krásnými pěti hvězdičkami :-)

08.04.2017 5 z 5

Dáma s tajemstvím Dáma s tajemstvím Mary Jo Putney

Příběh se mi líbil a obálka také moc pěkná :-)

20.10.2016 4 z 5

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

S knížky jsem byla nadšená! Přečtená během chviličky. :-)

07.10.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha byla moc pěkná až na nerozhodnost Ameriky. Těším se na další díl.

29.08.2016 4 z 5

Dívka, která ztratila budoucnost Dívka, která ztratila budoucnost Barbora Walterová Benešová

Příběh mě velmi bavil a doufám, že bude další pokračování.

04.08.2016 5 z 5

Pákistánská princezna Pákistánská princezna Monika Wurm

Z knihy jsem byla nadšená! Těším se na filmové zpracování a určitě doporučuji přečíst si ji:-)

04.08.2016 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Tak tento příběh jsem zhltla velmi rychle...byl opravdu moc smutný, ale zároveň jsem byla nadšená! Určitě doporučuji si přečíst :-)

30.06.2016 5 z 5