Dívka, která ztratila budoucnost

Hlavní hrdinka, africká dívka Kehko, se stále potýká s problémy, které ani zdaleka nejsou všední. Nejenže si zvyká na zcela novou kulturu, zvyky, lidi a prostředí, které je pro ni absolutně neznámé, ale navíc stále čelí démonům minulosti. Kehko je však silná žena, která se rozhodla bojovat za zářivější budoucnost. Pomůže jí bolest, která vychází z jejích vzpomínek, překonat všechny překážky? Román plný bolesti, zrady, ale i lásky a naděje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286522/divka-ktera-ztratila-budoucnost-MgI-286522.jpg 4.424

Dívka, která nesměla mít sny 2.

Romány, Literatura česká
Vydáno, Brána

Kniha Dívka, která ztratila budoucnost

PavlaTr

Po prvních šokujících řádcích jsem si řekla ,že to byla asi špatná volba knihy . Naštěstí jsem pokračovala ve čtení příběhu ,který mě opravdu dostal . Neuvěřitelné ,co se děje ještě ve 21 . století na mnoha místech této zeměkoule !! Často nad tímto příběhem přemýšlím . Vzal mě za srdce . Knihu by si měli přečíst všichni ti ,kteří si stále v této přepychové době na něco stěžují. DOPORUČUJI

Luci136
24.07.2020

Od prvních vět kniha, která ví jak zaujmout to se musí nechat. Příběh k zamyšlení. Realita je to hrozivá, knížka tedy pojímá téma s nadsázkou.
Byly tam momenty, kdy mne příběh přišel směšný, a to díky manželovi coby doktora. Nechci prozrazovat z děje, ale jeho chování mne občas přišlo z cesty...
I tak plný počet, báječná kniha. Snad jen ten konec?

Mikindada
11.06.2019

Velice zajímavá a poutavá kniha, chvílema to ale koresponduje s červenou knihovnou, podle mě dost nereálné, ale určitě se lépe čte dobrý konec. Doufám, že bude pokračování :)

Sarriii
13.02.2019

Kniha mě zaujala v knihovně. Jsem ráda, že sem si ji přečetla. Příjemně se mi četla. Člověk se i něco dozví o jiné kultuře a vnímání běžných věcí. Celou knihu také provází téma ženské obřízky, která se bohužel stále ještě praktikuje na mnoha místech, hlavně v Africe. Je to hrozný, co musí ty holčičky zažívat :( Bylo mi z toho strašně. Jinak mě trochu mrzelo, že konec byl takový useklý. Za mě to bylo spíš na škodu

Marika Vanova
15.10.2018

Kniha se čte rychle, ale množství klišoidních vět a opakujících se popisů a pocitů jí škodí.

hrosulik
29.04.2017

Určitě stojí za přečtení.

Ivana11
23.08.2016

Pokračování příběhu černošky Kehko a českého lékaře Mikeše. Bylo to moc zajímavé, bylo zde ukázáno soužití lidí různých kultur a víry. Moc pěkné, doporučuji přečíst.

Petule5
04.08.2016

Příběh mě velmi bavil a doufám, že bude další pokračování.

všech 7 knih autora

Kniha Dívka, která ztratila budoucnost je v

Právě čtených2x