petruuuna petruuuna komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová je geniální...

27.10.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Krásná, dojemná, velmi čtivá kniha.... po přečtení jsem si zase jednou uvědomila, jak dobře se mám a nevážím di toho...

19.08.2019 5 z 5

Rozmluvy s Bohem: Postní doba a Velikonoční triduum Rozmluvy s Bohem: Postní doba a Velikonoční triduum Francisco Fernández-Carvajal

Kniha se mi již dvakrát stala průvodcem v postní době. Díky této knížce jsem si koupila všechny svazky této knižní edice.

22.04.2019

Knížce jsem nedala pět hvězdiček z důvodu otevřeného konce. Jindy mi to u Murakamiho knih nevadí, ale v tomto případě ano. Jinak pro fanoušky Murakamiho přečtení tohoto románu určitě doporučuji.

28.10.2018 4 z 5

Jsem v tom! Těhotenský manuál českých maminek Jsem v tom! Těhotenský manuál českých maminek Kateřina Komárková

Budoucí maminky se díky této knize můžou pěkně připravit na svou novou roli. Kladně hodnotím skutečné postřehy a názory těhotných a maminek.

14.09.2018 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha se četla jedním dechem. Těším se, až si přečtu další knihu této autorky.

03.09.2018

Neklidné kosti Neklidné kosti Mel Starr

I přestože je to detektivka, tak vůbec nepůsobí na čtenáře násilným dojmem, spíše naopak. Už se těším na další díl.

20.08.2018 4 z 5

Díky této knížce se dokážete na chvíli zastavit a zamyslet se. Velice inspirativní.

05.08.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Moc napínavý příběh, doporučuji :) do mé odpočinkové a klidné dovolené vnesl napětí :D

29.07.2018 5 z 5

Malé černé a devět žen Malé černé a devět žen Jane L. Rosen

Super oddechovka plná romantiky :)

21.06.2018 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Moje první a určitě ne poslední setkání s Joonou Linnou :)

07.03.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Velice originálně a čtivě napsaný dvojromán. Začala jsem příběhem Veroniky a jsem za to ráda, protože pak mě čekala ještě lepší část knihy o životě Jáchyma.

09.02.2017 5 z 5

V divočině V divočině Diane Thomas

Poutavá kniha rozebírající především psychiku dvou "nemocných lidí". Popisuje vnímaní situací jak z mužského, tak ženského pohledu. Je zde krásně popsaná příroda a místy je docela dost eroticky laděná. S podobnou knihou jsem jsem se doposud nesetkala a určitě stojí za přečtení.

23.01.2017 4 z 5

Pro mne lepší příběh než Stařík :)

11.01.2017 5 z 5

Úchvatná! Odhalte tajemství ženské duše Úchvatná! Odhalte tajemství ženské duše John Eldredge

Díky této knize jsem si konečně uvědomila, jak je krásné býti ženou. Děkuji ti Bože.

26.10.2016 5 z 5

Skvělá, vtipná, dobře napsaná!

26.10.2016 5 z 5

Moc jsem se bavila.