Petriii Petriii komentáře u knih

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Jo,tak tohle mě hodně bavilo! Od začátku do konce,city jak na houpačce,několikrát mi vhrkly slzy do očí. Prostě super,fakt že jo :)

15.06.2020 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Bylo to TAK krásný, zase se ke všem mým oblíbencům vrátit zpět a vidět, jak se jim žije. Tahle série je moje úplně nejoblíbenější, miluju všechny knihy a za Odkaz jsem strašně moc ráda!

02.11.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tak já se asi do té skupiny, co si myslí že je to nejlepší díl, neřadím. Určitě to bylo čtivé, velmi zábavné, romantické. Všechny její knihy jsou takové... Ale prostě mě to sem tam nudilo no. Druhý díl mě bavil víc. Ale rozhodně je to jedna z těch hodně dobrých sérií,těším se na Christophera!

28.07.2022 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tak musím říct,že tenhle díl mě z celé série bavil nejvíc. Miluju ironii a sarkasmus a tady to všechno bylo tak vtipně podané :D opravdu jsem se u knížky hodně nasmála. Lilith a Liam byla skvělá dvojka,vážně se k sobě úžasně hodili. Bože a ta babička... A nejvíc nejlepší scéna,to co udělali Celii, mohla jsem se smíchy potrhat :D takže jo,tuhle knihu vřele doporučuji, ale asi jen ženám které si umí užít sarkasmus a trošku těch sprostých slov. Vy holky co jste na červenou knihovnu co je sladká od začátku do konce,se do tohohle příběhu raději nepouštějte :) 4,3/5*

27.10.2021 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

(SPOILER) Krásný příběh z dalšího sportovního odvětví od Zapaty. Jak už bylo zmíněno,minimálně do čtvrtiny knihy jsem se do čtení musela nutit,ale pak už to jelo samo od sebe. Jasmine i Ivan byli úžasní, jo, občas mi lezli na nervy,ale to spíše ze začátku. Čím dál příběh postupoval, tím víc byli sympatičtější a jejich přestřelky vtipnější. Trochu mi přijde že tam nebylo pár věcí vysvětleno,ale třeba jsem jen přehnaná šťoura :D například jak se fotili a Ivan se na ni nemohl ani podívat,ale pak už o tom nebyla žádná zmínka. Nebo na konci,jak říkal že odjakživa chtěl jezdit jen s ní a vždycky ji chtěl chránit,ale na začátku knihy byl vztah mezi nimi popsán vážně nenávistně... To to opravdu celou dobu jen hrál? Nevím,to mě trošku zamrzelo. Nicméně jsem se u knihy bavila, smála,roztomilé culila a krom začátku se vážně nenudila a epilog... No sladkost ️

04.05.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Krásná kniha. Líbilo se mi, jak dlouho kolem sebe Ally a Dominic kroužili, i když to po čase už začalo být trošku zdlouhavé. Nicméně postavy mi byli sympatické úplně všechny, konečně hlavní hrdinka co není histerka a umí si užívat život a hlavní hrdina co není jen namyšlený debil. Takže za tohle jsem vážně vděčná! Jednu tu hvězdičku ubiram za příliš moc stránek,kdyby to bylo o 100 stran kratší,vůbec by to nevadilo a za obálku... Vážně se k příběhu absolutně nehodí.

30.04.2021 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Když jsem poprvé četla knihu ve slovenštině,dala jsem 4*, ale teď, po znovu přečtení musím dát plný počet. Keeland miluju,miluju její knihy. Ale přece jen mám pár úplně topovych: Alfa samec, Šéf a teď k tomu musím přidat i Bez závazků. Strašně se mi líbilo,že se poznávali přes rok,že se to vše nestalo během týdne,jak to ve spoustě knih bývá. A bože.. Hunter? To je snad moje nejoblíbenější hlavní postava z jejích knih! Fakt mi sedla jeho upřímnost,jeho sprostost, nehledě na to jak vypadá :) Nejvíc miluju jeho hlášku na začátku knihy:
"Možná se navzájem zabijeme, ale ušoustat se k smrti je konec přesně podle mého gusta."
Takže holky,vřele do toho,tohle je prostě jízda!

06.02.2021

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Tak já nevím :D nebylo to nejhorší... Ale hodně jsem se musela nutit do čtení. Neuvěřitelně moc mě štvala hlavní hrdinka. Bože, ale fakt moc! Její myšlenkový pochody,její rozhodnutí. Vůbec mi do příběhu nesedla,ani ke Camovi. Myslím že se z knihy dalo vytřískat mnohem víc,takhle to byl jen slabý průměr a klidně mohla být kratší.

21.12.2020 3 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Máme tu další sérii od Ahrnsted a vypadá zase velmi slibně :) Lexie mi byla strašně sympatická a Adam ji skvěle doplňoval. Líbí se mi, že se v knize řešilo téma jak se bere ženské tělo,jak na sebe každá pohlížíme,jak na nás pohlíží svět. Napsala to naprosto správně,všichni se máme mít rádi takový,jaký jsme. To že je někdo boubelatý neznamená,že je něco míň,někdo horší.
Jo,myslím si že to bude dobrá série,rozhodně rozjezd stál za to ;)

27.11.2020 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

No, co k tomu říct... Kniha nebyla špatná,spisovatelka píše poutavě,ale prostě... Bylo to až moc sladké! Přišlo mně, že hlavní zápletka tam byla rozebrána jen na pár stránkách a jinak neustala vyznání lásky a brek. Nebylo to zlé,ale ani nijak poutavé,za mě prostě za 3 no :)

12.08.2020 3 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Další její skvělý příběh. I když už jsem na tyhle knihy starší,stejně je miluju :) West to prostě umí krásně popsat a je krásný se aspoň přes knihy dostat zpět do minulosti a zavzpomínat si na své první lásky :)

09.08.2020 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Obcas se mi stane,že nestihnu knihu přečíst během dne a někdy mi to je jedno,prostě to doctu zitra,no a co. Ale tady mi to teda strašně vadilo!!! Před spaním jsem jen furt přemýšlela jak to mezi nima bude dál a ráno při prvním otevření oči jsem už zas knihu měla vraženou v nose :D úžasný. Autumn a Dax se k sobě úžasně hodili,byla jsem z nich na měkko. Vůbec mi nepřišlo že čtu knihu o středoškolácich,byli rozumově na jiný úrovni. Za mě prostě pecka,ale mrzí mě že spisovatelka nedělá epilogy,ty bych teda v jejich knížkách moc brala :)

09.07.2020 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Když jsem četla anotaci, čekala jsem obyčejnou klasiku,co jsme četli už tolikrát. Ale musím uznat že tahle kniha mě mile překvapila. Příběh se rozjel během prvních stránek, hned jsme hupsli do hraného vztahu, žádné omáčky kolem. Norah byla skvělá hlavní hrdinka, strašně mi sedla. Byla sympatická, vtipná a hlavně ne úplně blbá a naivní. Uměla skvěle držet krok s Patrickem, který taky nebyl vůbec takový, jakého jsem čekala. Opravdu jsem knihu dočítala naprosto spokojená, že mě po dlouhé době zase jednou nějaký příběh dokázal překvapit a uspokojit :)

08.10.2022 4 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Konečně nějaká kniha ukončila moji nudu při čtení. Poslední dobou mě čtení některých knih vážně nebavilo, ale tohle.... Tohle mě bavilo strašně moc!!!
Hlavní hrdinové,ale i vedlejší postavy, mi padli do noty. Ti hodní, protože to byli vážně zlatíčka. Ale i ty zlý jsem si moc oblíbila, protože to byli vážně s*áči :D Ava byla neuvěřitelně silná hlavní hrdinka. Co si ta chuděra musela za svůj krátký život prožít... Ilsa jí to dala pěkně sežrat. Takže vřele knihu doporučuji,čtení si užijete ;)

31.07.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Skvělá kniha o motorkářském gangu. Je to zase změna v romantice,ale skvělá změna. Nenudila jsem se ani chvilku. Bylo tam napětí, citelná chemie mezi hlavními hrdiny,trošku toho detektivního pátrání. Erotiky tam bylo vlastně celkem málo, což mi do tohoto příběhu hodně sedlo. Bryce se mi strašně líbila, žádná ukňouraná pipina, ale ženská která si šla za svým, byla tvrdá a báječně ke Kingovi pasovala. Tohle se spisovatelce velmi povedlo a moc těším se na další díl!

03.05.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Hrozně dlouho jsem přečtení téhle knížky oddalovala. Anotace mě moc nezaujala, tak jsem si dávala na čas. A ten konečně přišel! A jsem hrozně nadšená. Nevěděla jsem do čeho jdu a byla jsem velmi mile překvapená, kde a jak se příběh odvíjel. Hlavní hrdinka byla neuvěřitelně střelená, díky jejím ukvapeným rozhodnutím se jí smůla lepila na paty. Ale ještě že ji chránil naprosto úžasný pan policista. Příběh byl zasazený na dokonalém maloměstě, byla jsem schopná se tam přenést a to, po čem pátrali bylo tak krásné a smutné. Často mě z toho bolelo u srdce.
Kniha se Jo moc povedla, jsem ráda že jsem si na ni ten čas a chuť přece jen našla ️

10.03.2022 5 z 5

Vzpomínky na tebe Vzpomínky na tebe Jamie Beck

(SPOILER) Tak já nevím,nějak mě to nepřesvědčilo. Na jednu rodinu a kamarády mi to přišlo moc krizí najednou. Rakovina maminky,znásilnění hlavní hrdinky,jedna kamarádka postřelená, druhá kamarádka rakovina,hlavní hrdina se rozvádí... Na mě toho bylo až moc najednou. A ani mi k srdci nikdo z nich nepřirostl,žádná postava. Určitě to bylo myšleno dobře, ale prostě jsem tomu nevěřila. Styl psaní a to že mi žádná z postav nebyla sympatická mi nedovolila dát víc než 2*, hrozně jsem se do čtení nutila.

05.04.2021 2 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Já nevím no... Takový neslaný nemastný. Bylo to pěkný,ale něco tomu chybělo. Knihy co píše s Kennedy jsou pro mě zajímavější.

05.03.2021 3 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Sakra... Měla jsem si nejdřív zjistit jestli tohle byl poslední díl, jinak bych to číst nezačala, nesnáším otevřené konce! :D tahle série mě úplně pohltila,myslela jsem že mě to nebude bavit, že to není nic pro mě,ale očividně jsem se spletla! Ale trošku mě štve že nenechala Madison a Bishopa aby spolu byli šťastný, měli pro sebe první tři díly,už je nemusela dál trápit... No jsem zvědavá jak tahle série dopadne,teď už si ale fakt počkám i klidně nekolik let, na všechny díly :D

21.02.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Nádherný příběh,z nádherného prostředí, s nádhernými hlavními postavami :) moc mě to bavilo,vřele doporučuji!

09.12.2020 5 z 5